२१ मंसिर २०७८, मंगलवार

Dec 7, 2021

लाखौँको अबैध काठ
फाइल तस्वीर

बुटवल । रुपन्देहीमा लाखौँ मूल्य बराबरको अवैध सालको काठ बरामद भएको छ । प्रहरीले अबैध सालको काठ सहित मानिस, ट्याक्टर र मोटरसाईकल नियन्त्रणमा लिएको छ ।

Advertisement

बिहीबार साँझ लुम्बिनी सांस्कृतिक नगरपालिका–१, खुनगाईमा साही नगरपालिका –१० पिपलपतियाका २७ वर्षीय जितेन्द्र यादबले लु १ त १२६१ नं.को ट्याक्टरमा अबैध रुपमा बिना कागगजात सिसौको १५ गोलिया काठ ओसार पोसार गरिरहेको अवस्थामा पक्राउ गरिएको रुपन्देहीले प्रहरीले जनाएको छ ।

सो काठको अनुमानित मूल्य ४ लाख (ट्याक्टर सहित) रहेको र आवश्यक कारवाहीका लागि डिभिजन बन कार्यालय पठाइएको छ । यस्तै बिहीवार नै कञ्चन गाउँपालिका–१ कुत्तागाउ स्थित लु ६१ प ९४९७ नम्बरको मोटरसाईकलमा लोड गरेको सालको काठ गोलिया थान १ र खालि जमिनमा रहेको ३ गोलिया गरी जम्मा ४ गोलिया अबैध बरामद भएको प्रहरीले जनाएको छ ।

काठ र क्युफिट र मोटरसाईकल समेत गरी अनुमानित मूल्य २ लाख ४५ हजार रहेको र कारवाहीको लागि कञ्चन सब डिभिजन कार्यालय फायरलाईन पठाएको प्रहरीले जनाएको छ ।

प्रतिकृया दिनुहोस्

Flash News

सैनामैनामा कर्मचारी संगठनको नयाँ नेतृत्व रुपन्देहीमा ‘ओमिक्रोन’ भित्रिन नदिन उच्च सर्तकता काँग्रेस केन्द्रिय सदस्यकामा लुम्बिनीका ऊर्जा, जलस्रोत मन्त्री रानाको उमेद्वारी झापामा वर्षमा आठ सय बढी हराउँछन्, मान्छे हराउँदा आधा मात्र भेटिन्छन् राष्ट्रियसभा निर्वाचन कार्यतालिका : २० पुसमा मनोनयन, ५ दिनपछि अन्तिम नामावली, ६ घण्टा मतदान सभापतिको साझा उम्मेदवार चयन गर्न चाक्सीबारीमा पौडेल-कोइराला समूहको बैठक सुरु इन्डोनेसियामा ज्वालामुखी विस्फोटमा परी ३४ को मृत्यु सीमा नाकामा ओमिक्रोनको त्रास : भारतबाट भित्रिनेहरू विशेष निगरानीमा ओमिक्राेन बिरामीले भरिए अस्पताल मालीमा भएको आतङ्कवादी हमलाको संयुक्त राष्ट्रसंघको सुरक्षा परिषदद्वारा निन्दा राप्रपालाई ज्ञानेन्द्र शाहको भजनमण्डली बनाउन दिन्नँ : कमल थापा तीन जोनका लागि रु पाँच करोड विनियोजन न्यानो घर निर्माणमा आर्थिक अभाव कमल थापालाई पार्टी फुटाउन पाथीभारा देवीको कसम बाधक ! कांग्रेस महाधिवेशन : १३ पदाधिकारीसहित एक सय ३४ जना निर्वाचनबाट चुनिँदै नारायणी नदी तटबन्धनका लागि पाँच अर्ब जुटाइँदै, भरतपुर महानगरको सक्रियता मकवानपुरमा कोरोना विरुद्धको खोप लगाएकी महिलाको मृत्यु ओली भेट्न बालकोट जाँदै बारका पदाधिकारी, प्रधानन्यायाधीश हटाउन अनुरोध गर्ने प्रधानमनन्त्री कप प्रदेशस्तरीय टि २० : आज सिरहा र महाेत्तरी तथा सर्लाही र बाराबीच भिडन्त टर्कीमा कोरोनाको सङ्क्रमण बढ्दै, एकै दिनमा २० हजारमा संक्रमण