९ कार्तिक २०७८, मंगलवार

Oct 26, 2021

बुटवल । अखिल( क्रान्तिकारी )बुटवल बहुमुखी क्याम्पसको अध्यक्षमा बिष्णुप्रसाद ज्ञवाली चयन भएका छन् । शनिबार भएको छैठौँ इकाइ सम्मेलनबाट ज्ञवालीको नेतृत्वमा ४१ सदस्यीय क्याम्पस कमिटी चयन भएको हो ।

Advertisement

कमिटीको उपाध्यक्षमा गोपाल भण्डारी, खिमराज गिरि, बिष्णु भुसाल, बिशाल पौडेल सचिबमा रिया बस्नेत, सहसचिबमा निमा गिरि, दिपक खत्री, सम्झना ढकाल र कोषाध्यक्षमा संगम खवास सर्वसम्मत रुपमा चयन भएको छन् । कार्यक्रममा बोल्दै अखिल क्रान्तिकारीका केन्द्रिय सचिब नारायण खनालले बिद्यार्थीको हक र हितका लागि संगठनले जस्तोसुकै कार्य गर्नका लागि पनि पछि नपर्ने बताए । विश्वव्यापी महामारीका रुपमा फैलिएको कोरोना भाइरसका कारण लामो समयसम्म शैक्षिक गतिविधि ठप्प रहेकाले वैकल्पिक बिधिको व्यवस्था गर्न सरकारसँग आग्रह गरे ।

यस्तै माओवादी केन्द्र रुपन्देहीका जिल्ला इन्चार्ज टंकमणी शर्माले संगठनलाई बिद्यार्थीको हक हितमा लाग्न आग्रह गर्दै आफूहरुले जस्तोसुकै सहयोग गर्नका लागि पनि तयार रहेको बताए ।कार्यक्रममा माओवादी केन्द्र रुपन्देहीका जिल्ला अध्यक्ष निर्मल जिसी, फ्याक्सन इन्चार्ज चेतन भण्डारी, अखिल क्रान्तिकारी रुपन्देही अध्यक्ष बिष्णु खत्री, अखिल( क्रान्तिकारी )बुटवल बहुमुखी क्याम्पस कमिटीका पुर्व अध्यक्षहरु दामोदर घिमिरे, अनुप पोखरेल र बाबुराम खनाल लगायतले बोल्दै नवगठित कमिटीलाई विद्यार्थीको हक हितमा लाग्नका लागि आग्रह गरे ।

कार्यक्रम निवर्तमान क्याम्पस कमिटी अध्यक्ष टेकराज रेग्मीको अध्यक्षता र बिष्णुप्रसाद ज्ञवालीको सञ्चालनमा सम्पन्न भएको थियो।

Follow Us

प्रतिकृया दिनुहोस्

Flash News

रोहिणी देशकै पहिलो स्वास्थ्य बीमा संयोजन समिति गठन गर्ने स्थानिय तह थप ६६६ जनामा कोरोना संक्रमण, ११ जनाको मृत्यु सिभिल लघुवित्तले २० प्रतिशत लाभांश दिने आउने निर्वाचनपछि देश स्थिरता र विकासमा अघि बढ्छ : एमाले नेता पौडेल एशियन लाइफले घोषणा गर्‍यो नयाँ बोनसदर खान नपाएर आठ जनाको मृत्युदेखि ऋण तिर्न सन्तान बेच्दै अभिभावक भरतमणिलाई पूर्वयुवराज पारसले भने- फन्नी फन्नी किप इट अप नेपाल सेवा र विन लघुवित्तको एकीकृत कारोबार १५ कात्तिकदेखि सुरु हुने ६ महिनादेखि जब मोबाइल फोन आन्द्रामै अड्कियो… आज पनि ७८ अंकले उकालो लाग्यो नेप्से तिहार नजिकिएसँगै माला उन्दै वनमाला गरिब परिवारमा आत्महत्या दर बढी चीनमा फेरि लकडाउन, अत्यावश्यक कामबाहेक घर बाहिर ननिस्कन आदेश १५ न्यायाधीशको छलफल सकियो, प्रधानन्यायाधीशले राजीनामा दिनुपर्ने अडान कायमै सेनाले जाजरकोटमा बनायो रात पनि अवतरण गर्ने मिल्ने हेलिप्याड तीन तहकै निर्वाचनको तयारी थाल्न नेता कार्यकर्तालाई ओलीको निर्देशन सभामुख न्यायाधीश बने : ओली परमादेश त पाँचैजनाले गर्नुभएको थियो, किन एकजनाको राजीनामा माग्नुहुन्छ श्रीमान् ?: ओली विवादका बीच जापानकी राजकुमारीद्धारा सर्वसाधारण युवकसँग बिवाह अर्घाखाँचीको झाडापखाला नियन्त्रण उन्मूख, पानी परीक्षणका लागि स्वास्थ्यकर्मी खयरभट्टीमा