१५ मंसिर २०७८, बुधबार

Dec 1, 2021

बुटवल । श्रम, रोजगार तथा सामाजिक सुरक्षा मन्त्री किसान श्रेष्ठले श्रम कार्यालय बुटवलको छड्के निरीक्षण गरेका छन् । मन्त्री नियुक्त भएपछि पहिलो पटक बुटवलका आएका मन्त्री श्रेष्ठले बुटवलको रामनगरमा रहेको श्रम कार्यालयमा बुधबार छड्के निरीक्षण गरेका हुन् ।

Advertisement

निरीक्षणका क्रममा मन्त्री श्रेष्ठले सेवाग्राहीलाई सर्वसुलभ सेवा दिने कुरा रको हीपनि ठगिन हुँदैन भन्ने कुरामा आफू दिड रहेको बताएका छन् ।

निरीक्षणका क्रममा मन्त्री श्रेष्ठलाई सेवाग्राहीहरुले दिनमा ५०/६० वटाको मात्रै एक्सीस हुँदा अनलाइन फर्म भरेर हप्तादिनसम्म कुर्नु परेको भन्दै तत्काल समस्या समाधन गरिदिन आग्रह गरेका छन् ।

मन्त्री श्रेष्ठले सैवाग्राहीका समस्या समाधान गर्नका लागि आफू प्रतिवद्ध रहेको बताएका छन् । साथै उनले सेवाग्राहीलाई सहज रुपमा सेवा प्रवाह गर्न श्रम कार्यालय बुटवलका प्रमुखलाई निर्देशन समेत दिएका छन् ।

निरीक्षणमा लुम्विनी प्रदेशकी कानुन, महिला, बालबालिका तथा जेष्ठ नागरीक मन्त्री रमा घर्ती समेत गएकी थिइन् ।

प्रतिकृया दिनुहोस्

Flash News

चिकित्सक र उपकरण अभावले थला परेको अस्पताल तिनाउको हरियाली गाउँमा लैंगिक हिंसा विरुद्ध सचेतना कार्यक्रम अपाङ्गता भएका व्यक्तिका कुरा उठान गर्न माग गर्दै पत्रकारलाई कलम वितरण उद्योगमैत्री वातावरण बनाऊँ : प्रदेश प्रमुख शेरचन एकीकृत समाजवादीको कार्यालय उद्घाटन गर्न बुटवल आउँदै माधव नेपाल चोरीका मोटरसाइकल चलाउने दुई पक्राउ राष्ट्रपति भण्डारीले जारी गरिन् ६ अध्यादेश एशियाको उत्कृष्ट बैंकको उपाधि एनएमबी बैंकलाई राष्ट्रिय गौरबका आयोजनाहरुको प्रगतिबारे लुम्बिनी सरकारको चासो कांग्रेस प्रदेश अधिवेशनको उद्घाटनसत्र भोलि, प्रदेश-२ का केही जिल्लामा विवाद कायमै रंगशालामा युथ एथ्लेटिक्स हुँदा लिग तालिका परिवर्तन रुपन्देहीका पत्रकारद्वय कंडेल र नेपाललाई रोटरी पत्रकारिता पुरस्कार तीन हजार पर्यटन मजदूरलाई राहत मतदाता नामावली संकलन पालिकाबाटै गरिने भरुवा बन्दुकसहित एक जना पक्राउ ओमिक्रोन भेरियन्टको कारण जापानले रोक्यो नयाँ आगमन उडान बुकिङ वैदेशिक व्यापार ६५ प्रतिशतले वृद्धि राप्रपा-एमाले अधिवेशनः शुभकामना दिन चितवन पुगे थापा, तर ओली भृकुटीमण्डप पुगेनन् नेपालमा थप ३१६ जनामा कोरोना संक्रमण, ३ को मृत्यु मोटरसाइकल दुर्घटनामा एक युवकको मृत्यु