२० आश्विन २०७९, बिहीबार

Oct 6, 2022

Advertisement

बुटवल । नेपाल तरुण दलले नेपाली काङ्ग्रेसको १४ औं महाधिवेसनमा रुपन्देहीको क्षेत्र नम्बर २ मा निर्वाचित क्षेत्रीय प्रतिनिधिलाई सम्मान गरेको छ।

शुक्रबार बुटवलमा एक कार्यक्रमको आयोजना गरी तरुण दल क्षेत्र नम्बर २ र तरुण दल बुटवल नगरले बुटवल उपमहानगरका १९ वटै वडाका प्रतिनिधि, तिलोत्तमाका ४ वटा वडाका प्रतिनिधि र सैनामैनाका ४ प्रतिनिधि गरि ६७ जना क्षेत्रीय प्रतिनिधिलाई सम्मान गरेको हो।

तरुण दल रुपन्देही सचिव समेश साहिको उपस्थितिमा गरिएको सम्मानको अध्यक्षता तरुण दल क्षेत्रीय सभापती हसन्त लामाले गरेका थिए भने कार्यक्रम संयोजन एव सञ्चालन तरुण दल बुटवल सभापती सुजन पुनले गरेका थिए।

कार्यक्रममा निर्वाचित जनप्रतिनिधिले जे जसरी निर्वाचितमा विजयी भएपनी काङ्ग्रेसलाई एकढिक्का बनाएर अगाडि बढ्नुपर्ने बताएका थिए।

प्रतिकृया दिनुहोस्

Flash News

अष्टमीमा घरबाट निस्केका पाल्पाका २ युवाको दशैंमा शव फेला कसरी जुराइन्छ समुद्री आँधीको नाम ? आज पनि टीका लगाइँदै आजको मौसम: सुदूरपश्चिम, कर्णाली, लुम्बिनी र गण्डकी प्रदेशमा धेरै वर्षा हुने सन्दीप लामिछाने आज बिहान १० बजे काठमाडौँ आइपुग्ने रुपन्देहीकी युवा नेतृ २१ वर्षीया झरना चौधरीको दुर्घटनामा मृत्यु गुल्मीको मुसीकोटस्थित दरबार कोटको मेला (तस्वीरमा ) राम बन्न डराएका थिए प्रभास दशैं मनाउन मामाघर हिँडेका अर्घाखाँचीका १० वर्षीय समिरलाई खोलाले बगायो इन्टरनेट जडान गर्ने क्रममा २४ वर्षीय निलमको मृत्यु जीपको ठक्करबाट श्रीमानको मृत्यु, श्रीमती घाइते नेपाल थाइल्यान्डसंग पराजित तीन वर्षपछि टीका लगाउन पाउँदा कैदीबन्दी खुसी राष्ट्रपतिले लगाइदिइन् सर्वसाधारणलाई टीका आधुनिक घट्टले खुड्खुडीमा फेरियाे दैनिकी मिसाइल प्रक्षेपण असफल भएकोमा दक्षिण कोरियाले माग्यो माफी हिमपहिरोमा परी चार जनाको मृत्यु जसपाका केन्द्रदेखि नगरसम्मका नेताले गरे सामुहिक राजीनामा मांसाहारीबाट शाकाहारी बनेका यी हुन् बलिउड अभिनेता-अभिनेत्री नातिनीको स्याहार पाउने १०१ वर्षीय भाग्यमानी बाजे !