११ मंसिर २०७८, शनिबार

Nov 27, 2021

बुटवल । लगातारकाे वर्षाले धानबालीमा भएकाे क्षति पुगेकाे प्रति राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टिले ध्यानाकर्षण भएकाे बताउँदै कृषकलाई क्षतिपूर्ति दिन सरकारसंग माग गरेकाे छ । बर्ष दिनको कृषकको मेहनतको फल बाली भित्र्याउने बेला प्राकृतिक बिपत्तिको कारण अत्यन्तै धेरै क्षतिको पुगेको प्रति राप्रपा लुम्बिनी प्रदेशको गम्भिर ध्यानाकर्षण भएको जनाइएकाे छ।

पार्टि लुम्बिनी प्रदेश अध्यक्ष प्रदिप कुमार उदयद्वारा जारी बिज्ञप्तीमा लेखिएकाे छ – नागरिकलाई दुःख पर्दा सहयोग पुर्याउनु सरकारको दायित्व हो । तसर्थ क्षतिको उचित मुल्यॉकन गरी कृषकलाई क्षतिपूर्ति दिन नेपाल सरकार संग जोडदार माग गर्दछु ।

Advertisement

प्रतिकृया दिनुहोस्

Flash News

पार्टी भित्र हुने निर्वाचनले ठूलो द्वन्द्व जन्माउँछ : डा. भण्डारी केमिकल एण्ड मेडिकल सप्लायर्स एसोसियशन नेपालको साधारणसभा तिलोत्तमामा कोसी ब्यारेजमा हाम फालेका एक जनाको मृत्यु सरकारलाई बिजुली खपतको चिन्ता, जनता पोल हेर्न बाध्य रुपन्देहीको भैरहवामा ट्रकको ठक्करबाट बाबुछोराको मृत्यु मुख्यमन्त्री राईले भने- म रचना रिमाललाई वान साइड लभ गर्छु राजनीतिमा देखिएको पथभ्रष्ट र अराजकता सच्याउने नेतृत्व आउँछ : ओली बन्द सत्रमा ओलीले भने : प्रतिकृयावादीको षड्यन्त्रका कारण प्रतिपक्षमा पुगियो कांग्रेस रुपन्देहीको सभापतिमा रामकृष्ण खाँण सर्वसम्मत रुपमा चयन पाँच घण्टा ढिला गरी सौराहमा सुरु भयाे एमालेको बन्दसत्र भोट माग्न सुरु गरेका भीम रावलले भने- ओलीकाे सहमति प्रयासबारे जानकारी छैन एमाले १० औँ महाधिवेशन : घनश्याम भूसाल उपाध्यक्षमा उठ्ने एमाले दशौं महाधिवेशन : नेम्वाङलाई राष्ट्रपति, अष्टलक्ष्मीलाई उपराष्ट्रपतिको आश्वासन एमालेको कुम्भमेलामा विचारलाई निषेध गरियाे : प्रचण्ड टिपरको ठक्करले स्कुटर चालकको मृत्यु माओवादी केन्द्र पुनर्गठित गर्दै अघि बढेका छौं: प्रचण्ड ओली बन्दसत्र स्थल प्रवेश, तर अझै सुरु भएन बैठक एमालेको राष्ट्रिय महाधिवेशन र युवा नेतृत्व कर नबुझाउने करदातामाथि कारबाही सुरु अध्यक्षसहित सबै पदमा सर्वसम्मत हुन्छ: योगेश भट्टराई