१४ आश्विन २०७९, शुक्रबार

Sep 30, 2022

बुटवल । रुपन्देहीमा करीब १४ लाख ९० हजार अस्ट्रिजका बच्चा बरामद गरिएको छ । जिल्ला प्रहरी कार्यालय रुपन्देहीका अुनसार नेपालबाट भारततर्फ अवैध रुपमा लैजादै गरेको करीब १४ लाख ९० हजार बराबरको अस्ट्रिजका बच्चासहित बच्चा ओसार्न प्रयोग गरिएको पिकअप रोहिणी गाउँपालिका २ मैनिहवाबाट नियन्त्रणमा लिईएको हो ।

लु ३ च १९१३ नं.को पिकअपमा १८ वटा अस्ट्रिजको बच्चा रहेका थिए । फेला परेका अबैध अस्ट्रिजको बच्चा र गाडी आवश्यक कारवाहीको लागि बिहीबार पशु सेवा क्वारेन्टाईन बेलहियामा पठाईएको प्रहरीले जनाएको छ ।

Advertisement

प्रतिकृया दिनुहोस्

Flash News

रवीन्द्र मिश्रले गरे काठमाडौं-१ बाट उम्मेदवारी घोषणा नवौं राष्ट्रिय खेलकुद: महिला क्रिकेटको खेल तालिका सार्वजनिक नगरवासीका गुनासो सुन्न ‘हेल्लो तिलोत्तमा’ गुल्मीको ‘लितुङ्गकोट’ भाकलसँगै लाहुरेहरुको गाउँ ‘फोक्सिङ्ग’ सातै प्रदेशका नीति आयाेगका उपाध्यक्षको सरकारलाई आग्रहः आयोग चलाउने छुट्टै ऐन चाहियो मेलम्ची र इन्द्रावतीमा अस्थायी पुल नक्कली नोटसहित पक्राउ जबरजस्ती करणी गरेको अभियोगमा पक्राउ पोखरामा बेच्न राखिएका भेडाच्यांग्रामा पीपीआर, स्वस्थ छानेर किन्न पशु विज्ञको सुझाव पत्रकारप्रति जनप्रतिनिधिको व्यबहार ‘अपमानजनक’, दृष्टिकोण परिवर्तन गर्न आवश्यक फोहर फाल्ने स्थान पहिचान गर्दै काठमाडौं महानगर फेरि बढ्यो सुनको मूल्य पार्टीभित्र विद्रोह गर्नुपर्ने बेला आएको छ: गगन थापा खाद्यले माग्यो विभिन्न पदमा १०६ कर्मचारी नेप्सेमा नेपाल ल्यूव आयलको शेयरमूल्य समायोजन मोटरसाइकल अनियन्त्रित भई खसेका व्यक्तिलाई ट्रकले कुल्चिदा घटनास्थलमै मृत्यु एक किमीको भाडा २५ रुपैयाँ! गोठाटार गोलीकाण्डः एक महिलासहित ३ जना पक्राउ कर्णालीमा पाँच सय ४१ जनालाई डेङ्गु पश्चिम नवलपरासीमा चाडपर्वसँगै बजार अनुगमन तिब्र