९ कार्तिक २०७८, मंगलवार

Oct 26, 2021

काठमाडौँ । किलियन एम्बाप्पेले गत जुलाईमा नै आफुले पिएसजी छोड्न चाहेको क्लब व्यवस्थापनलाई बताएको स्पष्ट गरेका छन् ।एम्बाप्पेले पिएसजीमा अहिले पनि सम्झौता नवीकरण नगरेपछि क्लबले अगस्त अन्तिममा मात्र एम्बाप्पेले क्लब छोड्ने जानकारी गराएको बताएपछि एम्बाप्पेले सो कुराको खण्ड गरेका हुन् ।

Advertisement

एम्बाप्पेले आरएमसी स्पोर्ट्ससँग कुरा गर्दै अहिले आफुलाई गलत देखाउने प्रयास भएको भन्दै आफुले गत जुलाईमा नै क्लब छोड्न चाहेको जानकारी गराएको बताए । उनले भने-‘ अहिले मानिसहरुले मलाई ६-७ पटक नविकरणको प्रस्ताव अस्विकार गरेको आरोप लगाइरहेका छन् । त्यो विषयमा म कुरा गर्न चाहन्न । त्यो गलत कुरा हो । क्लबले सहि खेलाडीलाई मेरो ठाउमा ल्याओस् भनेर समयमा नै मैले नविकरण नगर्ने जानकारी गराएको थिए ।’

एम्बाप्पेले पिएसजीमा आफुले अत्यन्त खुशीको समय बिताएको बताउदै आफुले अन्तिम समयमा क्लब छोड्ने जानकारी गराएको भन्ने कुरा सहि नभएको स्पष्ट गरेका छन् ।एम्बाप्पेलाई गत ट्रान्सफर विन्डो बन्द हुने अन्तिम समयसम्म पनि रियल म्याड्रिडले किन्ने प्रयास गरेको थियो ।

रियलले एम्बाप्पेका लागि पिएसजीलाई २२० मिलियन युरोको अफर गरेपनि पिएसजीले सो अफर अस्विकार गरेको थियो ।अहिलेसम्म एम्बाप्पेले पिएसजीमा आफ्नो सम्झौता नविकरण गरेका छैनन् भने आगामी जनवरीसम्म अहिलेको अवस्था रहेमा एम्बाप्पे फ्री-ट्रान्सफरमा कुनै पनि क्लबसँग सम्झौता गर्न स्वतन्त्र हुने छन् । 

Follow Us

प्रतिकृया दिनुहोस्

Flash News

प्रधानन्यायाधीशमाथि महाभियोग लगाउने आधार छन्, तर माओवादीले सोचेको छैन: बिडारी प्रधानन्यायाधीशमात्र होइन पाँचै न्यायाधीशलाई कारबाही हुनुपर्छ : एमाले नेता बडाल कांग्रेस प्रधानन्यायाधीशको राजीनामा र महाभियोगको पक्षमा छैन : भट्टराई भिरबाट लडेर एक जनाको मृत्यु मुटुरोगी पार्वतीको पीडा : ६ लाख उपचार खर्च कहाँबाट ल्याउनु ? न्यायालयमा साँढेको जुधाइ, बाच्छाको मिचाइ राष्ट्रिय उद्योग व्यापार संगठन लुम्बिनीमा पराजुली रोहिणी देशकै पहिलो स्वास्थ्य बीमा संयोजन समिति गठन गर्ने स्थानीय तह थप ६६६ जनामा कोरोना संक्रमण, ११ जनाको मृत्यु सिभिल लघुवित्तले २० प्रतिशत लाभांश दिने आउने निर्वाचनपछि देश स्थिरता र विकासमा अघि बढ्छ : एमाले नेता पौडेल एशियन लाइफले घोषणा गर्‍यो नयाँ बोनसदर खान नपाएर आठ जनाको मृत्युदेखि ऋण तिर्न सन्तान बेच्दै अभिभावक भरतमणिलाई पूर्वयुवराज पारसले भने- फन्नी फन्नी किप इट अप नेपाल सेवा र विन लघुवित्तको एकीकृत कारोबार १५ कात्तिकदेखि सुरु हुने ६ महिनादेखि जब मोबाइल फोन आन्द्रामै अड्कियो… आज पनि ७८ अंकले उकालो लाग्यो नेप्से तिहार नजिकिएसँगै माला उन्दै वनमाला गरिब परिवारमा आत्महत्या दर बढी चीनमा फेरि लकडाउन, अत्यावश्यक कामबाहेक घर बाहिर ननिस्कन आदेश