१३ माघ २०७९, शुक्रबार

Jan 27, 2023

बुटवल । गुल्मेली सम्पर्क समाज रुपन्देहीमा नयाँ नेतृत्व चयन भएको छ । समाजको शनिबार सम्पन्न अधिवेशनले डाः नारायण प्रसाद पन्थको नेतृत्वमा सर्वसम्मत नयाँ समिति चयन गरेको हो । तिलोत्तमा–४ डिङ्गरनगरमा सम्पन्न समाजको १६औं साधारण सभा तथा छैटौं अधिवेशन–२०७८ बाट डाः पन्थको नेतृत्वमा १९ सदस्यीय कार्यसमिति निर्वाचित भएको अधिवक्ता खडानन्द भण्डारीले जानकारी दिए ।

समितिको प्रथम उपाध्यक्षमा कृष्णप्रसाद भण्डारी, द्धितिय उपाध्यक्षमा पारसमणी भण्डारी, उपाध्यक्षमा संगिता अर्याल,महासचिवमा कृष्णप्रसाद पोख्रेल,सचिवमा पुरुषोत्तम पाण्डेय,सह–सचिवमा शान्ता कंडेल, कोषाध्यक्षमा विजय खनाल,सह-कोषाध्यक्षमा अर्जुन कुँवर रहेका छन्।

त्यसैगरी सदस्यहरुमा शारदा अर्जेल, रविना भण्डारी खत्री,सरस्वती रायमाझी,लक्ष्मी कंडेल,गीता पाण्डे,सिर्जना मरासिनी,अर्जुन ज्ञवाली, राजेन्द्र कुँवर र भोजबहादुर खत्री रहेका छन्। साधारण सभा तथा अधिवेशन समाजका निवर्तमान अध्यक्ष इन्जिनियर हिराबहादुर भलामीको अध्यक्षता र लुम्बिनी प्रदेश सभा सदस्य लिला गिरीको प्रमुख आतिथ्यतामा भएको थियो ।

Advertisement

प्रतिकृया दिनुहोस्

Flash News

रवि लामिछानेले प्रधानमन्त्रीसमक्ष बुझाए राजीनामा सर्वोच्चको फैसलालाई स्वीकार्दै रविले भने : म अनागरिक भए ठेकेदारको ढिला सुस्ती विरुद्ध सोच्नै पर्ने भयो : गोकर्ण बिष्ट रवि लामिछानेको सांसद पद खारेज लमजुङमा बालबालिकाले विद्यालयमै च्याउ उत्पादन गरे राष्ट्रपतिमा राष्ट्रिय सहमतिको पहल गर्ने माओवादीको निर्णय बुटवलको इन्टलेक्चुअल स्कुलमा खेलकुदको पुरस्कार वितरण बुटवलमा अक्सिजन सुविधासहितका दुई स्वास्थ्य केन्द्रको निर्माण शुरु निर्वाचन समिक्षा प्रतिवेदन बुझाउन कांग्रेस रुपन्देहीको परिपत्र सर्वोच्च परिसरमा सुरक्षा बढाइयो रवि लामिछानेको नागरिकता विवाद- न्यायाधीशहरु फैसलाको तयारीमा जुटे केपी ओली कप फुटबल प्रतियोगिता हुने, विजेताले १० लाख रुपैयाँ पाउने लुम्बिनी प्रदेशका ४ सहित १६ जिल्लामा कुष्ठरोगीहरुको संख्या उच्च बेलहिया माविमा आधुनिक बाल कक्षा अनिवार्य मार्जिन र आयातमा प्रतिबन्ध लगाउँदा राजश्व संकलनमा असर दिप बोर्डिङमा खाना महोत्सब पर्दामा फर्कंदै मुन्नाभाइ र सर्किटको जोडी नरेन्द्र मोदीलाई ग्रेटर नेपालको ज्ञापनपत्र- गुन्जी नेपालको हो, गतिविधि अन्त्य गर्नू रवि लामिछानेविरुद्धको मुद्दामा बहस सकियो पठानले राखेका यी १० रेकर्ड