५ कार्तिक २०७८, शुक्रबार

Oct 22, 2021

भैरहवा । लुम्बिनी क्षेत्रको पर्यटन प्रवर्द्धनको लागी समाचार प्रकाशन तथा प्रसारण गरेको भन्दै अग्रज पत्रकार चेतन पन्तलाई “लुम्बिनी ट्राभलर टुरिजम अवार्ड”बाट सम्मानित गरिएको छ । ४२ औं पर्यटन दिवसको अवसरमा घोषणा भएको उक्त पुरस्कारबाट सम्मानित हुने पन्त पहिलो पत्रकार हुन् । यो पुरस्कारलाई पर्यटन प्रवर्द्धनमा काम गर्ने पत्रकार, पर्यटन ब्यवसायी वा अन्यलाई प्रत्येक वर्ष वितरण गर्ने पत्रकार मनोरन्जन शर्माले जानकारी दिए ।

कार्यक्रमकै अवसर पारी लुम्बिनी ट्राभलर म्यागेजिनको लोगो पनि अनावरण गरिएको थियो । आगामी पुष महिना देखी आउने ३६ पेजको यो पत्रिकाले यस क्षेत्रको पर्यटन विधामा केन्द्रित रहि प्रकाशित गरिने पत्रकार शर्माले बताए ।

Advertisement

Follow Us

प्रतिकृया दिनुहोस्

Flash News

उज्यालो लुम्बिनी प्रदेश निर्माणमा प्रयासरत : मन्त्री राना एमाले स्थायी कमिटीमा १० बुँदे कार्यदलले सुझाव प्रस्तुत गर्दै मन मोतीपुर घटनामा मारिएकालाई क्षतिपूर्तिको माग आफ्ना र पहुँचवाला सञ्चार गृहलाई मात्रै बजेट वितरण गरेकोप्रति प्रकाशन समाजद्वारा लुम्बिनी प्रदेश सरकारलाई ध्यानाकर्षण किसानको आँशु रोक, पीडामा मल्हम लगाऊ नेपालकै तेस्रो ठूलो विद्युत सवस्टेशनको परीक्षण सफल रुपन्देहीमा लाखौँको अबैध काठ बरामद चितवन घटनाले उब्जिएका प्रश्नहरु अदालती मिलापत्रमा विश्वास घट्यो कोभिडबाट १ लाख २० हजार स्वास्थ्यकर्मीको मृत्यु रामपुरको छाङ्दी झरनामा पर्यटकको आकर्षण सडक विस्तारः तनहुँ खण्डमा सात हजार रुख काटिने माटाका भाँडा बनाउने कुमालेलाई भ्याइनभ्याइ स्वास्थ्यकर्मीलाई कोभिडको खोप उपलब्ध गराउन विश्व स्वास्थ्य सगठनको आग्रह लयमा फर्किँदै बागलुङका पर्यटन व्यवसाय जुवाखालबाट पक्राउ परेका वडाअध्यक्ष छुटे दसैं सकियो, गाउँ रित्तियो विकास आयोजनाको प्राविधिक परीक्षणमा कर्मचारी र बजेटको अभाव चीनले आक्रमण गरे ताइवानको रक्षा गछौंः अमेरिका