२३ असार २०७९, बिहीबार

Jul 7, 2022

भैरहवा । सिद्धार्थनगर नगर पालिकाको उप–मेयर उमा काफ्लेले नेकपा (एकिकृत समाजवादी) पार्टी राजेकी छिन् । उप–मेयरको नेतृत्वमा बुटवलका केही वडा सदस्यहरुले आज जिल्ला निर्वाचन कार्यालय रुपन्देहीमा एकिकृत समाजवादी पार्टीमा रहने गरि सनाखत गरेका छन् ।

Advertisement

काफ्लेको नेतृत्वमा एकिकृत समाजवादी दल रोज्नेमा बुटवल उपमहानगर पालिका वडा नम्बर २ का वडा सदस्य सुनिल शाक्य, वडा नम्बर ३ का वडा सदस्य चिन बहादुर गुरुङ, वडा नम्बर १९ का वडा सदस्य गोपाल नेपाल र तिलोत्तमा नगरपालिकाका कार्यसमिति सदस्य यज्ञेश्वर क्षेत्री रहेको नेकपा (एकिकृत समाजवादी)का जिल्ला अध्यक्ष राजु गुरुङले जानकारी दिए ।

गुरुङले भोली सम्म दल रोज्न सक्ने भएकोले थप जनप्रतिनिधिहरुले पनि दल रोज्ने र निर्वाचन कार्यालयमा सनाखत गर्ने बताए । उनले निर्वाचनको समयमा यो क्षेत्रमा केपी ओली र बिष्णु पौडेलले आफ्नो मानिसलाई टिकट दिदा आफु निकटलाई मात्र टिकट दिएको कारण दल रोज्नेको संख्या थोरै देखिएको दावी गरे ।

दल रोजेकी उपमेयर उमा काफ्लेले नेकपा एमाले भन्दा पनि एकिकृत समाजवादी मन परेर यो दल रोजेको प्रतिक्रिया दिएकी छिन् ।

प्रतिकृया दिनुहोस्

Flash News

लुम्बिनीको दाङमै उत्पादन हुन्छ डिएपी मल माओवादी पोलिटव्युरो १२५ सदस्यीय, प्रचण्डको परिवारबाट चार जना (नामसहित) नेप्से १६ अंकले घट्यो माओवादी केन्द्रको माग- एसपीपीमा सहभागी नहुने पत्र अविलम्ब अमेरिकालाई पठाइयोस् कारागारमा क्षमताभन्दा तीन गुना बढी कैदीबन्दी, सुत्न र शौचालय जान समस्या प्रचण्डको प्रतिवेदन केन्द्रीय समितिबाट सर्वसम्मतिले पारित स्कुल बस दुर्घटना हुँदा ८ जना घाइते बुढीगंगाको मतदान केन्द्रमा तनाव, प्रहरीद्वारा हवाइ फायर तिनाउ करिडोरमा काम गर्ने एक मजदुर बुटवलको देविनगरमा मृत फेला आधारभुत विद्यालय : कोठा एक, कक्षा चार रुपन्देहीमा अवैध रूपमा ल्याउँदै गरेको सुनसहित भारतीय पक्राउ १५ वर्षीया किशोरी बलात्कृत पदाधिकारी आजै टुंगिन्छः वर्षमान पुन उपाध्यक्षमा नारायणकाजी ‘कन्फर्म’, कुन पदमा कसकाे सम्भावना धेरै ? रुपन्देहीको दानापुर तालमा डुबेर सैनामैनाका पाण्डेको मृत्यु सुनको भाउ एक हजार चार सय रुपैयाँ घट्यो पदाधिकारी टुंगो लगाउन खुमलटारमा माओवादी बैठक सुरु खोपको सर्वसुलभ पहुँचका लागि अन्तर्राष्ट्रिय समुदायलाई नेपालको अनुरोध रुसी इन्धन किन्न श्रीलंकाका राष्ट्रपतिले मागे पुटिनसँग सहयोग हैजाबाट जोगिन व्यक्तिगत सरसफाइमा ध्यान दिन एनआरएनएको आग्रह