२ जेष्ठ २०७९, सोमबार

May 16, 2022

रोनाल्डो

काठमाडौँ । जब क्रिस्टियानो रोनाल्डोले युभेन्टस छोड्ने निर्णय गरेर आफ्नो पुरानो क्लब म्यानचेस्टर युनाइटेड फर्किए पनि ओल्ड टाफोर्डको अवस्थालाई खासै परिवर्तन गर्न सकेका छैनन् ।

Advertisement

अहिले युनाइटेडको अवस्था रोनाल्डोको आगमनपछि पनि खासै परिवर्तन भएको देखिएको छैन । पछिल्ला सात खेलमा म्यानचेस्टर युनाइटेडले केबल २ खेलमा जित हासिल गरेको छ । प्रिमियर लिगमा युनाइटेड सातौं स्थानमा झरेको छ ।म्यानचेस्टर युनाइटेड च्याम्पियन्स लिगको आफ्नो समुह एफ मा भने शिर्ष स्थानमा रहेको छ । योंग ब्वायजसँग पराजित भएको युनाइटेडले भिल्ला रियल र एटलान्टामाथि जित हासिल गरेको थियो ।

त्यस्तै युनाइटेडले कारबाओ कपमा पनि कमजोर प्रदर्शन गर्दै वेस्टह्यामसँग १-० ले पराजित भएर बाहिरिएको थियो । त्यस्तै आइतबार लिभरपुलसँग ५-० हारसँगै त्योभन्दा कमजोर प्रदर्शन गरेको छ । यस प्रदर्शनपछि म्यानचेस्टर युनाइटेडका प्रशिक्षक ओले सोल्स्करमाथि पनि दबाब बढेको छ ।

यस अवस्थामा रोनाल्डोको प्रदर्शनको विश्लेषण गर्दा उनको व्यक्तिगत प्रदर्शन भने उत्कृष्ट रहेको छ । उनले युनाइटेडका लागि सबै प्रतियोगितामा ९ खेलमा ६ गोल गरेर युनाइटेडमा कमब्याकको शानदार शुरुवात गरेका छन् ।न्युक्यासलविरुद्ध डेभ्यु गरेका रोनाल्डोले उत्कृष्ट प्रदर्शन गरेपनि उनलाई अन्य खेलाडीको साथ नमिलेको कारण युनाइटेडको प्रदर्शन कमजोर भएको प्रष्ट देखिन्छ ।

एउटा खेलाडीले हरेक खेल जिताउन र हरेक खेलमा एउटा खेलाडीमा भरपर्दा युनाइटेड अहिले मुश्किल अवस्थामा पुगेको विश्लेषण गर्न सकिन्छ । ब्रुनो फेर्नानडेज, ह्यारी म्याग्युरे, पाउल पोग्वा, जोर्डन सान्चो जस्ता खेलाडीले आफ्नो क्षमता अनुसारको प्रदर्शन नगर्दा पनि रोनाल्डोमाथि दबाब बढेको छ ।

रोनाल्डो युनाइटेडमा फर्किएर क्लबप्रति सबैको ध्यान त केन्द्रित गर्न सफल भए तर त्यसअनुरुपको परिणाम नआउदा अहिले रोनाल्डो युनाइटेड आएर गल्ति त गरेनन् भन्ने विश्लेषण भइरहेको छ ।अब यहाँबाट म्यानचेस्टर युनाइटेड अगाडी बढ्न रोनाल्डोलाई अन्य खेलाडीले साथ दिएर खेल्नु पर्ने देखिन्छ ।

प्रतिकृया दिनुहोस्

Flash News

पहिलो टी-२० मा युगान्डासँग नेपाल १२ रनले पराजित संसदको भोलिबाट ११औँ अधिवेशन सुरु हुने, यस्तो छ कार्यसूची ओलीले राम नेपालमा जन्मेको दाबी गरिरहँदा मोदीले भने– भारतमा भव्य राम मन्दिर बन्दा नेपाली पनि उत्तिकै खुसी छन् २२ वर्षीय राजाबाबुले गाउँपालिका अध्यक्ष जिते मोदीको भ्रमणले लुम्बिनीलाई विश्वभर थप परिचित तुल्याउँछ : प्रम देउवा बुटवलमा खेलराज पाण्डेय बाबुराम भट्टराई भन्दा २१६३ मतले अघि छत्रदेव गाउँपालिकाको अध्यक्ष कांग्रेस र उपाध्यक्ष एमालेले जित्यो कतै १ भोट, कतै शून्य तिलोत्तमामा चापागाईँ खाँण भन्दा ८ मतले अघि चुनाव चिन्ह दाङमा दुई पालिकाका र ३९ वडाको नतिजा सार्वजनिक भक्तपुरमा नेमकिपाको ‘क्लिन स्विप’ विजयी उत्सव मनाउन आउँदै गरेको गाडीमा करेन्ट लागेर मृत्यु हुनेको सनाखत एमालेले सत्ता गठबन्धनमाथि लगाएको आरोपप्रति कांग्रेसको आपत्ति, ‘नतिजाले एमाले अत्तालियो’ भारतीय प्रधानमन्त्री माेदीकाे भ्रमणले लुम्बिनी क्षेत्रका बजार बन्द देउवा र मोदीद्वारा संयुक्त रुपमा ‘बुद्धिस्ट कल्चर एण्ड हेरिटेज सेन्टर’ को शिलान्यास शुद्धोधन गाउँपालिका–४ को वडाध्यक्षमा कांग्रेसका अधिकारी विजयी विजयी उत्सव मनाउन आउँदै गरेको गाडीमा करेन्ट लागेर २ जनाको मृत्यु स्थापितभन्दा बालेन २८७५ मतले अगाडि गोरखामा एमाले उम्मेदवार १ मतअन्तरले विजयी भएपछि तनाव, सर्वदलीय बैठक बस्दै