९ कार्तिक २०७८, मंगलवार

Oct 26, 2021

काठमाडौँ । इण्डियन प्रिमियर लिग (आइपिएल) अन्तर्गत मुम्बई इण्डियन्सले राजस्थान रोयल्सलाई ८ विकेटले पराजित गरेको छ । गएराती सम्पन्न खेलमा राजस्थानले दिएको ९१ रनको लक्ष्य पछाएको मुम्बईले ८.२ ओभरमा २ विकेट गुमाउदै लक्ष्य पुरा गरेको हो ।यसअघि टस हारेर पहिला ब्याटिंग गरेको राजस्थान रोयल्सले २० ओभरमा ९ विकेट गुमाउदै ९० रन मात्र बनाएको थियो ।

योजितपछि मुम्बईले प्लेअफमा आफ्नो सम्भावनालाई कायमै राखेको छ । यस सिजनमा चेन्नई, दिल्ली र रोयल च्यालेन्जर्स प्लेअफमा पुगिसकेका छन् भने कोलकोता र मुम्बई चौथो टिमको रुपमा प्लेअफमा पुग्न अगाडी रहेका छन् । दुवैको १३-१३ खेलमा १२-१२ अंक रहेको छ । अब मुम्बई र कोलकोता नाइडर्ससँग प्लेअफको चौथो टिमको लागि प्रतिष्पर्धा गरिरहेका छन् । अब दुवैको अन्तिम खेलबाट नै प्लेअफमा पुग्ने अन्तिम टिमको टुंगो लाग्ने छ ।

अब लिग चरणको अन्तिम खेलमा कोलकोताले आज राजस्थान रोयल्सको सामना गर्ने छ भने मुम्बई इण्डियन्सले सनराइजर्स हैदरावादको शुक्रबार सामना गर्ने छ ।आजको खेलमा हारेपछि राजस्थानको प्लेअफको सम्भावना लगभग सकिएको छ । पञ्जाब र राजस्थानको १३-१३ खेलमा १०-१० अंक रहेको छ ।

Advertisement

Follow Us

प्रतिकृया दिनुहोस्

Flash News

कांग्रेस प्रधानन्यायाधीशको राजीनामा र महाभियोगको पक्षमा छैन : भट्टराई भिरबाट लडेर एक जनाको मृत्यु मुटुरोगी पार्वतीको पीडा : ६ लाख उपचार खर्च कहाँबाट ल्याउनु ? न्यायालयमा साँढेको जुधाइ, बाच्छाको मिचाइ राष्ट्रिय उद्योग व्यापार संगठन लुम्बिनीमा पराजुली रोहिणी देशकै पहिलो स्वास्थ्य बीमा संयोजन समिति गठन गर्ने स्थानीय तह थप ६६६ जनामा कोरोना संक्रमण, ११ जनाको मृत्यु सिभिल लघुवित्तले २० प्रतिशत लाभांश दिने आउने निर्वाचनपछि देश स्थिरता र विकासमा अघि बढ्छ : एमाले नेता पौडेल एशियन लाइफले घोषणा गर्‍यो नयाँ बोनसदर खान नपाएर आठ जनाको मृत्युदेखि ऋण तिर्न सन्तान बेच्दै अभिभावक भरतमणिलाई पूर्वयुवराज पारसले भने- फन्नी फन्नी किप इट अप नेपाल सेवा र विन लघुवित्तको एकीकृत कारोबार १५ कात्तिकदेखि सुरु हुने ६ महिनादेखि जब मोबाइल फोन आन्द्रामै अड्कियो… आज पनि ७८ अंकले उकालो लाग्यो नेप्से तिहार नजिकिएसँगै माला उन्दै वनमाला गरिब परिवारमा आत्महत्या दर बढी चीनमा फेरि लकडाउन, अत्यावश्यक कामबाहेक घर बाहिर ननिस्कन आदेश १५ न्यायाधीशको छलफल सकियो, प्रधानन्यायाधीशले राजीनामा दिनुपर्ने अडान कायमै सेनाले जाजरकोटमा बनायो रात पनि अवतरण गर्ने मिल्ने हेलिप्याड