१४ माघ २०७९, शनिबार

Jan 28, 2023

भैरहवा । लुम्बिनीमा रहेर पत्रकारीता गर्दै आएका पत्रकार बिन्दु कुमार चौहानको पत्रकार महासंघको झण्डा ओढाएर अन्त्येष्टि गरिएको छ । पत्रकार चौहानको उपचारको क्रममा गए राती भैरहवा स्थित युनिभर्सल कलेज अफ मेडिकल साईन्सेजमा मृत्यु भएको थियो । उनलाई जेठा छोरा अमित कुमार चौहानले दागबत्ती दिएका थिए ।

अन्तिम संस्कारमा नेपाल पत्रकार महासंघ रुपन्देही, नेपाल पत्रकार महासंघ लुम्बिनी प्रदेश, प्रेस संगठन रुपन्देही, लुम्बिनी प्रेस क्लब लगायत अग्रज पत्रकार एवम समाजसेवीहरुको उपस्थिति रहेको थियो । साथै अन्तिम संस्कारमा सहभागी हुन नेपाली कांग्रेस लुम्बिनी प्रदेश सभाका प्रमुख सचेतक फकरुद्दिन खाँन, लुम्बिनी सांस्कृतिक नगरपालिकाका प्रमुख मनमोहन सिंह चौधरी, नेकपा माओवादी (केन्द्र) स्थायी कमिटी सदस्य एवम पूर्व कृषिमन्त्री चक्रपाणी खनाल (बलदेव) लगायतको उपस्थिति रहेको थियो ।

नेपाल पत्रकार महासंघ लुम्बिनीका सदस्य समेत रहेका चौहानले लुम्बिनी क्षेत्रमा रहेर २ दशक अघिदेखी पत्रकारिता गर्दै आएका थिए । चौहानलाई निमोनिया देखिएपछि परिवारले तौलिहवा अस्पतालमा भर्ना गराएका थिए । तौलिहवामा उपचार हुन नसकेपछि उनलाई लुम्बिनी प्रादेशिक अस्पताल हुदै मेडिकल कलेज पु¥याईएको थियो । ४९ वर्षीय चौहानका श्रीमती, ४ छोरा र ३ छोरी छन् । उनी लुम्बिनी सांस्कृतिक नगरपालिकाका स्थायी बासिन्दा थिए ।

Advertisement

प्रतिकृया दिनुहोस्

Flash News

प्रमोद खरेलको ‘कन्सर्ट’ हेर्न आएका ९ जना बढी भिडका कारण घाइते, कार्यक्रम स्थगित पत्रकार स्व. कंडेल परिवारलाई एक लाख १० हजार सहयोग तिलाेत्तमा १ स्थित वाटिका टाेल विकास संस्थाकाे अध्यक्षमा पुष्करनाथ पन्थ लुम्बिनीको दाङमा अटो पल्टिँदा ९ जना घाइते बसको ठक्करबाट स्याङ्जामा एक जनाको मृत्यु पेस्तोलसहित जनकपुरबाट दुई युवक पक्राउ समृद्धिका लागि शिक्षा नीति बाधक मारवादी सेवा संघ भैरहवाको २२ कोठे भवन उद्घाटन बुटवलबाट चलचित्र ‘फूलबारी’को प्रमोशन सुरु, देश दौडाहमा कलाकार सबै सरकारी वेबसाइट डाउन, अन्तर्राष्ट्रिय उडान रोकियाे नेपाल पुनः प्रयोग योग्य बस्तु व्यवसायी संघ रुपन्देहीमा पदस्थापन कर्मचारी संगठनको केन्द्रीय बैठक रुपन्देहीमा, तयारी अन्तिम चरणमा फागुन २८ अगावै राष्ट्रपति निर्वाचन नभए मुलुकमा अनिष्ट हुन्छ : शेखर कोइराला पत्रकार ऋषि धमलाकी पत्नी एलिजा गौतम नागरिक उन्मुक्ति पार्टीमा प्रवेश प्रधानमन्त्री प्रचण्डले सम्हाले गृह मन्त्रालयको कार्यभार पत्रकार भण्डारीको पुस्तक ‘सत्ता संघर्ष’काे परिचर्चा रवी लामिछानेको मुद्दाले एनआरएनलाई कुनै असर गर्दैन् : डा. हेम राज शर्मा, उपाध्यक्ष चन्द्रौटामा सिद्राको व्यापार फष्टाउँदै रोहिणी अध्यक्ष कप क्रिकेट प्रतियोगिता : उपाधि रोहिणी–१ लाई प्रहरी हुँ भन्दै ठगी गर्ने एक जना पक्राउ