२ भाद्र २०७९, बिहीबार

Aug 18, 2022

बुटवल । नेपाली कांग्रेस बुटवल उपमहानगरपालिका- ५ ले पार्टीमा योगदान पुर्याएका व्यक्तिहरुलाई सम्मान गरेको छ । वडा समितिले सोमबार बुटवलमा शुभकामना आदान प्रदान कार्यक्रमको आयोजना गरि पार्टीमा योगदान गरेका व्यक्तिहरुलाई सम्मान गरेको हो । वडा समितिले वडामा रहेर पार्टीमा अतुलनीय योगदान पुर्याएको भन्दै लक्ष्मीकान्त भट्टराई, करिम वक्स मिया, सुर्यप्रसाद थापा, मृगेन्द्रकुमार शेरचन, महेशकुमार राजभण्डारी, यज्ञप्रसाद कसजू, उत्तमप्रसाद श्रेष्ठ, गफूरदिन मिया र लक्ष्मीदेवी श्रेष्ठलाई सम्मान गरेको हो ।

Advertisement

त्यस्तैगरी स्व. लक्ष्मणप्रसाद ध्वजु, स्व.अग्नीकुमार श्रेष्ठ, स्व.दामोदर सापकोटा, स्व. कुलप्रसाद श्रेष्ठ, स्व. नानीबाबु खड्की, स्व. हेमराज खनाल र स्व. शीवलक्ष्मी श्रेष्ठलाई मरणोपर्यन्त सम्मान गरिएको नेपाली कांग्रेस वडा सभापति दीपकप्रसाद श्रेष्ठले बताए । उनीहरुलाई नेपाली कांग्रेस रुपन्देहीका उपसभापति फणेन्द्र शर्मा, सचिव रामकृष्ण खाँण लगायतका नेताहरुले कदरपत्र सहित दोसल्ला ओढाएर सम्मान गरेका थिए ।

त्यस अवसरमा बोल्दै कांग्रेस रुपन्देहीका उपसभापति शर्माले पार्टीमा योगदान गरेका व्यक्तिहरुलाई सम्मान गर्ने परम्पराले पार्टीमा थप आकर्षण बढ्ने विश्वास व्यक्त गरे । उनले पछिल्ला दिनमा पार्टीमा युवा आकर्षण बढेको बताउँदै युवा नेतृत्व बिकासले पार्टीलाई अझै गतिशिल बनाउने पनि बताए ।

वडा सभापति दीपकप्रसाद श्रेष्ठको सभापतित्वमा भएको कार्यक्रममा जिल्ला सचिव खाँण, महासमिति सदस्यहरु युवराज गिरी, काजिमान श्रेष्ठ, रामबहादुर कार्की, दीर्घबहादुर केसी, क्षेत्रीय सभापति हरि लम्साल, बुटवल नगर सभापति खेलराज पाण्डे, जिल्ला सदस्य रामेश्वर श्रेष्ठ, नेपाल तरुण दल रुपन्देहीका सचिव रमेश शाही, पूर्व केन्द्रीय सचिव चिरञ्जिवी जोशी, महाधिवेशन प्रतिनिधी हरिप्रसाद श्रेष्ठ लगायतले शुभकामना सहित सम्मानित भएकालाई बधाई ज्ञापन गरेका थिए ।

प्रतिकृया दिनुहोस्

Flash News

मौसम : लुम्बिनीका केहि स्थानमा मेघ गर्जनसहित मध्यम वर्षाको सम्भावना कलंकीको खसीबजार हटाउन काठमाडौं महानगरको १५ दिने अल्टिमेटम प्रतिनिधिसभा बैठक : नागरिकता विधेयक संसोधन नगरी आजै पारित गर्ने तयारी यस्ता छन् धरानका मेयर हर्क साम्पाङका १०० दिनका १३ काम काठमाडौंको फोहोर व्यवस्थापनमा चारबुँदे सहमति पशुआहारका लागि गाउँकै उद्योगमा उत्पादन भएको ‘साइलेज’ प्रयोग ‘भारत गौरव पर्यटक रेल’ दोस्रो पटक जनकपुरधाम आउँदै लुम्बिनी प्रादेशिक अस्पतालमा १५० शैय्याको नयाँ भवनबाट प्रसूति सेवा बन्दीलाई कारागारभित्रै अस्पताल मुख्यमन्त्री केजरीवालद्वारा ‘भारतलाई पहिलो बनाऔँ’ अभियान सुरु ‘पत्रकार कुट्ने’ परासीको पाल्हीनन्दन प्रमुखलाई कारवाहीको माग निर्वाचन सुरक्षा योजना बनाउन आयोगको निर्देशन अर्थमा चुक्यो लुम्बिनी सरकार नवलपरासीको विभिन्न स्थानबाट फरार ७ जना प्रतिवादी पक्राउ दार्चुलामा जीप दुर्घटना : पाँच जनाको मृत्यु, छ घाइते लुम्बिनी फोटो ग्राफर संघको सप्ताहव्यापी कार्यक्रम , ५० जनाले गरे रक्तदान लुम्बिनी सरकारले आफ्नाे सेवा सुविधा वृद्धिका लागि खुलायाे बाटाे, थप नियुक्तिका लागि अनुसूची हेरफेर चार महिनामा विपद्का घटनाले लियो १५७ जनाको ज्यान, ८५ करोडभन्दा बढीको आर्थिक क्षति लुम्बिनी अस्पतालको टेण्डर घोटाला : कागजातसहित ७ दिन भित्र उपस्थित हुन प्राधिकरणलाई निर्देशन कपिलबस्तुको सिद्धार्थ रिसोर्टमा तीज विशेष कार्यक्रम हुने, सहभागीलाई पुरस्कार !