१३ माघ २०७८, बिहीबार

Jan 27, 2022

बाजुरा । इन्टरनेट सेवा प्रभावकारी नभएको भन्दै बाजुराका सञ्चारकर्मीले नेपाल टेलिकम र जिल्ला प्रशासन कार्यालय बाजुरामा ज्ञापन पत्र बुझाएका छन् । टेलिकमले राम्रो सेवा प्रवाह गर्नु पर्ने माग राख्दै सञ्चारकर्मीले नेपाल टेलिकम र जिल्ला प्रशासन कार्यालय बाजुरामार्फत सञ्चारमन्त्रीलाई ज्ञापनपत्र बुझाएका हुन् ।

Advertisement

बुधबार नेपाल टेलिकम जिल्ला शाखामा प्रमुख पदमराज पडाल र प्रमुख जिल्ला अधिकारी गोपालकुमार अधिकारीलाई जिल्लाका रेडियो, अनलाइन र राष्ट्रिय सञ्चार माध्यमका प्रतिनिधिले ज्ञापन पत्र बुझाएका हुन् ।

टेलिकमले सञ्चार माध्यम र अन्य सेवाग्राहीलाई एडिएसएल सेवा विस्तार गर्दै सुविधा दिएको भए पनि इन्टरनेटको गति तीव्र नहुँदा सञ्चार माध्यमले नियमित समाचार सम्प्रेषणमा समस्या भोग्न थालेपछि टेलिकम प्रमुख पडाल र प्रशासनमार्फत सञ्चारमन्त्रीलाई ज्ञापन पत्र बुझाएको सञ्चारकर्मीले बताएका छन् ।

जिल्लामा नेपाल टेलिकममार्फत सञ्चालित एडिएसल र फोर जी सेवाको इन्टरनेट सञ्चालन नहुँदा सञ्चारसँग जोडिएका सबै संस्थाले काम गर्न नपाएको र जिल्लामा भएका घटना तथा जनताका जनजीविकाका सवाललाई उठान गर्नका लागि इन्टरनेट सेवा द्रुत गतिमा नहुँदा सेवा प्रवाहमा थप समस्या देखिन थालेको ज्ञापनपत्रमा उल्लेख गरिएको छ ।

टेलिकमको इन्टरनेट सेवा निकै कमजोर देखिएकाले विभिन्न मिडियाका राउटरसमेत बुझाएको नेपाल प्रेस युनियन जिल्ला शाखा अध्यक्ष प्रेमबहादुर रौलेले बताए ।

रेडियो बाजुरा, रेडियो पौरखी, बडीमालिका खबर, नागरिक रैबार, नजिक न्युज, किनार न्युज, मालिका टुडे, लोकतन्त्र बिहानी, गगन वाणी डटकम, खप्तड मालिका न्युज, सिंजापती डटकम, गुड न्युजका प्रतिनिधिहरूले ज्ञापनपत्र बुझाएका हुन् ।

प्रतिकृया दिनुहोस्

Flash News

अनुमतिबिना सार्वजनिक स्थलमा फोटो,भिडियो खिच्न नपाइने तिनाउमा मृत भेटिएकी महिला सैनामैनाकी जित कुमारी घरेलु मैदानमा आर्मीलाई हराउँदै मनाङ फाइनलमा चिकित्सा शिक्षा आयोगका उपाध्यक्ष डा. गिरीमाथि ढुंगा प्रहार बुटवलको कालिकापथ वाइपास सडक : आधा अवधि सकिँदा २० प्रतिशत प्रगति तिलोत्तमाको डिङ्गरनगर र हरिहरपुरलाई जोड्न तिनाउ नदीमा पुल नेपालमा तीन करोड डोज खोप लगाइयो दिल्लीमा सप्ताहन्तको कर्फ्यू र जोरबिजोर व्यवस्था हट्यो थप ८ हजार १७ जनामा कोरोना संक्रमण, १५ जनाको मृत्यु कोरोना संक्रमणबाट मृत्यु हुनेको संख्या तीन पुग्यो काेराेना न्यूनीकरणका लागि जुम्लामा एकीकृत हेल्प डेस्क स्थापना स्थानीय तहको निर्वाचन : आयोग पदाधिकारीपछि कांग्रेसमा छलफल गर्दै प्रधानमन्त्री देउवा मन्त्री रेणु यादवविरुद्ध कारबाही गर्न कांग्रेस नेताको उजुरी सेजमा ‘शक्ति’ प्रर्दशन, कानून पालना गर्न नसके पछि मुद्दा लासमा पनि दलालको नङ्ग्राः एउटै मृतकको १० लाख झ्याम् विपद्का विभिन्न घटनामा परी २४ घण्टामा दुई जनाको मृत्यु, १० जना घाइते मृतकका परिवारलाई साढे चार लाख बीमा रकम जिप दुर्घटनामा दुई जनाको मृत्यु, एक घाइते कोभिड खोप नलगाएको भन्दै अस्पतालद्वारा विरामीको मुटु प्रत्यारोपण गर्न अस्वीकार जोर-विजोर प्रणालीले झन् सास्ती