१७ मंसिर २०७८, शुक्रबार

Dec 3, 2021

भैरहवा । भैरहवाकै पुरानो अमर ज्योती क्लबले क्लबका पुर्व खेलाडी, प्रशिक्षक, कलाकार एवम पुर्व अध्यक्षहरुलाइ सम्मान गरेको छ । क्लबले आफ्ना संस्थापक अध्यक्ष प्राज्ञ बूंद राना, चित्र बहादुर गुरुङ, केहर सिंह गुरुङ, भैरव पाठक, डीबी गुरुङ लगायत २५ जनालाइ सम्मान गरिएको थियो ।

२०२४ सालमा स्थापना भएको क्लबले भैरहवा क्षेत्रलाइ आधार बनाइ खेलकुद, सान्सकृतिक कार्यक्रम र समाजसेवा गर्दै आइरहेको छ । विशेष गरि फूटबलमा अग्र स्थानमा रहेको क्लब अहिले खेल मैदानको अभावमा आफ्ना निस्कृय रहेको छ । सम्मान कार्यक्रममा बोल्ने वक्ताहरुले खेल मैदानकै अभावमा क्लबले खेलकुद प्रतिको आफ्नो क्रियाकलाप अगाडि बढाउन नसक्नु दुखद रहेको बताए ।

क्लबको सकृयता अहिले घटेकोले यसलाइ बढाउनु पर्ने वक्ताहरुको भनाइ थियो । क्लबका कार्यवाहक अध्यक्ष अर्जुन थापाको अध्यक्षता, सिद्धार्थनगर नगर पालिकाका प्रमुख हरि प्रसाद अधिकारीको प्रमुख आथित्यतामा सम्पन्न कार्यक्रममा उप प्रमुख उमा काफ्ले, प्राज्ञ बूंद राना क्यामपस प्रमुख अनिल कुमार झा, अमर ज्योती फ्यान क्लबका संयोजक सुधिरमान बिक, तिल कुमारी गुरुङ लगायतले बोलेका थिए । कार्यक्रमको सन्चालन क्लबका सचिव दिपक सापकोटाले गरेका थिए ।

Advertisement

प्रतिकृया दिनुहोस्

Flash News

घरेलु टोलिले जित्यो आत्मानन्द गोल्डकपको उपाधि नेकपा एमाले वैचारिक कार्यदिशाबाट विचलित बन्यो: नारायणकाजी श्रेष्ठ बुटवल उपमहानगरका प्रमुख प्रशासकीय अधिकृत रेग्मीको विदाई, भारतीलाई स्वागत ‘ओमिक्रोन’बाट जोगिन तत्काल सावधानी अपनाउन आवश्यक : राष्ट्रपति लुम्बिनीसँग जोडिएका ऐतिहासिक तथा पर्यटकीय क्षेत्रको प्रवर्द्धनका लागि साइकल यात्रा आगलागीबाट ७० लाख बराबरको क्षति कांग्रेस बाग्मती प्रदेश सभापतिमा बानियाँ, केसी र प्रधानले दिए उम्मेदवारी ६ करोड बढी लागतमा बुटवलमा गार्डेन मार्ट डिपार्टमेण्ट स्टोर ! कांग्रेस सुदूरपश्चिम प्रदेश सभापतिमा बलायर र मिश्र भिड्दै सुदूरपश्चिम प्रदेश : आन्तरिक मामिला मन्त्रालय तीन महिनादेखि सचिवविहीन, आर्थिक कारोबार बन्दले सेवा प्रवाहमा समस्या राप्रपा महाधिवेशन : नेताहरूलाई भोट माग्न भ्याइनभ्याइ हिमपातले हुम्लामा दुई दिनदेखि हवाई सेवा बन्द विवेकशील साझाले शनिबार ललितपुरमा बृहत आमसभा गर्दै काँग्रेस महाधिवेशनः लुम्बिनीमा शाह र पुनले प्यानलसहित गरे उम्मेदवारी दर्ता पानीमा डुबेर डेढ वर्षिया बालिकाको मृत्यु ४४ लिटर रक्तचन्दनको तेल सहित २ जना पक्राउ अग्रता जोगाउन नसक्दा फ्रेन्ड्सले थ्री स्टारसँग अंक बाँड्याे नायिका करिश्मा र गायिका रचना पनि कक्षा १२ उत्तीर्ण कार दुर्घटना हुँदा अस्पतालका ५ कर्मचारीको मृत्यु रेडपाण्डाको जस्तो देखिने छाला सहित २ जना पक्राउ