११ आश्विन २०७८, सोमबार

Sep 27, 2021

यारा आडवाणी बक्स अफिसमा ब्याक टु ब्याक हिट फिल्म दिने बलिउडकी टप अभिनेत्री मध्येकी एक हुन्। हालै उनको चलचित्र ‘शेरशाह’ रिलिज भएको छ, जसलाई दर्शकले निकै रुचाएका छन्।

Advertisement

कियारा आफ्नो सुन्दरता र फिटनेसका कारण सधैँ चर्चामा रहन्छिन्। उनको लोकप्रियता र कडा मेहनतका कारण उनी सधैँ चर्चामा रहन्छिन्। एक रिर्पोटका अनुसार कियारा सही मात्रामा मेटाबोलिज्मको लागि हरेक दिन बिहान एक गिलास मनतातो पानीमा कागतीको रस राखेर पिउँछिन् ।

आफ्नो शरीरलाई फीट बनाउन कार्डियो, योगा, किकबक्सिङ र वेट ट्रेनिङ उनले नियमित रुपमा गर्छिन्। उनले वर्कआउटपछि स्याउ र पिनट बटर खान्छिन् । उनले प्राय जसो घरकै खाना खान्छिन्। लन्चमा रोटी र हरियो सागपात खान्छिन् भने अंकुरित गेडागुडी पनि उनले खाने गरेकी छन्।

यस्तै उनले प्राकृतिक प्रोटिन र ओमेगा ३ का लागि राति माछा खान्छिन् भने स्याक्समा नट्स खान रुचाउँछिन्।उनी नियमित जिम जान्छिन्।यदी व्यस्तताका कारण उनी जिम जान सकिनन् भने नाच्ने गर्छिन्।

Follow Us

प्रतिकृया दिनुहोस्

Flash News

नेप्सेमा उच्च अङ्कको गिरावट, कारोबार रकम समेत घट्यो पर्यटकको आगमनले उत्साहित हुँदै व्यवसायी नेपालमा थपिए १ हजार २८२ कोरोना संक्रमित, ७ जनाको मृत्यु बुटवलमा दशैं सस्तो बजार मध्य भोटेकोशीको आइपीओ बाँडफाँट दक्षिण कोरियामा कोरोना भाइरसले पुनः महामारीको रुप लियो सुरु भएन विद्युतीकरण सुस्ताएको पर्यटन व्यवसाय जुरमुराउँदै टिपरको ठक्करबाट बोलेरो चालकको मृत्यु लुम्बिनीको नेपालगन्ज उपमहानगर बैठकमा लफडा, एक घाइते फार्मेसी संघ, लुम्बिनी प्रदेशद्वारा शुभकामना तथा अन्तरक्रिया कार्यक्रम फार्क विद्रोहीको आक्रमणमा पाँच जनाको मृत्यु भारतमा थप २६ हजार नयाँ सङ्क्रमित मल अनुदानमा वृद्धि बेँसी झर्न थाले भेडी गोठ सरकारको लक्ष्यानुसार नै कोरोनाको खोप पुग्दै, नेपाल सार्कमा चौथो इपिएल : काठमाडौँ र विराटनगरको खेल स्थगित चितुवाले खोरभित्र बाँधिएका २३ बाख्रा मार्यो प्रतियोगिता नहुँदा खेलमैदान सुनसान कोभिड पछिको लुम्बिनी : धार्मिक क्रियाकलाप बढाउन जोड