९ कार्तिक २०७८, मंगलवार

Oct 26, 2021

पोखरा । राष्ट्रिय ए डिभिजन फुटसल लिगअन्तर्गत लिग चरणका खेल सकिएका छन् । दुई घरेलु टोलीसहित चार टोली लिगको प्ले अफमा प्रवेश गरेका हुन् ।

Advertisement

घरेलु टोली स्पोर्ट्स क्यासल र सविन मेमोरियलसँगै द राइजिङ क्लब र शंखमूल क्लब अन्तिम चारमा पर्न सफल भएका हुन् ।

मंगलबार भएको अन्तिम खेलमा घरेलु टोली सविन मेमोरियलले शंखमूललाई ३-१ गोल अन्तरले हराउँदै प्ले अफमा प्रवेश गरेको हो । सविन कुल नौ खेलबाट १६ अंकका साथ तालिकाको चौथो स्थानमा छ । हार बेहोरेको शंखमूल पनि तालिकाको तेस्रो स्थानमा रहँदै प्ले अफमा कायम छ ।

शंखमुलले नौ खेलमध्ये पाँचमा जीत, तीनमा बराबरी र एकमा हार बेहोरेर १८ अंक जोडेको छ । नौ खेल खेलेको क्यासलले सातमा जीत, एकमा हार र एक बराबरी खेल्दै २२ अंकका साथ शीर्ष स्थान कब्जा गरेको छ । द राइजिङ क्लबले समान नौ खेलमा छ जीत, दुई हार र एक बराबरीसहित १९ अंक बटुलेर दोस्रो स्थानमा छ ।

फुटसल ५ धरान १४ अंकका साथ पाँचौँ स्थानमा छ भने १३ अंकसहित ढुकु फुटसल हव छैटौँ, समान अंक भएको मछिन्द्र स्काई सातौँ र १० अंकका साथ प्रभातफेरी तालिकाको आठौँ स्थानमा छन् । एउटा मात्र खेल जितेको लुम्बिनी फुटसल ४ अंक बटुलेर नवौँ तथा एउटा पनि खेल नजितेको झरना स्पोर्ट्स सबैभन्दा अन्तिममा छ ।

बुधबारदेखि क्वालिफाई खेल हुने आयोजकले जनाएको छ । १० वटा टिमको सहभागिता रहेको प्रतिस्पर्धा २२ असोजमा सकिनेछ ।

Follow Us

प्रतिकृया दिनुहोस्

Flash News

प्रधानन्यायाधीशमाथि महाभियोग लगाउने आधार छन्, तर माओवादीले सोचेको छैन: बिडारी प्रधानन्यायाधीशमात्र होइन पाँचै न्यायाधीशलाई कारबाही हुनुपर्छ : एमाले नेता बडाल कांग्रेस प्रधानन्यायाधीशको राजीनामा र महाभियोगको पक्षमा छैन : भट्टराई भिरबाट लडेर एक जनाको मृत्यु मुटुरोगी पार्वतीको पीडा : ६ लाख उपचार खर्च कहाँबाट ल्याउनु ? न्यायालयमा साँढेको जुधाइ, बाच्छाको मिचाइ राष्ट्रिय उद्योग व्यापार संगठन लुम्बिनीमा पराजुली रोहिणी देशकै पहिलो स्वास्थ्य बीमा संयोजन समिति गठन गर्ने स्थानीय तह थप ६६६ जनामा कोरोना संक्रमण, ११ जनाको मृत्यु सिभिल लघुवित्तले २० प्रतिशत लाभांश दिने आउने निर्वाचनपछि देश स्थिरता र विकासमा अघि बढ्छ : एमाले नेता पौडेल एशियन लाइफले घोषणा गर्‍यो नयाँ बोनसदर खान नपाएर आठ जनाको मृत्युदेखि ऋण तिर्न सन्तान बेच्दै अभिभावक भरतमणिलाई पूर्वयुवराज पारसले भने- फन्नी फन्नी किप इट अप नेपाल सेवा र विन लघुवित्तको एकीकृत कारोबार १५ कात्तिकदेखि सुरु हुने ६ महिनादेखि जब मोबाइल फोन आन्द्रामै अड्कियो… आज पनि ७८ अंकले उकालो लाग्यो नेप्से तिहार नजिकिएसँगै माला उन्दै वनमाला गरिब परिवारमा आत्महत्या दर बढी चीनमा फेरि लकडाउन, अत्यावश्यक कामबाहेक घर बाहिर ननिस्कन आदेश