१५ मंसिर २०७९, बिहीबार

Dec 1, 2022

बुटवल । नेपाल औषधी व्यवसाय संघ रुपन्देही शाखाले आफनो तेस्रो स्थापना दिवसको अवसरमा व्यवसायी सम्मान तथा औषधी हतान्तरण गरि मनाईएको छ ।

Advertisement

सोमबार एक कार्यक्रमका बिच नेपाल औषधी ब्यसायी संघ केन्द्रीय निवर्तमान अध्यक्ष बाबुराम भट्टराई, जिल्ला अध्यक्ष सुरज भट्टराई, प्रदेश अध्यक्ष शिव ज्ञवालीले परोपकार दान विभाग शाखा बुटवलका उपप्रधान सेवक राजकुमार श्रेष्ठ, सचिव मदन कुमार श्रेष्ठलाइ २० हजार बराबारको ४० प्रकारका औषधी बितरण गर्दै कार्यक्रमको उद्घाटन गरेका थिए ।

स्थापना दिवसको अवसरमा बुटवलमा स्वस्थ्य सेवा र संघको विकासमा योगदान दिएका यति मेडिकल हलका संचालक केशव घिमिरेलाई सम्मान पत्र र दोसल्लाबाट सम्मान गरिएको अध्यक्ष सुरज भट्टराईले बताए । यसैगरि संघको ब्यवसायीहरुको हकहितका लागि स्थापना गरिएको १५ लाख रुपैयाको ब्यवसायिक हित कोषमा सहयोग गर्ने दाताहरुलाई सम्मानबाट सम्मान गरिएको थियो ।

ब्यवसायिहरुलाई अत्यान्त जिर्ण रोग, भैपरी आउने घटना÷दुर्घटना लगायतको बेला समेत कोषको ब्याज रकमबाट सहयोग गरिने उनले बताए । संघबाट औषधीको सहज आपूर्तिमा ध्यान दिदै सामाजिक उत्तरदायित्वमा अग्रसर हुदै कार्यकालमा नमुना कामहरु गरेको अध्यक्ष सुरज भट्टराईले बताए । सम्मानित ब्यवसायी केशव घिमिरेले छोटोसमयमा नेपालमा औषधी ब्यवसायमा ठुलो फड्को मारेको भन्दै यसलाई ब्यवस्थित गर्दै लैजान जरुरी रहेको बताए ।

नेपाल औषधी ब्यवसायी संघ केन्द्रीय खुद्रा उपाध्यक्ष राम प्रसाद खरेल, प्रदेश अध्यक्ष शिव ज्ञवाली, विशेष सल्लाहकार डा। रोहित राज क्षेत्री, लोकहरि श्रेष्ठ, सल्लाहकार अमृत सुवेदी, प्रभा भण्डारी, संघका जिल्ला उपाध्यक्ष खड्ग बस्नेत, महासचिव पुरुषोत्तम भट्टराई, संघका कृष्ण प्रसाद भट्टराई, कपिल ज्ञवाली, नरेश सेढाईले ब्यवसायिक हितमा नेतृत्वबाट भएको कामलाई सबैको सहयोग जरुरी रहेको बताए ।

प्रतिकृया दिनुहोस्

Flash News

दोलखाका १० मतदान केन्द्रमा आज पुनः मतदान हुने अब उनले मेरो फोन कहिल्यई उठाउने छैनन् ! सम्पादक कंडेलको स्मृतीमा दीप प्रज्वलन कांग्रेसमा संसदीय दलको नेता छान्न चुनाव हुने संकेत, गगन र विश्वप्रकाश अघि बढे रोटरीले बुटवलमा भित्र्यायो ग्लोबल ग्रान्टअन्तर्गत १० करोडका प्रोजेक्ट तिलोत्तमामा औधोगिक ब्यापार मेलाको तयारी पूरा, ३ सय स्टल सहभागी हुँदै विकासका कामहरुमा राजनीतिक रँग नदिन छत्रकाेट गाउँपालिकाका अध्यक्ष पाण्डेकाे आग्रह गृहमन्त्री खाणकै गृहजिल्ला रुपन्देहीमा कांग्रेस शुन्य, कार्यकर्ता असन्तुष्ट समानुपातिकतर्फ कसको कति मत ? भ्रष्टाचार आराेपमा दाङका तत्कालिन प्रमुख डिभिजनल इन्जिनियर विरुद्ध मुद्दा दायर स्याङ्जा २ र बाजुरामा पुनः मतदान नहुने, गणना सुरु गर्न आयोगको निर्देशन लुम्बिनीका कर्मचारी आन्दोलित : बुटवलबाट रातारात कुम्लो पारेर राजधानी सार्न हुँदैन कर्णाली सरकार गठनका लागि शक्ति केन्द्र धाउँदै नेताहरु अतिक्रमण गरेर बनाइएका संरचना ३५ दिनभित्र हटाऊ : उपत्यका विकास प्राधिकरण पोलियो खोपको तयारीमा रहेकाे प्रहरी ट्रकमा आत्मघाती हमला, ३ जनाको मृत्यु प्रत्यक्षतर्फ महिला निर्वाचित नहुँदा सुदूरपश्चिममा समानुपातिक कोटाबाट संसद छिर्न चाहने पुरुषलाई समस्या १६५ निर्वाचन क्षेत्रमा १६१ को अन्तिम नतिजा सार्वजनिक, हेर्नुहोस कहाँ कसले जिते ? स्याङ्जामा सुन्तला उत्पादन वृद्धि भएपछि किसान उत्साहित अरबाज खान र जर्जियाको ब्रेकअप सोलुखुम्बुका एक हजार परिवार बिजुलीविहीन