५ कार्तिक २०७८, शुक्रबार

Oct 22, 2021

भैरहवा । आफुहरुलाई आश्वासन दिईएका अनुसारका माग सम्बोधन नभएको बताउदै भैरहवा भिम अस्पतालका स्वास्थ्यकर्मीहरुले फेरी आन्दोलन सुरु गरेका छन् । भिम अस्पतालका अहेब एवम अस्पताल विकास समिति कर्मचारी युनियन, भीम अस्पतालका अध्यक्ष गोपाल उपाध्यायले एक प्रेस विज्ञप्ती जारी गर्दै आन्दोलनका कार्यक्रम घोषणा गरेका छन् ।

Advertisement

उपाध्यायका अनुसार कर्मचारी युनियनले भदौ १६ गते थालेको आमरण अनशन सहितको आन्दोलनलाई टुंगोमा पुर्याउन १७ गते ३ सदस्यीय समस्या समाधान समिति गठन भएको थियो । समितिले प्रतिवेदन बनाई पेश गरे पनि समितिले औल्याएका न्यूनतम कार्यसुचि, योजना र माग समेत पुरा नभएको उनको गुनासो छ ।

आन्दोलन स्थगित गराउन गरिएका वाचा र सहमति प्रति भीम अस्पताल प्रशासन, बिकास समितिले कुनै चासो नदिएकोले आन्दोलनरत स्वास्थ्यकर्मीले असोज १ गते ५ दिने अल्टिमेटम दिएका थिए । सो समय पनि पार भएकोले बाध्य भएर पुनः आन्दोलनमा जानु परेको उपाध्यायद्वारा जारी विज्ञप्तीमा उल्लेख छ ।

स्वास्थ्यकर्मीहरुले गरेको चरणवद्ध आन्दोलनको क्रममा आज आफ्नो हाथमा कालो पट्टि बाधेर काम गरेका थिए । सोमबार पनि माग माग सम्बोधन नभएकोले मंगलबारदेखि फेरी आमरण अनशन सुरु गर्ने उपाध्यायले जानकारी दिए ।

Follow Us

प्रतिकृया दिनुहोस्

Flash News

रुपन्देहीमा लाखौँको अबैध काठ बरामद चितवन घटनाले उब्जिएका प्रश्नहरु अदालती मिलापत्रमा विश्वास घट्यो कोभिडबाट १ लाख २० हजार स्वास्थ्यकर्मीको मृत्यु रामपुरको छाङ्दी झरनामा पर्यटकको आकर्षण सडक विस्तारः तनहुँ खण्डमा सात हजार रुख काटिने माटाका भाँडा बनाउने कुमालेलाई भ्याइनभ्याइ स्वास्थ्यकर्मीलाई कोभिडको खोप उपलब्ध गराउन विश्व स्वास्थ्य सगठनको आग्रह लयमा फर्किँदै बागलुङका पर्यटन व्यवसाय जुवाखालबाट पक्राउ परेका वडाअध्यक्ष छुटे दसैं सकियो, गाउँ रित्तियो विकास आयोजनाको प्राविधिक परीक्षणमा कर्मचारी र बजेटको अभाव चीनले आक्रमण गरे ताइवानको रक्षा गछौंः अमेरिका बाढीपहिरो पीडितका लागि तत्कालीन र दीर्घकालीन योजना बनाएर अघि बढ्छौँः प्रधानमन्त्री देउवा मकालु बेसक्याम्प घुम्न गएका एक युवकको मृत्यु, तीन दिनपछि सार्वजनिक प्रदेश १ का मुख्यमन्त्री आचार्य विश्वासकाे मत लिँदै एमाले अधिवेशन : ओलीले एकसाथ ७५३ वटै पालिकालाई सम्बोधन गर्ने श्रीमान विदेशबाट फर्केको अर्कोदिन श्रीमतीको मृत्यु ‘केजिएफ २’मा यशसँग नोराको रोमान्स भकारीमा थन्काउने बेलाको धान खेतमै उम्रेर जमरा बन्यो