१७ मंसिर २०७८, शुक्रबार

Dec 3, 2021

भैरहवा । भैरहवामा रहेको रुद्रदेवी कला केन्द्र छैठौं वर्षमा प्रवेश गरेको छ । वार्षिकोत्सवको अवसर पारेर केन्द्रले “मिलानो फुटवेयर द बिगेस्ट डान्स विथ हेल्थ फिटनेश क्याम्प २०७८” सञ्चालन गर्ने जनाएको छ । “वान वल्ड वान हेल्थ टु ह्युमनिटि” भन्ने नारा सहित ५ महिना शिविर सञ्चालन गरिने केन्द्रका सञ्चालक सुनिल गुप्ताले जानकारी दिए । उनले नेपालका बिभिन्न शहरहरुमा पुगेर खानपान, रहनसहनका बारेमा जानकारी दिने कार्यक्रम रहेको बताए ।

उनले नृत्यका माध्यमबाट ग्यारेन्टीका साथ ब्यक्तिहरुको तौल कम गर्ने दावी समेत गरे । शिविरमा सहभागी भए बापत १ सय रुपियाँ मात्र लाग्ने बताउँदै उनले करिब ५ बर्षसम्म सञ्चालन हुने यस अभियानमा ४५ लाख खर्च लाग्ने जानकारी दिए । रुद्रदेवी कला केन्द्रले भैरहवामा आयोजना गरेको कार्यक्रममा बोल्दै सञ्चालक गुप्ताले अभियानमा कोलेष्ट्रोल नियन्त्रण, आत्मविश्वास बढाउने, रोग प्रतिरोधी क्षमताको विकास गर्ने, मनोरोग कम गर्ने लगायत बारे पनि उपलब्धिमूलक जानकारी प्रदान गर्ने कार्यक्रम रहेको बताए ।

सिद्धार्थनगर नगरपालिका वडा नम्बर ७ मा रहेको रुद्रदेवी कला केन्द्रले नृत्यका बिभिन्न कलाहरु सिकाउँदै आएको छ । अहिले वार्षिकोत्सवको अवसर पारेर केन्द्रले बिभिन्न कोर्षहरुमा आकर्षक छुट प्रदान गरेको गुप्ताले बताए । बार्षिकोत्सवको अवसरमा भैरहवामा आयोजित कार्यक्रममा बोल्दै लुम्बिनी प्रेस क्लबका अध्यक्ष नरेश केसीले पत्रकारहरु आफ्नो शारिरीक अवस्थालाई पनि ध्यान दिन आवश्यक रहेको बताए । उनले दिनभरि काममा ब्यस्त हुने पत्रकारहरु कम्तिमा दिनको १ घण्टाको समय दिनु पर्ने र यसको लागी नृत्य उपयुक्त माध्यम रहेको बताए ।

Advertisement

प्रतिकृया दिनुहोस्

Flash News

घरेलु टोलिले जित्यो आत्मानन्द गोल्डकपको उपाधि नेकपा एमाले वैचारिक कार्यदिशाबाट विचलित बन्यो: नारायणकाजी श्रेष्ठ बुटवल उपमहानगरका प्रमुख प्रशासकीय अधिकृत रेग्मीको विदाई, भारतीलाई स्वागत ‘ओमिक्रोन’बाट जोगिन तत्काल सावधानी अपनाउन आवश्यक : राष्ट्रपति लुम्बिनीसँग जोडिएका ऐतिहासिक तथा पर्यटकीय क्षेत्रको प्रवर्द्धनका लागि साइकल यात्रा आगलागीबाट ७० लाख बराबरको क्षति कांग्रेस बाग्मती प्रदेश सभापतिमा बानियाँ, केसी र प्रधानले दिए उम्मेदवारी ६ करोड बढी लागतमा बुटवलमा गार्डेन मार्ट डिपार्टमेण्ट स्टोर ! कांग्रेस सुदूरपश्चिम प्रदेश सभापतिमा बलायर र मिश्र भिड्दै सुदूरपश्चिम प्रदेश : आन्तरिक मामिला मन्त्रालय तीन महिनादेखि सचिवविहीन, आर्थिक कारोबार बन्दले सेवा प्रवाहमा समस्या राप्रपा महाधिवेशन : नेताहरूलाई भोट माग्न भ्याइनभ्याइ हिमपातले हुम्लामा दुई दिनदेखि हवाई सेवा बन्द विवेकशील साझाले शनिबार ललितपुरमा बृहत आमसभा गर्दै काँग्रेस महाधिवेशनः लुम्बिनीमा शाह र पुनले प्यानलसहित गरे उम्मेदवारी दर्ता पानीमा डुबेर डेढ वर्षिया बालिकाको मृत्यु ४४ लिटर रक्तचन्दनको तेल सहित २ जना पक्राउ अग्रता जोगाउन नसक्दा फ्रेन्ड्सले थ्री स्टारसँग अंक बाँड्याे नायिका करिश्मा र गायिका रचना पनि कक्षा १२ उत्तीर्ण कार दुर्घटना हुँदा अस्पतालका ५ कर्मचारीको मृत्यु रेडपाण्डाको जस्तो देखिने छाला सहित २ जना पक्राउ