२३ असार २०७९, बिहीबार

Jul 7, 2022

बुटवल । लायन्स क्लब अफ बुटवल स्टार्स ले समाजिक सेवा भावले बुटवलमा रहेको रक्तसञ्चार सेवा केन्द्रलाई बेड प्रदान गरेको छ ।सोमबार एक कार्यक्रमको आयोजना गरी क्लवले २ थान बेड(रक्तदान गर्दा प्रयोग हुन बेड) प्रदान गरेको हो ।

कार्यक्रममा लायन्स इन्टरनेशनल ३२५ बि २ नेपालका पिडीजी महेन्द्रनारायण श्रेष्ठ, डेपुटी चिफ तथा क्लबका सस्थापक अध्यक्ष सन्दीप कसौधन , एओजी तथा क्लबका पुर्ब अध्यक्ष आशिष कृष्ण श्रेष्ठ, क्लबका पुर्ब अध्यक्ष दिपक भट्टराई लगायतले शुभकामना दिएका थिए । कार्यक्रममा बोल्दै पीडीजी महेन्द्र नारायण श्रेष्ठले क्लवले सामाजिक सेवा भावले महत्पूर्ण काम गर्दै आएको भन्दै आगामी दिनमा पनि सोही अनुसारको काम गर्नको लागि सुझाव दिए ।

साथै सोही कार्यक्रममा क्लवका पुर्ब कोषाध्यक्ष रिन्कु लिगल जन्मदिनको अवसरमा स्वर्गीय आमाको नामबाट एक थान बेड सौजन्य गरेका थिए । भने क्लबका तृतिय उपाध्यक्ष बिश्वजित कसौधनले एक थान बेड सौजन्य गरेका थिए । सौजन्य स्वरुप उपलब्ध भएका बेड नेपाल जिल्ला रेड्क्रस सोसाइटी रुपन्देहीका अध्यक्ष प्रेमलाल उदास लाई महेन्द नारायण श्रेष्ठ लगायत क्लवका अध्यक्ष अन्जिल खान लगायतले प्रदान गरेका हुन ।

Advertisement

प्रतिकृया दिनुहोस्

Flash News

माओवादी केन्द्रको माग- एसपीपीमा सहभागी नहुने पत्र अविलम्ब अमेरिकालाई पठाइयोस् कारागारमा क्षमताभन्दा तीन गुना बढी कैदीबन्दी, सुत्न र शौचालय जान समस्या प्रचण्डको प्रतिवेदन केन्द्रीय समितिबाट सर्वसम्मतिले पारित स्कुल बस दुर्घटना हुँदा ८ जना घाइते बुढीगंगाको मतदान केन्द्रमा तनाव, प्रहरीद्वारा हवाइ फायर तिनाउ करिडोरमा काम गर्ने एक मजदुर बुटवलको देविनगरमा मृत फेला आधारभुत विद्यालय : कोठा एक, कक्षा चार रुपन्देहीमा अवैध रूपमा ल्याउँदै गरेको सुनसहित भारतीय पक्राउ १५ वर्षीया किशोरी बलात्कृत पदाधिकारी आजै टुंगिन्छः वर्षमान पुन उपाध्यक्षमा नारायणकाजी ‘कन्फर्म’, कुन पदमा कसकाे सम्भावना धेरै ? रुपन्देहीको दानापुर तालमा डुबेर सैनामैनाका पाण्डेको मृत्यु सुनको भाउ एक हजार चार सय रुपैयाँ घट्यो पदाधिकारी टुंगो लगाउन खुमलटारमा माओवादी बैठक सुरु खोपको सर्वसुलभ पहुँचका लागि अन्तर्राष्ट्रिय समुदायलाई नेपालको अनुरोध रुसी इन्धन किन्न श्रीलंकाका राष्ट्रपतिले मागे पुटिनसँग सहयोग हैजाबाट जोगिन व्यक्तिगत सरसफाइमा ध्यान दिन एनआरएनएको आग्रह ट्राफिक नियम उल्लङ्घन गर्ने २४ सय २८ जना सवारी चालक कारवाहीमा मिटरब्याजी रामदेव साहका छोराछोरी कारागार चलान मोटरसाइकल दुर्घटना हुँदा चालकको मृत्यु