१४ मंसिर २०७९, बुधबार

Nov 30, 2022

बुटवल । नेकपा एमालेका युवा नेता महेश बस्नेतले माओवादी अध्यक्ष प्रचण्डले अन्तिममा रुने मान्छे पनि नपाउने टिप्पणी गरेका छन् । नेता बस्नेतले नेकपा माओवादी अध्यक्ष प्रचण्ड एक्लिदै गएको बताए ।

Advertisement

पछिल्लो समय माओवादी अध्यक्ष प्रचण्डका अभिब्यक्ती आफू एक्लिएको विश्लेष सही भएको उनले उल्लेख गरे । ‘प्रचण्डले जिवनको अन्तिम क्षणमा पुग्दा रुने मान्छे पनि नपाउने अवस्थामा पुगेका छन् ।’–युवा संघ नेपालका पूर्व अध्यक्ष समेत रहेका बस्नेतले भने ‘यो हामीले होईन प्रचण्ड आफैले एक्लिएको महसुस गरि सकेका छन्, उनले गरेको विश्लेषण सहि छ ।’

युवा संघ नेपालका पूर्व अध्यक्ष समेत रहेका नेता बस्नेतले प्रतिनिधिसभालाई बुढो गाईको संज्ञा दिएका छन् । संसदले सभामुख अग्निप्रसाद खरेलले कुनै काम नलाग्ने अवस्थामा पुर्याएको टिप्पणी गर्दै उनले बुढो गाईंको संज्ञा दिएका हुन् । गाई बुढो भयो भने दुध दिन नसक्ने र कुनै प्रयोजनमा ल्याउन पनि नसकिने बताउँदै उनले सभामुखकै कारण प्रतिनिधिसभाको हातल पनि उस्तै भएको उल्लेख गरे ।

सभामुख अग्नी प्रसाद सापकोटाले पदिय मर्यादा भुलेर माओवादी अध्यक्ष प्रचण्ड र माधव नेपालको मुख बनेको उनको आरोप छ । ‘सभामुख सापकोटा प्रतिनिधी सभाका सदस्यहरुको प्रतिनिधी सभाको मुख बन्नु पथ्र्यो तर प्रचण्ड र नेपालको मुख बन्नु भयो ।’–बस्नेतले भने ‘यही अवस्था कायम रहे प्रतिनिधी सभा चल्न नसक्ने अवस्थामा पुग्छ ।’

प्रतिकृया दिनुहोस्

Flash News

अब उनले मेरो फोन कहिल्यई उठाउने छैनन् ! सम्पादक कंडेलको स्मृतीमा दीप प्रज्वलन कांग्रेसमा संसदीय दलको नेता छान्न चुनाव हुने संकेत, गगन र विश्वप्रकाश अघि बढे रोटरीले बुटवलमा भित्र्यायो ग्लोबल ग्रान्टअन्तर्गत १० करोडका प्रोजेक्ट तिलोत्तमामा औधोगिक ब्यापार मेलाको तयारी पूरा, ३ सय स्टल सहभागी हुँदै विकासका कामहरुमा राजनीतिक रँग नदिन छत्रकाेट गाउँपालिकाका अध्यक्ष पाण्डेकाे आग्रह गृहमन्त्री खाणकै गृहजिल्ला रुपन्देहीमा कांग्रेस शुन्य, कार्यकर्ता असन्तुष्ट समानुपातिकतर्फ कसको कति मत ? भ्रष्टाचार आराेपमा दाङका तत्कालिन प्रमुख डिभिजनल इन्जिनियर विरुद्ध मुद्दा दायर स्याङ्जा २ र बाजुरामा पुनः मतदान नहुने, गणना सुरु गर्न आयोगको निर्देशन लुम्बिनीका कर्मचारी आन्दोलित : बुटवलबाट रातारात कुम्लो पारेर राजधानी सार्न हुँदैन कर्णाली सरकार गठनका लागि शक्ति केन्द्र धाउँदै नेताहरु अतिक्रमण गरेर बनाइएका संरचना ३५ दिनभित्र हटाऊ : उपत्यका विकास प्राधिकरण पोलियो खोपको तयारीमा रहेकाे प्रहरी ट्रकमा आत्मघाती हमला, ३ जनाको मृत्यु प्रत्यक्षतर्फ महिला निर्वाचित नहुँदा सुदूरपश्चिममा समानुपातिक कोटाबाट संसद छिर्न चाहने पुरुषलाई समस्या १६५ निर्वाचन क्षेत्रमा १६१ को अन्तिम नतिजा सार्वजनिक, हेर्नुहोस कहाँ कसले जिते ? स्याङ्जामा सुन्तला उत्पादन वृद्धि भएपछि किसान उत्साहित अरबाज खान र जर्जियाको ब्रेकअप सोलुखुम्बुका एक हजार परिवार बिजुलीविहीन चीनको आणविक हतियार सन् २०३५ सम्ममा तीन गुणा बढी: अमेरिका