१० माघ २०७८, सोमबार

Jan 24, 2022

भैरहवा । लुम्बिनीमा रहेर पत्रकारीता गर्दै आएका पत्रकार बिन्दु कुमार चौहानको पत्रकार महासंघको झण्डा ओढाएर अन्त्येष्टि गरिएको छ । पत्रकार चौहानको उपचारको क्रममा गए राती भैरहवा स्थित युनिभर्सल कलेज अफ मेडिकल साईन्सेजमा मृत्यु भएको थियो । उनलाई जेठा छोरा अमित कुमार चौहानले दागबत्ती दिएका थिए ।

अन्तिम संस्कारमा नेपाल पत्रकार महासंघ रुपन्देही, नेपाल पत्रकार महासंघ लुम्बिनी प्रदेश, प्रेस संगठन रुपन्देही, लुम्बिनी प्रेस क्लब लगायत अग्रज पत्रकार एवम समाजसेवीहरुको उपस्थिति रहेको थियो । साथै अन्तिम संस्कारमा सहभागी हुन नेपाली कांग्रेस लुम्बिनी प्रदेश सभाका प्रमुख सचेतक फकरुद्दिन खाँन, लुम्बिनी सांस्कृतिक नगरपालिकाका प्रमुख मनमोहन सिंह चौधरी, नेकपा माओवादी (केन्द्र) स्थायी कमिटी सदस्य एवम पूर्व कृषिमन्त्री चक्रपाणी खनाल (बलदेव) लगायतको उपस्थिति रहेको थियो ।

नेपाल पत्रकार महासंघ लुम्बिनीका सदस्य समेत रहेका चौहानले लुम्बिनी क्षेत्रमा रहेर २ दशक अघिदेखी पत्रकारिता गर्दै आएका थिए । चौहानलाई निमोनिया देखिएपछि परिवारले तौलिहवा अस्पतालमा भर्ना गराएका थिए । तौलिहवामा उपचार हुन नसकेपछि उनलाई लुम्बिनी प्रादेशिक अस्पताल हुदै मेडिकल कलेज पु¥याईएको थियो । ४९ वर्षीय चौहानका श्रीमती, ४ छोरा र ३ छोरी छन् । उनी लुम्बिनी सांस्कृतिक नगरपालिकाका स्थायी बासिन्दा थिए ।

Advertisement

प्रतिकृया दिनुहोस्

Flash News

राष्ट्रियसभा निर्वाचन सुरक्षाकाे जिम्मा प्रदेश प्रहरीलाई काठमाडौंमा सिटामोलको अभाव छ, यसमा पनि नाफाखोरीको तारतम्य छ ? कोरोनाको नाममा आफूखुसी कार्यालय अनुपस्थित, स्वीकृती लिएरमात्र बस्न निर्देशन जिल्ला भित्रने सबैलाई खोप कार्ड अनिवार्य मूल्यवृद्धिको बिरोधमा विप्लव नेकपाको प्रदर्शन प्रहरीको मोटरसाइकल लिएर फरार कैदी नाइके पक्राउ कर्णालीका मुख्यमन्त्री शाहीको सम्पत्ति : ५६ तोला सुन, ठाउँ-ठाउँमा जग्गा दाङमा अतिरिक्त खोप लगाउन सुरु, सिरिन्ज अभाव व्यवसायीलाई हतोत्साहित नबनाऔं सिद्धबाबा सुरुङमार्गको निर्माण आगामी महिना सुरु हुने बढ्यो संक्रमण, छैन सर्तकता राष्ट्रिय सभा निर्वाचन : लुम्बिनीमा कुन दलको कस्तो अवस्था ? नेपालमा एक लाख ६८ हजारले लगाए बुस्टर डोज, अझै एक करोड खोप मौज्दात १६ पुसदेखि हराइरहेकी महिलाको शव घरभित्रै फेला सुस्ता गाउँपालिकाद्वारा ६१ करोडको बजेट प्रस्तुत बिपी प्रतिष्ठान सम्हाल्न आइपुगे यादव, आन्दोलनरत पक्षकाे स्वागत, कर्मचारीकाे विरोध नालामा फसेर गैंडा मरेको विषयमा अनुसन्धान गर्न सहायक वार्डेनलाई जिम्मा जिल्ला प्रशासन रसुवाका ९० प्रतिशत कर्मचारीलाई कोरोना, शुक्रबारसम्म सेवा बन्द थप १० हजार ३१९ जनामा कोरोना संक्रमण, ४ जनाको मृत्यु खोटाङमा कोरोनाका सक्रिय संक्रमित सय नाघे