१३ जेष्ठ २०७९, शुक्रबार

May 27, 2022

लाखौँको अबैध काठ
फाइल तस्वीर

बुटवल । रुपन्देहीमा लाखौँ मूल्य बराबरको अवैध सालको काठ बरामद भएको छ । प्रहरीले अबैध सालको काठ सहित मानिस, ट्याक्टर र मोटरसाईकल नियन्त्रणमा लिएको छ ।

Advertisement

बिहीबार साँझ लुम्बिनी सांस्कृतिक नगरपालिका–१, खुनगाईमा साही नगरपालिका –१० पिपलपतियाका २७ वर्षीय जितेन्द्र यादबले लु १ त १२६१ नं.को ट्याक्टरमा अबैध रुपमा बिना कागगजात सिसौको १५ गोलिया काठ ओसार पोसार गरिरहेको अवस्थामा पक्राउ गरिएको रुपन्देहीले प्रहरीले जनाएको छ ।

सो काठको अनुमानित मूल्य ४ लाख (ट्याक्टर सहित) रहेको र आवश्यक कारवाहीका लागि डिभिजन बन कार्यालय पठाइएको छ । यस्तै बिहीवार नै कञ्चन गाउँपालिका–१ कुत्तागाउ स्थित लु ६१ प ९४९७ नम्बरको मोटरसाईकलमा लोड गरेको सालको काठ गोलिया थान १ र खालि जमिनमा रहेको ३ गोलिया गरी जम्मा ४ गोलिया अबैध बरामद भएको प्रहरीले जनाएको छ ।

काठ र क्युफिट र मोटरसाईकल समेत गरी अनुमानित मूल्य २ लाख ४५ हजार रहेको र कारवाहीको लागि कञ्चन सब डिभिजन कार्यालय फायरलाईन पठाएको प्रहरीले जनाएको छ ।

प्रतिकृया दिनुहोस्

Flash News

आज यी क्षेत्रमा वर्षाको सम्भावना महानगर प्रमुखका ७ उम्मेदवार जसले आफैँलाई भोट हालेनन् तिलोत्तमाको मेयरमा काँग्रेसका खाँण र उपमेयरमा एमालेकी चौधरी निर्वाचित गृहमन्त्रीको वडामा कांग्रेस पराजित आमा हजुरको सम्झनामा आँसु पिएर बाँच्दैछु ! रुपन्देहीकी एक मात्र महिला वडा अध्यक्ष मिनाको १० प्रतिशत बजेट शिक्षामा छुट्टयाउने प्रतिवद्धता श्रीमतीको हत्या गरेको अभियोगमा श्रीमान पक्राउ कम उमेरमै सफलतातर्फ लम्किँदै परिश्ना १५ वर्षीया छात्रालाई बलात्कार गरी फरार रहेका प्रिन्सीपल पाँच वर्षपछि पक्राउ हजुरआमाको हत्या गरेको अभियोगमा नाती पक्राउ निजगढमा अन्तर्राष्ट्रिय विमानस्थल बनाउन सर्वोच्चले लगायो रोक ६८ हजार बढी विद्यार्थीले लुम्बिनीबाट एसएलसी दिदैँ तिलोत्तमामा खाँण ८४५ मतले अगाडि, अब ३ हजार मत गन्न बाँकी ओलीले नीति तथा कार्यक्रममा लिम्पियाधुरा, लिपुलेक खोजेपछि प्रकाशमानले दिए जवाफ निर्वाचन शान्तिपूर्ण र धाँधलीरहित सम्पन्न भाे: झलनाथ शुक्रबारबाट क्यूएफएक्ससहित देशभरका हलमा ‘कबड्डी-४’ सत्तारुढ गठबन्धनले नेपालको स्वतन्त्र र असंलग्नता परराष्ट्र नीति परित्याग गरेको हो : रावल दश महिनामा एक अर्ब २१ करोडको फेसमास्क नेपाल भित्रियो इपीजी प्रतिवेदन बुझ्न प्रधानमन्त्री देउवालाई ओलीको आग्रह विद्यालय जाँदै गरेकी बालिकामाथि बलात्कार प्रयास