६ माघ २०७८, बिहीबार

Jan 20, 2022

बुटवल ।रुपन्देहीमा यहि भदौ २४ गते चट्याङबाट मृत्यु भएका मर्चवारी गाउँपालिका ३ का श्यामसुन्दर यादवको सम्पूर्ण क्रिया खर्च पालिका उपाध्यक्ष सुनिता कलवारले दिने भएकी छन्। पीडामा परेको उक्त घरपरिवारलाई सहयोगको भावनाले सम्पूर्ण क्रिया खर्च आफूले उपलब्ध गराउने उपाध्यक्ष गाउँपालिका उपाध्यक्ष कलवारले घोषणा गरेकी हुन।

सामाजिक सञ्जाल फेसबुक मार्फत उपाध्यक्ष कलवारले मृतकको क्रिया खर्चका लागि परिवारलाई सम्पूर्ण खर्च दिने घोषणा गरेकी छन्। यादव परिवारमाथि परेको पीडा आर्थिक सहयोगले टार्न नसकिने भए पनि केही हदसम्म सहयोग हुने उनको भनाइ छ।

Advertisement

प्रतिकृया दिनुहोस्

Flash News

समाजवादी स्वरोजगार टोम्पो श्रमिक संघ रुपन्देहीको अध्यक्षमा बाग बहादुर बुढा दक्षिण अफ्रिकामा सिंह र बिरालोमा पनि देखियो कोभिड जाडो छल्न तापेको आगो शरीरमा सल्किदा वृद्धाको मृत्यु प्रचण्डको प्रस्तावमा एमाले महासचिवको व्यंग्य वन मन्त्री यादव र चुरे संरक्षण विकास समितिका पदाधिकारीबीचको विवाद उत्कर्षमा प्रधानमन्त्री रोजगार कार्यक्रम : श्रमिकको ज्याला बढ्यो, बीमा अनिवार्य विद्यालय शिक्षा सुधार्न साढे नौ खर्बको योजना ७ निर्माण कम्पनी कालो सूचिमा, ३ वर्षसम्म कुनै काम गर्न नपाउने स्थानीय तह निर्वाचन: बैशाख १४ वा २२ मा गर्न आयोगको प्रस्ताव स्थानीय निर्वाचनको मिति तय गर्न सत्तारुढ गठबन्धनको बैठक बस्दै किन पाएनन् उपल्लो डोल्पाका सर्बसाधारणले कोभिड-१९ विरुद्धकाे खोप ? मौलाकालिका यात्रा केबलकारमा सरर, डेढ अर्ब लागतमा बन्दै बुर्का लगाउने छात्रालाई कक्षा कोठा प्रवेशमा रोक रुपन्देही क्रिकेट संघको अध्यक्षमा व्यवसायी थापा, क्रिकेटर गौचन पराजित फेरि बढ्यो पेट्रोल, डिजेल र मट्टीतेलको मूल्य बुटवलको प्रगतिनगरमा ढिस्कोले पुरिएर २ जनाको मृत्यु, ३ घाइते वडाध्यक्षमाथि कालोमोसो दलियो मास्क नलगाई हिँड्नेलाई एक सय जरिवाना तिराइयो एउटै वडाबाट चार करोडको सुन्तला विक्री भैरहवामा खाना खुवाउन “द ग्राण्ड किचन”