३ आश्विन २०७८, आईतवार

Sep 19, 2021

बुटवल । नेकपा एमालेका युवा नेता महेश बस्नेतले माओवादी अध्यक्ष प्रचण्डले अन्तिममा रुने मान्छे पनि नपाउने टिप्पणी गरेका छन् । नेता बस्नेतले नेकपा माओवादी अध्यक्ष प्रचण्ड एक्लिदै गएको बताए ।

Advertisement

पछिल्लो समय माओवादी अध्यक्ष प्रचण्डका अभिब्यक्ती आफू एक्लिएको विश्लेष सही भएको उनले उल्लेख गरे । ‘प्रचण्डले जिवनको अन्तिम क्षणमा पुग्दा रुने मान्छे पनि नपाउने अवस्थामा पुगेका छन् ।’–युवा संघ नेपालका पूर्व अध्यक्ष समेत रहेका बस्नेतले भने ‘यो हामीले होईन प्रचण्ड आफैले एक्लिएको महसुस गरि सकेका छन्, उनले गरेको विश्लेषण सहि छ ।’

युवा संघ नेपालका पूर्व अध्यक्ष समेत रहेका नेता बस्नेतले प्रतिनिधिसभालाई बुढो गाईको संज्ञा दिएका छन् । संसदले सभामुख अग्निप्रसाद खरेलले कुनै काम नलाग्ने अवस्थामा पुर्याएको टिप्पणी गर्दै उनले बुढो गाईंको संज्ञा दिएका हुन् । गाई बुढो भयो भने दुध दिन नसक्ने र कुनै प्रयोजनमा ल्याउन पनि नसकिने बताउँदै उनले सभामुखकै कारण प्रतिनिधिसभाको हातल पनि उस्तै भएको उल्लेख गरे ।

सभामुख अग्नी प्रसाद सापकोटाले पदिय मर्यादा भुलेर माओवादी अध्यक्ष प्रचण्ड र माधव नेपालको मुख बनेको उनको आरोप छ । ‘सभामुख सापकोटा प्रतिनिधी सभाका सदस्यहरुको प्रतिनिधी सभाको मुख बन्नु पथ्र्यो तर प्रचण्ड र नेपालको मुख बन्नु भयो ।’–बस्नेतले भने ‘यही अवस्था कायम रहे प्रतिनिधी सभा चल्न नसक्ने अवस्थामा पुग्छ ।’

Follow Us

प्रतिकृया दिनुहोस्

Flash News

पूजाको विषयलाई लिएर दुई पक्षबीच कुटाकुट हुँदा एकको मृत्यु ओमानविरुद्ध नेपालले टस जित्यो, बलिङ गर्ने बंगलादेशमा ५० लाख कोरोना विरुद्धको चिनियाँ खोप पुग्यो स्क्रब टाइफसका बिरामी बढ्दैः २५ जनामा सङ्क्रमण संविधानमा वातावरणीय चासो पर्यटकीयस्थल रौतासम्म जोड्ने ग्रामीण सडकको स्तरोन्नति सुरु खोटाङमा आठ जनामा डेङ्गु सङ्क्रमण पोखरा उडानले पर्यटन व्यवसायी उत्साहित भारतमा थप तीस हजार ७७३ नयाँ सङ्क्रमित अफगानिस्तानलाई सहयोग गर्न चीनको आग्रह सङ्क्रामक रोगको जोखिममा कैदीबन्दी सोलार मिनिग्रिड चलेसँगै थवाङ झिलिमिली जुम्लामा खाद्य कम्पनीको सुपथ पसल सञ्चालन इन्द्रजात्राको रौनक, स्वास्थ्य मापदण्ड पालनामा चुनौती छाडा गाईको बिजोक सुनको मुल्य स्थिर, चाँदीमा २० रुपैयाँ घट्यो मानेभञ्ज्याङमा पानीको समस्या हट्यो छाप्रामै थलिए राउटे थप चारजना अनुसन्धानमा तानिए, प्रत्यक्षदर्शी भएको आशंका कालो बादल देखेपछि डराउँछन् रुपन्देहीको मर्चवारबासी