५ कार्तिक २०७८, शुक्रबार

Oct 22, 2021

पाल्पा । जिल्ला प्रहरी कार्यालय पाल्पाका प्रहरी प्रमुख सर्वसाधरणलाई मास्क बाढ्न आफैँ खटिने गरेका छन् । प्रहरी उपरीक्षक सन्तोषकुमार भट्टराई पछिल्लो एक हप्तादेखि मास्क बाँड्ने कार्यमा  व्यस्त छन् । 

Advertisement

कोरोना महामारी सहज बन्दै जाँदा सर्वसाधरण सर्तकता अपनाउन छाडेपछि प्रहरी प्रमुख भट्टराई स्वयं मास्क वितरण कार्यमा लागेका हुन् । 

चाडपर्वको समयमा सर्वसाधारण किनमेलमा स्वास्थ्य मापदण्डको ख्याल नै नगरी हिँडेको देखेपछि सचेतनासहितको कार्यक्रममा जुटेको प्रहरी प्रमुख भट्टराईले बताए । 

सर्वसाधारणको बढी चहलपहल हुने मुख्य बजार क्षेत्र र सेवाग्राहीको भिडभाड हुने स्थानमा ‘तपाईंको मास्क खोइ ?’ कार्यक्रमलाई निरन्तरता दिइएको उनले बताए । -न्यूज कारखाना

Follow Us

प्रतिकृया दिनुहोस्

Flash News

नेपालकै तेस्रो ठूलो विद्युत सवस्टेशनको परिक्षण सफल रुपन्देहीमा लाखौँको अबैध काठ बरामद चितवन घटनाले उब्जिएका प्रश्नहरु अदालती मिलापत्रमा विश्वास घट्यो कोभिडबाट १ लाख २० हजार स्वास्थ्यकर्मीको मृत्यु रामपुरको छाङ्दी झरनामा पर्यटकको आकर्षण सडक विस्तारः तनहुँ खण्डमा सात हजार रुख काटिने माटाका भाँडा बनाउने कुमालेलाई भ्याइनभ्याइ स्वास्थ्यकर्मीलाई कोभिडको खोप उपलब्ध गराउन विश्व स्वास्थ्य सगठनको आग्रह लयमा फर्किँदै बागलुङका पर्यटन व्यवसाय जुवाखालबाट पक्राउ परेका वडाअध्यक्ष छुटे दसैं सकियो, गाउँ रित्तियो विकास आयोजनाको प्राविधिक परीक्षणमा कर्मचारी र बजेटको अभाव चीनले आक्रमण गरे ताइवानको रक्षा गछौंः अमेरिका बाढीपहिरो पीडितका लागि तत्कालीन र दीर्घकालीन योजना बनाएर अघि बढ्छौँः प्रधानमन्त्री देउवा मकालु बेसक्याम्प घुम्न गएका एक युवकको मृत्यु, तीन दिनपछि सार्वजनिक प्रदेश १ का मुख्यमन्त्री आचार्य विश्वासकाे मत लिँदै एमाले अधिवेशन : ओलीले एकसाथ ७५३ वटै पालिकालाई सम्बोधन गर्ने श्रीमान विदेशबाट फर्केको अर्कोदिन श्रीमतीको मृत्यु ‘केजिएफ २’मा यशसँग नोराको रोमान्स