२१ आश्विन २०७९, शुक्रबार

Oct 7, 2022

काठमाडौँ । फ्रेन्च लिग वान अन्तर्गत पिएसजीले क्लेरमोन्ट फूटमाथि फराकिलो जित हासिल गरेको छ।शनिबार राति सम्पन्न खेलमा पिएसजीले क्लेरमोन्टलाई ४-० गोल अन्तरले पराजित गरेको हो।

पिएसजीको जितमा एण्डर हरेराले दुई गोल गरेका थिए भने किलियन एम्बाप्पे र इड्रीसा गुएयेले एक एक गोल गरेका थिए।पिएसजीका लागि यस खेलमा लियोनेल मेसी र नेइमार खेलेका थिएनन् । मेसी र नेइमार राष्ट्रिय टिमको खेलका लागि गएर फर्किएकाले उनीहरुलाई पिएसजीले यस खेलमा समावेश गरेको थिएनन् ।

योसँगै पिएसजी फ्रेन्च लिग वानमा लगातार पाँचौं जित हासिल गरेको छ। पिएसजीले ५ खेलमा १५ अंक हासिल गर्दै लिगमा शिर्ष स्थानमा रहेको छ। त्यस्तै क्लेरमोन्टको ५ खेलमा ८ अंकसहित तेस्रो स्थानमा रहेको छ।  

Advertisement

प्रतिकृया दिनुहोस्

Flash News

मामाघर जाँदा खोलाले बगाएका बालकको शव फेला निरन्तर वर्षा हुन थालेपछि किसान चिन्तामा प्रचण्डले चितवन–३ छाडे, गोरखा–२ बाट निर्वाचन लड्ने एमाले लुम्बिनीमा ११ जिल्लाका उम्मेद्वारको टुङ्गो, यस्तो छ नामावली पश्चिम नवलपरासीमा निर्वाचन अधिकृतको कार्यालय एमाले दाङमा तीन मध्ये दुई महिला उम्मेदवार बाढी र पहिरोले गुल्मीमा ६ घरका २० जना विस्थापित प्युठानमा पहिरोले घर बगाउँदा ६ जना बेपत्ता राप्ती नदीको सतह उच्च, सुरक्षित स्थान जान आग्रह एमाले उम्मेदवार धमाधम सार्वजनिक हुँदै खोलामा बगेर महिला वेपत्ता यस्त छन् उम्मेद्वारले गर्नुपर्ने स्वघोषणा लेक लागेर श्रीमान्‌को मृत्यु, श्रीमती बेपत्ता महिला एसिया कप : पाकिस्तानद्वारा भारत पराजित ‘सम्भावना खाडीमा होइन, झाडीमा’ यस वर्षको नोबेल शान्ति पुरस्कार एक व्यक्ति र दुई संस्थालाई निरन्तर वर्षा, बाढी र पहिरो : सतर्क बनौं, सुरक्षित हौं फिफा वरीयतामा नेपालको सुधार गाउँघरमा सुनिन छाड्यो नगराको धुन भेरी नदीमा खतराको तह पार