१५ मंसिर २०७८, बुधबार

Dec 1, 2021

बुटवल । रुपन्देहीको तिलोत्तमाकी सिता भण्डारीको ४५ दिनपछि अन्त्येष्टि भएको छ । भण्डारीको मृत्यु भएको ४५ दिनपछि माइतीपक्षले बुधबार बुटवलको मगरघाटमा अन्त्येष्टि गरिएका हुन् । २७ वर्षीय भण्डारी भदौ २० गते आफ्नै घरमा झुण्डिएको अवस्थामा फेला परेकी थिइन् ।

शंकास्पद मृत्युपछि माइती पक्षले छानविन गरी दोषी माथि कारबाहीको माग गर्दै भदौ २२ गते प्रहरीमा जाहेरी दर्ता गराएका थिए । उनका श्रीमान टिका पौडेल आमाजु (दिदी) बिष्णु पौडेल र जेठाजु हरि प्रसाद पौडेल बिरुद्ध आत्महत्या दुरुत्साहनमा पुर्पक्षका लागि थुनामा गएका छन्। स्रोतका अनुसार मृतक सिता भण्डारीका माईती पक्षले पौडेल परिवारबाट मंगलबार ११ लाख बुझेपछि अन्त्येष्टि गर्न सहमती दिएका थिए ।

प्रहरीले अनुसन्धानको क्रममा मृतक सिता भण्डारीको मोवाईल बाट …. ………मलाई माफ गरिदिनुहोला, मेरो अर्को जुनी भयो भने म हजुरहरुकै काखबाट जन्मिन चाहान्छु, मलाई यो जिन्दगीबाट पुग्यो म सकिन बाँच्न भनि लेखिएको”। सुसाईड नोट फेला परेको भए पनि माईती पक्षले आत्महत्या नभई हत्या भएको दावी गर्दै करीव १ महिना आन्दोलन गरेका थिए।

Advertisement

प्रतिकृया दिनुहोस्

Flash News

चिकित्सक र उपकरण अभावले थला परेको अस्पताल तिनाउको हरियाली गाउँमा लैंगिक हिंसा विरुद्ध सचेतना कार्यक्रम अपाङ्गता भएका व्यक्तिका कुरा उठान गर्न माग गर्दै पत्रकारलाई कलम वितरण उद्योगमैत्री वातावरण बनाऊँ : प्रदेश प्रमुख शेरचन एकीकृत समाजवादीको कार्यालय उद्घाटन गर्न बुटवल आउँदै माधव नेपाल चोरीका मोटरसाइकल चलाउने दुई पक्राउ राष्ट्रपति भण्डारीले जारी गरिन् ६ अध्यादेश एशियाको उत्कृष्ट बैंकको उपाधि एनएमबी बैंकलाई राष्ट्रिय गौरबका आयोजनाहरुको प्रगतिबारे लुम्बिनी सरकारको चासो कांग्रेस प्रदेश अधिवेशनको उद्घाटनसत्र भोलि, प्रदेश-२ का केही जिल्लामा विवाद कायमै रंगशालामा युथ एथ्लेटिक्स हुँदा लिग तालिका परिवर्तन रुपन्देहीका पत्रकारद्वय कंडेल र नेपाललाई रोटरी पत्रकारिता पुरस्कार तीन हजार पर्यटन मजदूरलाई राहत मतदाता नामावली संकलन पालिकाबाटै गरिने भरुवा बन्दुकसहित एक जना पक्राउ ओमिक्रोन भेरियन्टको कारण जापानले रोक्यो नयाँ आगमन उडान बुकिङ वैदेशिक व्यापार ६५ प्रतिशतले वृद्धि राप्रपा-एमाले अधिवेशनः शुभकामना दिन चितवन पुगे थापा, तर ओली भृकुटीमण्डप पुगेनन् नेपालमा थप ३१६ जनामा कोरोना संक्रमण, ३ को मृत्यु मोटरसाइकल दुर्घटनामा एक युवकको मृत्यु