५ कार्तिक २०७८, शुक्रबार

Oct 22, 2021

Advertisement

बुटवल । नेपाल तरुण दलले नेपाली काङ्ग्रेसको १४ औं महाधिवेसनमा रुपन्देहीको क्षेत्र नम्बर २ मा निर्वाचित क्षेत्रीय प्रतिनिधिलाई सम्मान गरेको छ।

शुक्रबार बुटवलमा एक कार्यक्रमको आयोजना गरी तरुण दल क्षेत्र नम्बर २ र तरुण दल बुटवल नगरले बुटवल उपमहानगरका १९ वटै वडाका प्रतिनिधि, तिलोत्तमाका ४ वटा वडाका प्रतिनिधि र सैनामैनाका ४ प्रतिनिधि गरि ६७ जना क्षेत्रीय प्रतिनिधिलाई सम्मान गरेको हो।

तरुण दल रुपन्देही सचिव समेश साहिको उपस्थितिमा गरिएको सम्मानको अध्यक्षता तरुण दल क्षेत्रीय सभापती हसन्त लामाले गरेका थिए भने कार्यक्रम संयोजन एव सञ्चालन तरुण दल बुटवल सभापती सुजन पुनले गरेका थिए।

कार्यक्रममा निर्वाचित जनप्रतिनिधिले जे जसरी निर्वाचितमा विजयी भएपनी काङ्ग्रेसलाई एकढिक्का बनाएर अगाडि बढ्नुपर्ने बताएका थिए।

Follow Us

प्रतिकृया दिनुहोस्

Flash News

उज्यालो लुम्बिनी प्रदेश निर्माणमा प्रयासरत : मन्त्री राना एमाले स्थायी कमिटीमा १० बुँदे कार्यदलले सुझाव प्रस्तुत गर्दै मन मोतीपुर घटनामा मारिएकालाई क्षतिपूर्तिको माग आफ्ना र पहुँचवाला सञ्चार गृहलाई मात्रै बजेट वितरण गरेकोप्रति प्रकाशन समाजद्वारा लुम्बिनी प्रदेश सरकारलाई ध्यानाकर्षण किसानको आँशु रोक, पीडामा मल्हम लगाऊ नेपालकै तेस्रो ठूलो विद्युत सवस्टेशनको परीक्षण सफल रुपन्देहीमा लाखौँको अबैध काठ बरामद चितवन घटनाले उब्जिएका प्रश्नहरु अदालती मिलापत्रमा विश्वास घट्यो कोभिडबाट १ लाख २० हजार स्वास्थ्यकर्मीको मृत्यु रामपुरको छाङ्दी झरनामा पर्यटकको आकर्षण सडक विस्तारः तनहुँ खण्डमा सात हजार रुख काटिने माटाका भाँडा बनाउने कुमालेलाई भ्याइनभ्याइ स्वास्थ्यकर्मीलाई कोभिडको खोप उपलब्ध गराउन विश्व स्वास्थ्य सगठनको आग्रह लयमा फर्किँदै बागलुङका पर्यटन व्यवसाय जुवाखालबाट पक्राउ परेका वडाअध्यक्ष छुटे दसैं सकियो, गाउँ रित्तियो विकास आयोजनाको प्राविधिक परीक्षणमा कर्मचारी र बजेटको अभाव चीनले आक्रमण गरे ताइवानको रक्षा गछौंः अमेरिका