२० आश्विन २०७९, बिहीबार

Oct 6, 2022

बुटवल । अखिल( क्रान्तिकारी )बुटवल बहुमुखी क्याम्पसको अध्यक्षमा बिष्णुप्रसाद ज्ञवाली चयन भएका छन् । शनिबार भएको छैठौँ इकाइ सम्मेलनबाट ज्ञवालीको नेतृत्वमा ४१ सदस्यीय क्याम्पस कमिटी चयन भएको हो ।

Advertisement

कमिटीको उपाध्यक्षमा गोपाल भण्डारी, खिमराज गिरि, बिष्णु भुसाल, बिशाल पौडेल सचिबमा रिया बस्नेत, सहसचिबमा निमा गिरि, दिपक खत्री, सम्झना ढकाल र कोषाध्यक्षमा संगम खवास सर्वसम्मत रुपमा चयन भएको छन् । कार्यक्रममा बोल्दै अखिल क्रान्तिकारीका केन्द्रिय सचिब नारायण खनालले बिद्यार्थीको हक र हितका लागि संगठनले जस्तोसुकै कार्य गर्नका लागि पनि पछि नपर्ने बताए । विश्वव्यापी महामारीका रुपमा फैलिएको कोरोना भाइरसका कारण लामो समयसम्म शैक्षिक गतिविधि ठप्प रहेकाले वैकल्पिक बिधिको व्यवस्था गर्न सरकारसँग आग्रह गरे ।

यस्तै माओवादी केन्द्र रुपन्देहीका जिल्ला इन्चार्ज टंकमणी शर्माले संगठनलाई बिद्यार्थीको हक हितमा लाग्न आग्रह गर्दै आफूहरुले जस्तोसुकै सहयोग गर्नका लागि पनि तयार रहेको बताए ।कार्यक्रममा माओवादी केन्द्र रुपन्देहीका जिल्ला अध्यक्ष निर्मल जिसी, फ्याक्सन इन्चार्ज चेतन भण्डारी, अखिल क्रान्तिकारी रुपन्देही अध्यक्ष बिष्णु खत्री, अखिल( क्रान्तिकारी )बुटवल बहुमुखी क्याम्पस कमिटीका पुर्व अध्यक्षहरु दामोदर घिमिरे, अनुप पोखरेल र बाबुराम खनाल लगायतले बोल्दै नवगठित कमिटीलाई विद्यार्थीको हक हितमा लाग्नका लागि आग्रह गरे ।

कार्यक्रम निवर्तमान क्याम्पस कमिटी अध्यक्ष टेकराज रेग्मीको अध्यक्षता र बिष्णुप्रसाद ज्ञवालीको सञ्चालनमा सम्पन्न भएको थियो।

प्रतिकृया दिनुहोस्

Flash News

आज पनि टीका लगाइँदै आजको मौसम: सुदूरपश्चिम, कर्णाली, लुम्बिनी र गण्डकी प्रदेशमा धेरै वर्षा हुने सन्दीप लामिछाने आज बिहान १० बजे काठमाडौँ आइपुग्ने रुपन्देहीकी युवा नेतृ २१ वर्षीया झरना चौधरीको दुर्घटनामा मृत्यु गुल्मीको मुसीकोटस्थित दरबार कोटको मेला (तस्वीरमा ) राम बन्न डराएका थिए प्रभास दशैं मनाउन मामाघर हिँडेका अर्घाखाँचीका १० वर्षीय समिरलाई खोलाले बगायो इन्टरनेट जडान गर्ने क्रममा २४ वर्षीय निलमको मृत्यु जीपको ठक्करबाट श्रीमानको मृत्यु, श्रीमती घाइते नेपाल थाइल्यान्डसंग पराजित तीन वर्षपछि टीका लगाउन पाउँदा कैदीबन्दी खुसी राष्ट्रपतिले लगाइदिइन् सर्वसाधारणलाई टीका आधुनिक घट्टले खुड्खुडीमा फेरियाे दैनिकी मिसाइल प्रक्षेपण असफल भएकोमा दक्षिण कोरियाले माग्यो माफी हिमपहिरोमा परी चार जनाको मृत्यु जसपाका केन्द्रदेखि नगरसम्मका नेताले गरे सामुहिक राजीनामा मांसाहारीबाट शाकाहारी बनेका यी हुन् बलिउड अभिनेता-अभिनेत्री नातिनीको स्याहार पाउने १०१ वर्षीय भाग्यमानी बाजे ! मधेशमा महिला हिंसा : घटनाकाे ग्राफ बढे पनि उजुरी बढेन भगवती मन्दिरमा चढाइयो ६ सय ६९ राँगाको बलि