१ आश्विन २०७८, शुक्रबार

Sep 17, 2021

परासी । नेपाल पत्रकार महासंघ पश्चिम नवलपरासी जिल्ला शाखाले स्थापना गरेको पत्रकार कल्याणकारी कोषमा सहयोग रकम जुटने क्रम जारी रहेको छ । यसैक्रममा देउराली सुचना तथा संचार केन्द्रद्वारा संचालित देउराली प्रेसले उक्त कोषका लागि ११ हजार उपलब्ध गराएको छ ।

यस भन्दा अगाडी पनि देउराली सुचना तथा संचार केन्द्रद्धारा नै संचालित देउराली फाउण्डेशनले नवलपरासी पश्चिममा बाढीबाट ज्यान गुमाएका परिवारका लागि ४४ हजार रुपैया उपलब्ध गराएको थियो । उक्त रकम नेपाल पत्रकार महासंघ पश्चिम नवलपरासीको समन्वयमा घरमै पुगेर पीडित परिवारलाई हस्तान्तरण गरिएको थियो । अमेरिकामा बस्ने नेपालीहरुको सहयोगमा संकलन गरिएको उक्त रकम अमेरिका निवासी सरु शर्माको पहलमा पठाइएको हो ।

कोषमा सुनवल स्थित लोटस रिसोर्टका सञ्चालक कृष्णप्रसाद पौडेलले पनि रु ५ हजार उपलब्ध गराएका थिए । कोषमा सहयोग रकम उपलब्ध गराउने क्रम जारी रहेको नेपाल पत्रकार महासंघ जिल्ला शाखा अध्यक्ष हरि शर्माले जानकारी दिए ।

जिल्लाका पत्रकारहरूको सहयोगका लागि स्थापना गरिएको पत्रकार कल्याणकारी कोषमा सहयोग गर्न चाहने सहयोगी हातहरूका लागि प्रभु बैक परासी शाखामा रहेको कोषको चल्ती नं. ०५००१५१९३९५०००११ मा जम्मा गर्न सकिने गरी व्यवस्था मिलाइएको सचिव राज कुमार रेश्मीले बताए ।

गत भदौ ११ गते आएको बाढीले जिल्लाका १४ जना पत्रकारहरू प्रभावित भएको र त्यसमध्ये ७ जना पत्रकार अति प्रभावित रहेको महासंघले जनाएको छ । कोष स्थापनाको पहिलो दिनमै लुम्बिनी दैनिक र दौतरी एफएमबाट १०/१० हजार , पत्रकार महासंघ पश्चिम नवलपरासी शाखाका कोषाध्यक्ष प्रकाश न्यौपाने र सहसचिव श्याम बुचा मगरले पाँच/पाँच हजार उपलब्ध गराएका थिए ।

Follow Us

प्रतिकृया दिनुहोस्

Flash News

लुम्बिनी प्रदेश सरकारविरुद्ध ७९ वटा मुद्दा, ४१ सरेर आएका शान्तिका नाममा लुट, कार्यकर्ता पोस्न ५० करोड खर्च मन्त्रिपरिषद् विस्तारकाे विषय एक हप्ता भित्र टुङ्गाे लाग्छ: नेपाल खोलामा ट्रक खस्यो, चालकको मृत्यु बजेट होलिडे : सरकारको गैरजिम्मेवारीले उत्पन्न वित्तीय संकट कुन देशले बालबालिकाहरूलाई खोप दिँदैछन् ? १२ लाख लगानीमा राजकुमारकाे कबाव उद्योग म्याग्दीका हिमालमा आरोही आउन थाले ‘अनअराइभल भिसा’ दिने व्यवस्था तत्काल मिलाउन माग आजदेखि पाथीभरा दर्शन खुला सुनवलमा मोटरसाईकल दुर्घटना, एक जनाको मृत्यु सुदूरपश्चिममा ‘बूढी पोल्ने’ पर्व मनाइँदै नेपाललाई रातो सूचीबाट हटाउन बेलायत सरकारसँग माग हुम्लामा लोडसेडिङले कक्षा १२ को वार्षिक परीक्षा आधा घन्टा ढिलो सञ्चालन दुई बालकको खातामा करोडौं भारु जम्मा भएपछि… विप्लव नेतृत्वको नेकपाको केन्द्रीय कमिटी बैठक बन्दीपुरमा चीनबाट थप ४४ लाख खोप आज आउँदै, निगमको वाइडबडी विमान बेइजिङमा सदनको गतिरोध अन्त्य गर्न प्रधानमन्त्रीले थाले संवाद, बालकोट पठाए प्रतिनिधि रातभरको वर्षाले कस्ता छन् लुम्बिनीका सडक ? विश्वकप लिग-२: नेपालले आज अमेरिकाको सामना गर्दै