१ आश्विन २०७८, शुक्रबार

Sep 17, 2021

बुटवल ।रुपन्देहीमा यहि भदौ २४ गते चट्याङबाट मृत्यु भएका मर्चवारी गाउँपालिका ३ का श्यामसुन्दर यादवको सम्पूर्ण क्रिया खर्च पालिका उपाध्यक्ष सुनिता कलवारले दिने भएकी छन्। पीडामा परेको उक्त घरपरिवारलाई सहयोगको भावनाले सम्पूर्ण क्रिया खर्च आफूले उपलब्ध गराउने उपाध्यक्ष गाउँपालिका उपाध्यक्ष कलवारले घोषणा गरेकी हुन।

सामाजिक सञ्जाल फेसबुक मार्फत उपाध्यक्ष कलवारले मृतकको क्रिया खर्चका लागि परिवारलाई सम्पूर्ण खर्च दिने घोषणा गरेकी छन्। यादव परिवारमाथि परेको पीडा आर्थिक सहयोगले टार्न नसकिने भए पनि केही हदसम्म सहयोग हुने उनको भनाइ छ।

Follow Us

प्रतिकृया दिनुहोस्

Flash News

लुम्बिनी प्रदेश सरकारविरुद्ध ७९ वटा मुद्दा, ४१ सरेर आएका शान्तिका नाममा लुट, कार्यकर्ता पोस्न ५० करोड खर्च मन्त्रिपरिषद् विस्तारकाे विषय एक हप्ता भित्र टुङ्गाे लाग्छ: नेपाल खोलामा ट्रक खस्यो, चालकको मृत्यु बजेट होलिडे : सरकारको गैरजिम्मेवारीले उत्पन्न वित्तीय संकट कुन देशले बालबालिकाहरूलाई खोप दिँदैछन् ? १२ लाख लगानीमा राजकुमारकाे कबाव उद्योग म्याग्दीका हिमालमा आरोही आउन थाले ‘अनअराइभल भिसा’ दिने व्यवस्था तत्काल मिलाउन माग आजदेखि पाथीभरा दर्शन खुला सुनवलमा मोटरसाईकल दुर्घटना, एक जनाको मृत्यु सुदूरपश्चिममा ‘बूढी पोल्ने’ पर्व मनाइँदै नेपाललाई रातो सूचीबाट हटाउन बेलायत सरकारसँग माग हुम्लामा लोडसेडिङले कक्षा १२ को वार्षिक परीक्षा आधा घन्टा ढिलो सञ्चालन दुई बालकको खातामा करोडौं भारु जम्मा भएपछि… विप्लव नेतृत्वको नेकपाको केन्द्रीय कमिटी बैठक बन्दीपुरमा चीनबाट थप ४४ लाख खोप आज आउँदै, निगमको वाइडबडी विमान बेइजिङमा सदनको गतिरोध अन्त्य गर्न प्रधानमन्त्रीले थाले संवाद, बालकोट पठाए प्रतिनिधि रातभरको वर्षाले कस्ता छन् लुम्बिनीका सडक ? विश्वकप लिग-२: नेपालले आज अमेरिकाको सामना गर्दै