१५ मंसिर २०७९, बिहीबार

Dec 1, 2022

तस्वीर : अशोक खनालबाट

अर्घाखाँची । कर्मचारी मिलन केन्द्र अर्घाखाँचीको अध्यक्षमा सहायक प्रमुख अधिकारी विनोद खनाल सर्वसम्मत चयन भएका छन् । बुधवार सन्धिखर्कमा सम्पन्न साधारण सभाले खनाललाई अध्यक्षमा सर्वसम्मत चयन गरेको हो । वि.सं. २०७१ सालमा निजामती सेवाको नासु पदबाट सेवा प्रवेश गरेका खनाल २०७४ सालमै शाखा अधिकृत भएका हुन् ।

खनालले कर्मचारीहरुको सरसल्लाह र सुझावलाई ध्यानमा राखि रचनात्मक कार्यसम्पादन गर्ने प्रतिवद्धता व्यक्त गरे । यस्तै, साधारण सभाले उपाध्यक्षमा नारायण पोख्रेल, महिला उपाध्यक्षमा सृजना भुसाल सचिवमा गणेश राज पौडेल, सहसचिवमा निराजन शर्मा, कोषाअध्यक्षमा हरिषचन्द्र पान्डे र सदस्यहरुमा राजन पान्डे, उर्मिला केसी, कमल आचार्य, हरि डुम्रे, राजिब पन्थी तथा रवी अर्याल धर्मेन्द्र भिट्टालाई सर्बसम्मत चयन गरेको छ।

Advertisement

प्रतिकृया दिनुहोस्

Flash News

अब उनले मेरो फोन कहिल्यई उठाउने छैनन् ! सम्पादक कंडेलको स्मृतीमा दीप प्रज्वलन कांग्रेसमा संसदीय दलको नेता छान्न चुनाव हुने संकेत, गगन र विश्वप्रकाश अघि बढे रोटरीले बुटवलमा भित्र्यायो ग्लोबल ग्रान्टअन्तर्गत १० करोडका प्रोजेक्ट तिलोत्तमामा औधोगिक ब्यापार मेलाको तयारी पूरा, ३ सय स्टल सहभागी हुँदै विकासका कामहरुमा राजनीतिक रँग नदिन छत्रकाेट गाउँपालिकाका अध्यक्ष पाण्डेकाे आग्रह गृहमन्त्री खाणकै गृहजिल्ला रुपन्देहीमा कांग्रेस शुन्य, कार्यकर्ता असन्तुष्ट समानुपातिकतर्फ कसको कति मत ? भ्रष्टाचार आराेपमा दाङका तत्कालिन प्रमुख डिभिजनल इन्जिनियर विरुद्ध मुद्दा दायर स्याङ्जा २ र बाजुरामा पुनः मतदान नहुने, गणना सुरु गर्न आयोगको निर्देशन लुम्बिनीका कर्मचारी आन्दोलित : बुटवलबाट रातारात कुम्लो पारेर राजधानी सार्न हुँदैन कर्णाली सरकार गठनका लागि शक्ति केन्द्र धाउँदै नेताहरु अतिक्रमण गरेर बनाइएका संरचना ३५ दिनभित्र हटाऊ : उपत्यका विकास प्राधिकरण पोलियो खोपको तयारीमा रहेकाे प्रहरी ट्रकमा आत्मघाती हमला, ३ जनाको मृत्यु प्रत्यक्षतर्फ महिला निर्वाचित नहुँदा सुदूरपश्चिममा समानुपातिक कोटाबाट संसद छिर्न चाहने पुरुषलाई समस्या १६५ निर्वाचन क्षेत्रमा १६१ को अन्तिम नतिजा सार्वजनिक, हेर्नुहोस कहाँ कसले जिते ? स्याङ्जामा सुन्तला उत्पादन वृद्धि भएपछि किसान उत्साहित अरबाज खान र जर्जियाको ब्रेकअप सोलुखुम्बुका एक हजार परिवार बिजुलीविहीन चीनको आणविक हतियार सन् २०३५ सम्ममा तीन गुणा बढी: अमेरिका