१२ असार २०७९, आईतवार

Jun 26, 2022

बुटवल । नेपाल औषधी व्यवसाय संघ रुपन्देही शाखाले आफनो तेस्रो स्थापना दिवसको अवसरमा व्यवसायी सम्मान तथा औषधी हतान्तरण गरि मनाईएको छ ।

Advertisement

सोमबार एक कार्यक्रमका बिच नेपाल औषधी ब्यसायी संघ केन्द्रीय निवर्तमान अध्यक्ष बाबुराम भट्टराई, जिल्ला अध्यक्ष सुरज भट्टराई, प्रदेश अध्यक्ष शिव ज्ञवालीले परोपकार दान विभाग शाखा बुटवलका उपप्रधान सेवक राजकुमार श्रेष्ठ, सचिव मदन कुमार श्रेष्ठलाइ २० हजार बराबारको ४० प्रकारका औषधी बितरण गर्दै कार्यक्रमको उद्घाटन गरेका थिए ।

स्थापना दिवसको अवसरमा बुटवलमा स्वस्थ्य सेवा र संघको विकासमा योगदान दिएका यति मेडिकल हलका संचालक केशव घिमिरेलाई सम्मान पत्र र दोसल्लाबाट सम्मान गरिएको अध्यक्ष सुरज भट्टराईले बताए । यसैगरि संघको ब्यवसायीहरुको हकहितका लागि स्थापना गरिएको १५ लाख रुपैयाको ब्यवसायिक हित कोषमा सहयोग गर्ने दाताहरुलाई सम्मानबाट सम्मान गरिएको थियो ।

ब्यवसायिहरुलाई अत्यान्त जिर्ण रोग, भैपरी आउने घटना÷दुर्घटना लगायतको बेला समेत कोषको ब्याज रकमबाट सहयोग गरिने उनले बताए । संघबाट औषधीको सहज आपूर्तिमा ध्यान दिदै सामाजिक उत्तरदायित्वमा अग्रसर हुदै कार्यकालमा नमुना कामहरु गरेको अध्यक्ष सुरज भट्टराईले बताए । सम्मानित ब्यवसायी केशव घिमिरेले छोटोसमयमा नेपालमा औषधी ब्यवसायमा ठुलो फड्को मारेको भन्दै यसलाई ब्यवस्थित गर्दै लैजान जरुरी रहेको बताए ।

नेपाल औषधी ब्यवसायी संघ केन्द्रीय खुद्रा उपाध्यक्ष राम प्रसाद खरेल, प्रदेश अध्यक्ष शिव ज्ञवाली, विशेष सल्लाहकार डा। रोहित राज क्षेत्री, लोकहरि श्रेष्ठ, सल्लाहकार अमृत सुवेदी, प्रभा भण्डारी, संघका जिल्ला उपाध्यक्ष खड्ग बस्नेत, महासचिव पुरुषोत्तम भट्टराई, संघका कृष्ण प्रसाद भट्टराई, कपिल ज्ञवाली, नरेश सेढाईले ब्यवसायिक हितमा नेतृत्वबाट भएको कामलाई सबैको सहयोग जरुरी रहेको बताए ।

प्रतिकृया दिनुहोस्

Flash News

शान्ति समाजद्वारा लागुऔषध दुर्व्यसनविरुद्ध सचेतना लुम्बिनीमा ४३ प्रतिशत भूमिमा खेती, ५० प्रतिशतमा मात्रै सिंचाई सुविधा विद्यालय गएका छात्र खोलामा मृत फेला धान दिवसको अवसरमा बुधबार सार्वजनिक बिदा दिने २७ किलो गाँजासहित दुई युवक पक्राउ सैनामैनामा ३ दिने अगरबत्ती बनाउने तालिम, आत्मनिर्भरका लागि टेवा पुर्याउने कटुवा पेस्तोलसहित भरतपुरबाट एक युवा पक्राउ प्रधानमन्त्री देउवाद्वारा मन्त्रिपरिषद् पुनर्गठन, यी हुन् थपिएका मन्त्री शिक्षाको बिकासका लागि सञ्चार सवलीकरणमा सरोकारवालाको जोड विदेशी कम्पनीलाई सुम्पिएको सम्झौता च्यातिनुपर्छः पूर्वसञ्चारमन्त्री बाँस्कोटा वामपन्थी दलहरुबीचको एकताका लागि चीनको सक्रियता, ओली र प्रचण्डसँग कुराकानी पश्चिमाञ्चल यातयात समितिका लोकराज महासंघको वरिष्ठ उपाध्यक्ष र लुम्बिनी संयोजकमा पाण्डे समृद्धिका लागि स्थानीय तहका जिम्मेवारी व्यापार संघद्वारा बुटवल मण्डपको नाम परिर्वतन गर्ने प्रस्ताव फिर्ता गर्न आग्रह कांग्रेस रुपन्देहीले जनप्रतिनिधिलाई प्रशिक्षण तथा बधाई दिने तिलोत्तमामा डुवान हुन नदिन पूर्व तयारी निजगढ विमानस्थल निर्माणमा विशेष प्रस्ताव पास गर्न रौतहटका स्थानीय तहका प्रमुखहरूसँगआग्रह रुपन्देहीको पूँजीगत खर्च २६‍.०५ प्रतिशत मात्र गणकपुरक संख्या नपुगेपछि संसद बैठक स्थगित विभिन्न स्थानमा तीन जना मृत अवस्थामा फेला