१४ माघ २०७९, शनिबार

Jan 28, 2023

Advertisement

बुटवल । नेकपा एमालेका अध्यक्ष तथा पूर्व प्रधानमन्त्री केपी ओली शर्मा ओलीले वर्तमान सरकारले केहि गर्न नसक्ने बताए । उनले गठबन्धनको सरकारले जनताका लागि कुनैपनि काम गर्न नसकेको बताउँदै बुख्याँचाको संज्ञा दिए । उनले भने ‘यो सरकार बुख्याँचा होकि सरकार ?, बुख्याँचाले बरु चरा धपाउँछ तर, यो सरकारले त त्यहीपनि सक्दैन ।

आज मध्यरातबाट नै थाहा हुन्छ सरकारको हैसियत । भोलिदेखि यो सरकारले बजेट खर्च गर्न पाउँदैन ।’ वर्तमान सरकारले अघिल्लो सरकारले ल्याएको बजेट प्रतिस्थापन गर्दै ल्याएको प्रतिस्थापन बजेट पास गर्ने समय आज मध्यरातदेखि सकिनेहुँदा भोलिदेखि नै सरकार बेखर्चि हुने उल्लेख गरे । यो सरकार गम्भीर संकटमा फस्न सक्ने बताउँदै उनले आफ्नै कारण संकटमा फसेको उल्लेख गरे । यसैगरी अध्यक्ष ओलीले एमाले फुटाउन माधव नेपाल लगाएतले खेलेको भूमिकाप्रति आक्रोश व्यक्त गरेका छन् । उनले भने ‘माधव नेपालले हामी सरकारमा हुँदा हामीले गरेका राम्रा काम कहिल्यै देखेनन् ।

पार्टी फुटाउन उनै लाग्ने अझै प्रचण्डसँग मिलेर सडकमा गएर मलाई र विष्णु पौडेललाई साधारण सदस्यबाट पनि निकाल्न भन्ने ?’ भेलामा उपस्थित कार्यकर्ताहरुलाई आश्वासन दिँदै भने ‘तपाइँहरु ढुक्क हुनुस्, एमाले फुटेको होइन,चुइँटिएको हो । पिलो निचोरिएको हो । पार्टी सुदृढिकरणमा लाग्नुहोस् ।’ नेता कार्यकर्ताहरु विजयी यात्राको तयारी गर्न आह्वान गर्दै उनले फेरी एमालेको पालो आउने बताए ।

प्रतिकृया दिनुहोस्

Flash News

प्रमोद खरेलको ‘कन्सर्ट’ हेर्न आएका ९ जना बढी भिडका कारण घाइते, कार्यक्रम स्थगित पत्रकार स्व. कंडेल परिवारलाई एक लाख १० हजार सहयोग तिलाेत्तमा १ स्थित वाटिका टाेल विकास संस्थाकाे अध्यक्षमा पुष्करनाथ पन्थ लुम्बिनीको दाङमा अटो पल्टिँदा ९ जना घाइते बसको ठक्करबाट स्याङ्जामा एक जनाको मृत्यु पेस्तोलसहित जनकपुरबाट दुई युवक पक्राउ समृद्धिका लागि शिक्षा नीति बाधक मारवादी सेवा संघ भैरहवाको २२ कोठे भवन उद्घाटन बुटवलबाट चलचित्र ‘फूलबारी’को प्रमोशन सुरु, देश दौडाहमा कलाकार सबै सरकारी वेबसाइट डाउन, अन्तर्राष्ट्रिय उडान रोकियाे नेपाल पुनः प्रयोग योग्य बस्तु व्यवसायी संघ रुपन्देहीमा पदस्थापन कर्मचारी संगठनको केन्द्रीय बैठक रुपन्देहीमा, तयारी अन्तिम चरणमा फागुन २८ अगावै राष्ट्रपति निर्वाचन नभए मुलुकमा अनिष्ट हुन्छ : शेखर कोइराला पत्रकार ऋषि धमलाकी पत्नी एलिजा गौतम नागरिक उन्मुक्ति पार्टीमा प्रवेश प्रधानमन्त्री प्रचण्डले सम्हाले गृह मन्त्रालयको कार्यभार पत्रकार भण्डारीको पुस्तक ‘सत्ता संघर्ष’काे परिचर्चा रवी लामिछानेको मुद्दाले एनआरएनलाई कुनै असर गर्दैन् : डा. हेम राज शर्मा, उपाध्यक्ष चन्द्रौटामा सिद्राको व्यापार फष्टाउँदै रोहिणी अध्यक्ष कप क्रिकेट प्रतियोगिता : उपाधि रोहिणी–१ लाई प्रहरी हुँ भन्दै ठगी गर्ने एक जना पक्राउ