२९ श्रावण २०७९, आईतवार

Aug 14, 2022

बुटवल । वृद्ध असहाय अनाथ सहयोगार्थ विविध कार्यक्रम गर्दै आएको सिद्धार्थ सिर्जनशील समाज एवं युनिक मुभिजको आयोजनामा आज श्रष्टा सम्मान कार्यक्रम रुपन्देहीको मोतिपुरमा सम्पन्न भएको छ । सिद्धार्थ सिर्जनशील समाजका अध्यक्ष बाबुराम घिमिरेको अध्यक्षता भएको कार्यक्रममा संविधान सभा सदस्य इस्तीयाक खानले कलाकार र कलाकारिताले समाजमा व्याप्त नकारात्मक भावना हटाउन सहयोग गरेको र यस्ता कार्यक्रमले जो वृद्ध असहाय अनाथहरुलाई सहयोग हुने औल्याउदै यस्ता कार्यक्रम आगामि दिनमा पनि संञ्चालन गर्नुपर्नेमा जोड दिए ।

सो अवसरमा समाजसेवी ज्योती भण्डारीले पत्रकार, कलाकार, समाजसेवीको सम्मान राज्यले गर्न नसेको बताए । उनले कला र कलाकारको लागि सरकारले विषेश ध्यान दिनुपर्नेमा जोड दिए । उक्त कार्यक्रममा विगत ३ दशक देखि पत्रकारिता गर्दै आएका राज्य टेलिभिजनका दामोदर खनाल , उप–प्राध्यापक योगराज पोखरेल, समाजसेवी रमेश खनाल र रारा सैजुलाई सम्मान गरिएको थियो ।

सो अवसरमा स्थानीयदेखी राष्ट्रियस्तरका कलाकारहरुले आआफ्नो प्रस्तुती देखाएका थिए । कार्यक्रममा अभिवक्ता जोग बहादुर क्षेत्री, पत्रकार दामोदर खनाल, समाज सेवी रमेश खनाल, रारा सैजु लगाएतले मन्तव्य राखेका थिए । कार्यक्रम विकाश भट्टराईको सञ्चालन र युनिक मुभिजका निर्देशक बिजय पोखरलको स्वागत मन्तव्यमा सम्पन्न भएको थियो ।

Advertisement

प्रतिकृया दिनुहोस्

Flash News

आत्मनिर्भर हजुरआमाहरू संघीय सरकारविरुद्ध मधेश प्रदेशका मुख्यमन्त्री र मन्त्रीहरू नै धर्नामा गणपूरक संख्या नपुगेपछि दोस्रो पटक पनि संसद बैठक स्थगित प्रचण्ड-बाबुरामबीच एउटै चुनाव चिन्हमा लड्ने सहमति एमालेले अर्थमन्त्री शर्मालाई स्वीकार्‍यो विद्यालयमा बहुउपयोगी शैक्षिक सामग्री र दृश्टिविहिन विद्यार्थीहरुलाई भोजन पहिरोले एक्स्काभेटर पुर्दा चालकको घटनास्थलमै मृत्यु रोट्रयाक्ट क्लब अफ बुटबल रामापिथेकसको अध्यक्षमा घिमिरे कर्णाली प्रदेशका उद्योगमन्त्री शाहीले लिए सपथ विवेकशील साझा पार्टी पुनर्गठन गर्ने मिलन पाण्डेको घोषणा कहिले पुग्छ कर्णालीका विद्यार्थीको हातमा पाठ्यपुस्तक ? बुटवलमा नेपाल रक्तदाता संघको केन्द्रिय कार्यालय उद्घाटन ‘मिस्टर एन्ड मिस थारु’ प्रतियोगितामा ५१ प्रतिस्पर्धी लमजुङमा एक वर्षमा २० वर्ष नपुग्दै एक सय ५५ जना आमा दागबत्ती दिन पाँच लाख माग गठबन्धन कर र डर दुवै हो: रामचन्द्र पौडेल भेन्टिलेटरमा रहेका राजु श्रीवास्तवलाई सुनाइँदैछ अमिताभको अडियो ट्रयाक्टर दुर्घटना हुँदा एक जनाको मृत्यु पौडी खेल्ने क्रममा डुबेर २६ वर्षीय निराजन पोख्रेलको मृत्यु शिक्षकका लागि राखेको पानी पिएको आरोपमा कुटिएका दलित विद्यार्थीको मृत्यु