९ आश्विन २०७९, आईतवार

Sep 25, 2022

असोज २५,
बुटवल । रुपन्देहीको तिलोत्तमामा आज देखि तिलोत्तमा प्रिमियर लिगको तेस्रो संस्करणको हुँदै छ । तिलोत्तमा क्रिकेट विकास समितिको आयोजनामा हुने प्रिमियर लिगमा १० टिमको सहभागिता रहनेछ । प्रतियोगिताको प्रदेश ५ का सामाजिक बिकास मन्त्रि सुदर्शन बरालले उद्घाटन गर्ने कार्यक्रम रहेको छ । प्रदेश स्तरको सबै भन्दा ठुलो धनराशी पुरस्कार रहेको प्रतियोगितामा ४ वटा पुराना टिम सहित अन्य ६ नयाँ टिमले सहभागिता जनाउने भएका हुन ।

प्रत्येक पुराना टिमले १-१ जना रिटेन खेलाडि राख्न पाउने प्रावधान रहेको छ । स्थानिय स्तरबाट खेलाडिहरु उत्पादन गर्दै क्रिकेट खेलको बिकासका लागि प्रतियोगिताको आयोजना गरिएको तिलोत्तमा क्रिकेट बिकास समितिका सिइओ दिपक भुर्तेलले बताए । प्रतियोगितामा प्रथम हुने टिमले नगद ४ लाख प्राप्त गर्नेछ भने उप बिजेता हुने टिमले नगद २ लाख प्राप्त गर्नेछ । त्यसैगरि प्रतियोगितामा म्यान अफ द सिरिजलाई नगद २० हजार, बेष्ट ब्याट्सम्यान र बेष्ट वलरलाई नगद १० हजार साथै इमर्जिङ प्लेयरलाई नगद ५ हजार प्रदान गरिने तिलोत्तमा क्रिकेट बिकास समितिका अध्यक्ष अच्युतराज ढुंगानाले जानकारी दिए ।

त्यस्तै प्रतियोगितामा १ टिमलाई फेयर प्ले अवार्ड अन्तर्गत नगद ४० हजार साथै प्रत्येक खेलमा म्यान अफ द म्याचलाई नगद १ हजार ५ सयले पुरस्कृत गरिने आयोजकले जानकारी दिए । तिलोत्तमा नगरपालिका वडा नम्बर ६ स्थित नव जिवन क्लवको खेल मैदान नयाँमिल १० नम्बरमा प्रतियोगिता हुनेछ ।

Advertisement

प्रतिकृया दिनुहोस्

Flash News

नेपाल भ्रमण दशक मनाउने सरकारको निर्णय रुपन्देही स्रष्टाकोश : साहित्यकार,कलाकारको विवरण समावेश १३९ पालिकामा लामखुट्टेको लार्भा नष्ट गर्ने अभियान १० बुँदे सहमति भएपछि डा. केसीले तोडे अनशन लुम्बिनीमा पर्यटकीय क्षेत्र सुधारका लागि व्यवसायीले दिए नगरपालिकालाई अल्टिमेटम ‘मनिषा कोइरालाले फोटो खिच्न दिने भएपछि मख्ख परेँ’ आर्थिक वृद्धिदर र जनताको हित विपरित गठबन्धन सरकार : पूर्व अर्थमन्त्री पौडेल चारपाला सामुदायिक वनमा गठबन्धनलाई पराजित गरी एमालेको प्यानलनै विजयी कपिलबस्तुमा बस र ट्रक ठोक्किए : एकको मृत्यु, ३१ जना घाइते भरुवा बन्दुकसहित कपिलवस्तुका २७ वर्षीय प्रेम पक्राउ दशैं आयो, खाद्य डिपो केन्द्रमा चामल आएन देशभर ७४ कोरोना संक्रमित थपिए, थप एकको मृत्यु एमाले देवदह अध्यक्ष चापागाईंद्वारा पार्टी परित्याग, स्वतन्त्र उम्मेदवारीको घोषणा  बुटवलको विकास माेडलका बारेमा कार्यपत्र प्रस्तुत तथा अन्तरक्रिया यसपालिको विपद् : पहिरो, आगलागी र चट्याङबाट बढी मानवीय क्षति बालबिकास र विद्यालयका कर्मचारीको तलब बढायो धुर्कोटले लिलाम नहुँदा भन्सारमा थन्किए करोडौंका गाडी पुमसे च्याम्पियनशिपमा रुपन्देहीकी रियाशा र दिपिकालाई कास्य संघीयतापछि नयाँ आर्थिक केन्द्र बन्न थालेका छन्ः वर्षमान पुन गुल्मी अर्खाबाङ्ग-रुपन्देही सम्पर्क समाजले वनवाटिकामा स्टल निर्माण गर्ने