९ कार्तिक २०७८, मंगलवार

Oct 26, 2021

काठमाडौँ । जारी एभरेष्ट प्रिमियर लिग (इपिएल) मा भैरहवा ग्लाडीयटर्सका कप्तान शरद भेसावकर र पोखरा राइनोजका कप्तान विनोद भण्डारीलाई जरिवाना लगाइएको छ ।शरदलाई सोमबार सम्पन्न पहिलो खेलमा चितवन टाइगर्सविरुद्ध स्लो ओभर रेटको कारण १० प्रतिशत म्याच फिस जरिवाना लगाइएको छ ।

Advertisement

त्यस्तै शरद बाहेक भैरहवाका प्लेइङ–११ का अन्य १० खेलाडीलाई २ प्रतिशत म्याच फिस जरिवाना लगाइएको छ । सोहि खेलमा भैरहवाबाट खेलिरहेका धामीका प्रसादले चितवनका खेलाडी दिलिप नाथमाथि आक्रोशित भएकोमा आर्टिकल २.५ अन्तर्गत दोषी ठहराउदै खेल फिसको २० प्रतिशत जरिवाना लगाइएको छ । 

त्यस्तै सोमबार सम्पन्न खेलमा पोखरा राइनोजका कप्तान विनोद भण्डारीलाई काठमाडौँ किंग्स इलेभेनविरुद्धको खेलमा स्लो ओभर रेटका कारण १० प्रतिशत जरिवाना लगाइएको छ । त्यस्तै भण्डारी बाहेक पोखराका प्लेइङ–११ का अन्य १० खेलाडीलाई २ प्रतिशत म्याच फिस जरिवाना लगाइएको छ ।  

स्लो ओभर रेटका कारण यस अघि काठमाडौंका कप्तान सन्दीप लामिछाने, चितवनका कप्तान सोमपाल कामी र ललितपुरका कप्तान कुशल भुर्तेलमाथि जरिवाना लगाइएको थियो भने टिमका बाँकी खेलाडीलाई २ प्रतिशत जरिवाना लगाइएको थियो ।

Follow Us

प्रतिकृया दिनुहोस्

Flash News

न्यायालयमा साँढेको जुधाइ, बाच्छाको मिचाइ राष्ट्रिय उद्योग व्यापार संगठन लुम्बिनीमा पराजुली रोहिणी देशकै पहिलो स्वास्थ्य बीमा संयोजन समिति गठन गर्ने स्थानीय तह थप ६६६ जनामा कोरोना संक्रमण, ११ जनाको मृत्यु सिभिल लघुवित्तले २० प्रतिशत लाभांश दिने आउने निर्वाचनपछि देश स्थिरता र विकासमा अघि बढ्छ : एमाले नेता पौडेल एशियन लाइफले घोषणा गर्‍यो नयाँ बोनसदर खान नपाएर आठ जनाको मृत्युदेखि ऋण तिर्न सन्तान बेच्दै अभिभावक भरतमणिलाई पूर्वयुवराज पारसले भने- फन्नी फन्नी किप इट अप नेपाल सेवा र विन लघुवित्तको एकीकृत कारोबार १५ कात्तिकदेखि सुरु हुने ६ महिनादेखि जब मोबाइल फोन आन्द्रामै अड्कियो… आज पनि ७८ अंकले उकालो लाग्यो नेप्से तिहार नजिकिएसँगै माला उन्दै वनमाला गरिब परिवारमा आत्महत्या दर बढी चीनमा फेरि लकडाउन, अत्यावश्यक कामबाहेक घर बाहिर ननिस्कन आदेश १५ न्यायाधीशको छलफल सकियो, प्रधानन्यायाधीशले राजीनामा दिनुपर्ने अडान कायमै सेनाले जाजरकोटमा बनायो रात पनि अवतरण गर्ने मिल्ने हेलिप्याड तीन तहकै निर्वाचनको तयारी थाल्न नेता कार्यकर्तालाई ओलीको निर्देशन सभामुख न्यायाधीश बने : ओली परमादेश त पाँचैजनाले गर्नुभएको थियो, किन एकजनाको राजीनामा माग्नुहुन्छ श्रीमान् ?: ओली