१ आश्विन २०७८, शुक्रबार

Sep 17, 2021

भैरहवा । लुम्बिनीमा रहेर पत्रकारीता गर्दै आएका पत्रकार बिन्दु कुमार चौहानको पत्रकार महासंघको झण्डा ओढाएर अन्त्येष्टि गरिएको छ । पत्रकार चौहानको उपचारको क्रममा गए राती भैरहवा स्थित युनिभर्सल कलेज अफ मेडिकल साईन्सेजमा मृत्यु भएको थियो । उनलाई जेठा छोरा अमित कुमार चौहानले दागबत्ती दिएका थिए ।

अन्तिम संस्कारमा नेपाल पत्रकार महासंघ रुपन्देही, नेपाल पत्रकार महासंघ लुम्बिनी प्रदेश, प्रेस संगठन रुपन्देही, लुम्बिनी प्रेस क्लब लगायत अग्रज पत्रकार एवम समाजसेवीहरुको उपस्थिति रहेको थियो । साथै अन्तिम संस्कारमा सहभागी हुन नेपाली कांग्रेस लुम्बिनी प्रदेश सभाका प्रमुख सचेतक फकरुद्दिन खाँन, लुम्बिनी सांस्कृतिक नगरपालिकाका प्रमुख मनमोहन सिंह चौधरी, नेकपा माओवादी (केन्द्र) स्थायी कमिटी सदस्य एवम पूर्व कृषिमन्त्री चक्रपाणी खनाल (बलदेव) लगायतको उपस्थिति रहेको थियो ।

नेपाल पत्रकार महासंघ लुम्बिनीका सदस्य समेत रहेका चौहानले लुम्बिनी क्षेत्रमा रहेर २ दशक अघिदेखी पत्रकारिता गर्दै आएका थिए । चौहानलाई निमोनिया देखिएपछि परिवारले तौलिहवा अस्पतालमा भर्ना गराएका थिए । तौलिहवामा उपचार हुन नसकेपछि उनलाई लुम्बिनी प्रादेशिक अस्पताल हुदै मेडिकल कलेज पु¥याईएको थियो । ४९ वर्षीय चौहानका श्रीमती, ४ छोरा र ३ छोरी छन् । उनी लुम्बिनी सांस्कृतिक नगरपालिकाका स्थायी बासिन्दा थिए ।

Follow Us

प्रतिकृया दिनुहोस्

Flash News

लुम्बिनी प्रदेश सरकारविरुद्ध ७९ वटा मुद्दा, ४१ सरेर आएका शान्तिका नाममा लुट, कार्यकर्ता पोस्न ५० करोड खर्च मन्त्रिपरिषद् विस्तारकाे विषय एक हप्ता भित्र टुङ्गाे लाग्छ: नेपाल खोलामा ट्रक खस्यो, चालकको मृत्यु बजेट होलिडे : सरकारको गैरजिम्मेवारीले उत्पन्न वित्तीय संकट कुन देशले बालबालिकाहरूलाई खोप दिँदैछन् ? १२ लाख लगानीमा राजकुमारकाे कबाव उद्योग म्याग्दीका हिमालमा आरोही आउन थाले ‘अनअराइभल भिसा’ दिने व्यवस्था तत्काल मिलाउन माग आजदेखि पाथीभरा दर्शन खुला सुनवलमा मोटरसाईकल दुर्घटना, एक जनाको मृत्यु सुदूरपश्चिममा ‘बूढी पोल्ने’ पर्व मनाइँदै नेपाललाई रातो सूचीबाट हटाउन बेलायत सरकारसँग माग हुम्लामा लोडसेडिङले कक्षा १२ को वार्षिक परीक्षा आधा घन्टा ढिलो सञ्चालन दुई बालकको खातामा करोडौं भारु जम्मा भएपछि… विप्लव नेतृत्वको नेकपाको केन्द्रीय कमिटी बैठक बन्दीपुरमा चीनबाट थप ४४ लाख खोप आज आउँदै, निगमको वाइडबडी विमान बेइजिङमा सदनको गतिरोध अन्त्य गर्न प्रधानमन्त्रीले थाले संवाद, बालकोट पठाए प्रतिनिधि रातभरको वर्षाले कस्ता छन् लुम्बिनीका सडक ? विश्वकप लिग-२: नेपालले आज अमेरिकाको सामना गर्दै