१५ मंसिर २०७८, बुधबार

Dec 1, 2021

काठमाडौँ । युइएफए च्याम्पियन्स लिग अन्तर्गत लिभरपुलले एटलेटिको म्याड्रिडमाथि जित हासिल गरेको छ ।गएराती सम्पन्न खेलमा लिभरपुलले एटलेटिको म्याड्रिडलाई ३-२ गोल अन्तरले पराजित गरेको हो ।लिभरपुलको जितमा मोहमद सलाहले दुई गोल गरेका थिए भने नाबी किइटाले एक गोल गरेका थिए । 

त्यस्तै एटलेटिको म्याड्रिडका लागि एन्टोनी ग्रीजम्यानले दुई गोल गरेका थिए । ग्रीजम्यानले खेलको ५२औं मिनेटमा रातो कार्ड पाएपछि एटलेटिको १० खेलाडीमा सिमित भएको थियो । ग्रीजम्यानले लिभरपुलका रोबेर्टो फिर्मिनोलाई फाउल हानेपछि रेफ्रीले सिधै रातो कार्ड दिएका थिए ।

यो जितपछि लिभरपुलले समुह बि मा शतप्रतिशत नतिजा निकाल्दै ३ खेलमा ९ अंकसहित शिर्ष स्थानमा रहेको छ ।त्यस्तै एटलेटिको म्याड्रिडको ३ खेलमा ४ अंकसहित दोस्रो स्थानमा रहेको छ ।  

Advertisement

प्रतिकृया दिनुहोस्

Flash News

चिकित्सक र उपकरण अभावले थला परेको अस्पताल तिनाउको हरियाली गाउँमा लैंगिक हिंसा विरुद्ध सचेतना कार्यक्रम अपाङ्गता भएका व्यक्तिका कुरा उठान गर्न माग गर्दै पत्रकारलाई कलम वितरण उद्योगमैत्री वातावरण बनाऊँ : प्रदेश प्रमुख शेरचन एकीकृत समाजवादीको कार्यालय उद्घाटन गर्न बुटवल आउँदै माधव नेपाल चोरीका मोटरसाइकल चलाउने दुई पक्राउ राष्ट्रपति भण्डारीले जारी गरिन् ६ अध्यादेश एशियाको उत्कृष्ट बैंकको उपाधि एनएमबी बैंकलाई राष्ट्रिय गौरबका आयोजनाहरुको प्रगतिबारे लुम्बिनी सरकारको चासो कांग्रेस प्रदेश अधिवेशनको उद्घाटनसत्र भोलि, प्रदेश-२ का केही जिल्लामा विवाद कायमै रंगशालामा युथ एथ्लेटिक्स हुँदा लिग तालिका परिवर्तन रुपन्देहीका पत्रकारद्वय कंडेल र नेपाललाई रोटरी पत्रकारिता पुरस्कार तीन हजार पर्यटन मजदूरलाई राहत मतदाता नामावली संकलन पालिकाबाटै गरिने भरुवा बन्दुकसहित एक जना पक्राउ ओमिक्रोन भेरियन्टको कारण जापानले रोक्यो नयाँ आगमन उडान बुकिङ वैदेशिक व्यापार ६५ प्रतिशतले वृद्धि राप्रपा-एमाले अधिवेशनः शुभकामना दिन चितवन पुगे थापा, तर ओली भृकुटीमण्डप पुगेनन् नेपालमा थप ३१६ जनामा कोरोना संक्रमण, ३ को मृत्यु मोटरसाइकल दुर्घटनामा एक युवकको मृत्यु