५ कार्तिक २०७८, शुक्रबार

Oct 22, 2021

काठमाडौँ । किलियन एम्बाप्पेका बारेमा रियल म्याड्रिड र पिएसजीबीच फेरी विवाद बढ्ने देखिएको छ ।रियल म्याड्रिडका अध्यक्ष फ्लोरेन्टिनो पेरेजले जनवरीमा एम्बाप्पे रियल म्याड्रिडमा आउने टिप्पणी गरेपछि पिएसजीले आपत्ति जनाएको छ ।पेरेजले आफ्नो भनाईको खण्डन गरेपनि पिएसजीका स्पोर्टिंग निर्देशक लियोनार्दोले रियल म्याड्रिडले एम्बाप्पे र पिएसजीलाई अपमान गरिरहेको टिप्पणी गरेका छन् ।

Advertisement

पेरेजले आफुले एम्बाप्पे बारे अर्को ट्रान्सफर विन्डोमा निर्णय हुने बताएको र मिडियामा अन्यथा उदृत गरिएको बताएपनि लियोनार्दोले एक अन्तर्वार्तामा एम्बाप्पेका बारेमा रियल म्याड्रिडले यस अघि करिम बेन्जामाले, त्यसपछि प्रशिक्षक कार्लो एन्सेलोटीले र अहिले अध्यक्ष पेरेजले खेलाडी र क्लब दुवैलाई सम्मान नगरेको आरोप लगाउदै यसलाई पिएसजीले नसहने टिप्पणी गरेका छन् ।

यसअघि पेरेजले एम्बाप्पेसँग रियल म्याड्रिड जाने बारे सहमति भइसकेको संकेत दिएका थिए ।यस अघि गत अगस्तको अन्त्यमा रियल म्याड्रिडले एम्बाप्पेका लागि २२० मिलियन युरोको अफर गरेपनि पिएसजीले सो अफर अस्वीकार गरेको थियो ।यस अघि पिएसजीका निर्देशक लियोनार्दोले एम्बाप्पेले अन्तिम समयमा क्लब छोड्न चाहेको बताएपछि त्यसको एम्बाप्पेले खण्डन गरेका थिए ।

एम्बाप्पेले आफुले पिएसजी छोड्न चाहेको जुलाईमै क्लबमा जानकारी गराएको बताउदै लियोनार्दोको दाबि गलत भएको बताएका थिए । एम्बाप्पेले आफुले क्लब छोड्न चाहेकै कारणले सम्झौता नवीकरण नगरेको र समयमानै क्लबलाई जानकारी गराएको स्पष्ट गरेका छन् ।

Follow Us

प्रतिकृया दिनुहोस्

Flash News

नेपालकै तेस्रो ठूलो विद्युत सवस्टेशनको परिक्षण सफल रुपन्देहीमा लाखौँको अबैध काठ बरामद चितवन घटनाले उब्जिएका प्रश्नहरु अदालती मिलापत्रमा विश्वास घट्यो कोभिडबाट १ लाख २० हजार स्वास्थ्यकर्मीको मृत्यु रामपुरको छाङ्दी झरनामा पर्यटकको आकर्षण सडक विस्तारः तनहुँ खण्डमा सात हजार रुख काटिने माटाका भाँडा बनाउने कुमालेलाई भ्याइनभ्याइ स्वास्थ्यकर्मीलाई कोभिडको खोप उपलब्ध गराउन विश्व स्वास्थ्य सगठनको आग्रह लयमा फर्किँदै बागलुङका पर्यटन व्यवसाय जुवाखालबाट पक्राउ परेका वडाअध्यक्ष छुटे दसैं सकियो, गाउँ रित्तियो विकास आयोजनाको प्राविधिक परीक्षणमा कर्मचारी र बजेटको अभाव चीनले आक्रमण गरे ताइवानको रक्षा गछौंः अमेरिका बाढीपहिरो पीडितका लागि तत्कालीन र दीर्घकालीन योजना बनाएर अघि बढ्छौँः प्रधानमन्त्री देउवा मकालु बेसक्याम्प घुम्न गएका एक युवकको मृत्यु, तीन दिनपछि सार्वजनिक प्रदेश १ का मुख्यमन्त्री आचार्य विश्वासकाे मत लिँदै एमाले अधिवेशन : ओलीले एकसाथ ७५३ वटै पालिकालाई सम्बोधन गर्ने श्रीमान विदेशबाट फर्केको अर्कोदिन श्रीमतीको मृत्यु ‘केजिएफ २’मा यशसँग नोराको रोमान्स