१२ असार २०७९, आईतवार

Jun 26, 2022

तस्वीर : अशोक खनालबाट

अर्घाखाँची । कर्मचारी मिलन केन्द्र अर्घाखाँचीको अध्यक्षमा सहायक प्रमुख अधिकारी विनोद खनाल सर्वसम्मत चयन भएका छन् । बुधवार सन्धिखर्कमा सम्पन्न साधारण सभाले खनाललाई अध्यक्षमा सर्वसम्मत चयन गरेको हो । वि.सं. २०७१ सालमा निजामती सेवाको नासु पदबाट सेवा प्रवेश गरेका खनाल २०७४ सालमै शाखा अधिकृत भएका हुन् ।

खनालले कर्मचारीहरुको सरसल्लाह र सुझावलाई ध्यानमा राखि रचनात्मक कार्यसम्पादन गर्ने प्रतिवद्धता व्यक्त गरे । यस्तै, साधारण सभाले उपाध्यक्षमा नारायण पोख्रेल, महिला उपाध्यक्षमा सृजना भुसाल सचिवमा गणेश राज पौडेल, सहसचिवमा निराजन शर्मा, कोषाअध्यक्षमा हरिषचन्द्र पान्डे र सदस्यहरुमा राजन पान्डे, उर्मिला केसी, कमल आचार्य, हरि डुम्रे, राजिब पन्थी तथा रवी अर्याल धर्मेन्द्र भिट्टालाई सर्बसम्मत चयन गरेको छ।

Advertisement

प्रतिकृया दिनुहोस्

Flash News

शान्ति समाजद्वारा लागुऔषध दुर्व्यसनविरुद्ध सचेतना लुम्बिनीमा ४३ प्रतिशत भूमिमा खेती, ५० प्रतिशतमा मात्रै सिंचाई सुविधा विद्यालय गएका छात्र खोलामा मृत फेला धान दिवसको अवसरमा बुधबार सार्वजनिक बिदा दिने २७ किलो गाँजासहित दुई युवक पक्राउ सैनामैनामा ३ दिने अगरबत्ती बनाउने तालिम, आत्मनिर्भरका लागि टेवा पुर्याउने कटुवा पेस्तोलसहित भरतपुरबाट एक युवा पक्राउ प्रधानमन्त्री देउवाद्वारा मन्त्रिपरिषद् पुनर्गठन, यी हुन् थपिएका मन्त्री शिक्षाको बिकासका लागि सञ्चार सवलीकरणमा सरोकारवालाको जोड विदेशी कम्पनीलाई सुम्पिएको सम्झौता च्यातिनुपर्छः पूर्वसञ्चारमन्त्री बाँस्कोटा वामपन्थी दलहरुबीचको एकताका लागि चीनको सक्रियता, ओली र प्रचण्डसँग कुराकानी पश्चिमाञ्चल यातयात समितिका लोकराज महासंघको वरिष्ठ उपाध्यक्ष र लुम्बिनी संयोजकमा पाण्डे समृद्धिका लागि स्थानीय तहका जिम्मेवारी व्यापार संघद्वारा बुटवल मण्डपको नाम परिर्वतन गर्ने प्रस्ताव फिर्ता गर्न आग्रह कांग्रेस रुपन्देहीले जनप्रतिनिधिलाई प्रशिक्षण तथा बधाई दिने तिलोत्तमामा डुवान हुन नदिन पूर्व तयारी निजगढ विमानस्थल निर्माणमा विशेष प्रस्ताव पास गर्न रौतहटका स्थानीय तहका प्रमुखहरूसँगआग्रह रुपन्देहीको पूँजीगत खर्च २६‍.०५ प्रतिशत मात्र गणकपुरक संख्या नपुगेपछि संसद बैठक स्थगित विभिन्न स्थानमा तीन जना मृत अवस्थामा फेला