१२ असार २०७९, आईतवार

Jun 26, 2022

यारा आडवाणी बक्स अफिसमा ब्याक टु ब्याक हिट फिल्म दिने बलिउडकी टप अभिनेत्री मध्येकी एक हुन्। हालै उनको चलचित्र ‘शेरशाह’ रिलिज भएको छ, जसलाई दर्शकले निकै रुचाएका छन्।

Advertisement

कियारा आफ्नो सुन्दरता र फिटनेसका कारण सधैँ चर्चामा रहन्छिन्। उनको लोकप्रियता र कडा मेहनतका कारण उनी सधैँ चर्चामा रहन्छिन्। एक रिर्पोटका अनुसार कियारा सही मात्रामा मेटाबोलिज्मको लागि हरेक दिन बिहान एक गिलास मनतातो पानीमा कागतीको रस राखेर पिउँछिन् ।

आफ्नो शरीरलाई फीट बनाउन कार्डियो, योगा, किकबक्सिङ र वेट ट्रेनिङ उनले नियमित रुपमा गर्छिन्। उनले वर्कआउटपछि स्याउ र पिनट बटर खान्छिन् । उनले प्राय जसो घरकै खाना खान्छिन्। लन्चमा रोटी र हरियो सागपात खान्छिन् भने अंकुरित गेडागुडी पनि उनले खाने गरेकी छन्।

यस्तै उनले प्राकृतिक प्रोटिन र ओमेगा ३ का लागि राति माछा खान्छिन् भने स्याक्समा नट्स खान रुचाउँछिन्।उनी नियमित जिम जान्छिन्।यदी व्यस्तताका कारण उनी जिम जान सकिनन् भने नाच्ने गर्छिन्।

प्रतिकृया दिनुहोस्

Flash News

विद्यालय गएका छात्र खोलामा मृत फेला धान दिवसको अवसरमा बुधबार सार्वजनिक बिदा दिने २७ किलो गाँजासहित दुई युवक पक्राउ सैनामैनामा ३ दिने अगरबत्ती बनाउने तालिम, आत्मनिर्भरका लागि टेवा पुर्याउने कटुवा पेस्तोलसहित भरतपुरबाट एक युवा पक्राउ प्रधानमन्त्री देउवाद्वारा मन्त्रिपरिषद् पुनर्गठन, यी हुन् थपिएका मन्त्री शिक्षाको बिकासका लागि सञ्चार सवलीकरणमा सरोकारवालाको जोड विदेशी कम्पनीलाई सुम्पिएको सम्झौता च्यातिनुपर्छः पूर्वसञ्चारमन्त्री बाँस्कोटा वामपन्थी दलहरुबीचको एकताका लागि चीनको सक्रियता, ओली र प्रचण्डसँग कुराकानी पश्चिमाञ्चल यातयात समितिका लोकराज महासंघको वरिष्ठ उपाध्यक्ष र लुम्बिनी संयोजकमा पाण्डे समृद्धिका लागि स्थानीय तहका जिम्मेवारी व्यापार संघद्वारा बुटवल मण्डपको नाम परिर्वतन गर्ने प्रस्ताव फिर्ता गर्न आग्रह कांग्रेस रुपन्देहीले जनप्रतिनिधिलाई प्रशिक्षण तथा बधाई दिने तिलोत्तमामा डुवान हुन नदिन पूर्व तयारी निजगढ विमानस्थल निर्माणमा विशेष प्रस्ताव पास गर्न रौतहटका स्थानीय तहका प्रमुखहरूसँगआग्रह रुपन्देहीको पूँजीगत खर्च २६‍.०५ प्रतिशत मात्र गणकपुरक संख्या नपुगेपछि संसद बैठक स्थगित विभिन्न स्थानमा तीन जना मृत अवस्थामा फेला नेप्से परिसूचक ९४ अंकले बढ्याे माओवादी द्वन्द्वकालीन घटना अन्तर्राष्ट्रिय फौजदारी अदालत आकर्षित हुँदैन : देव गुरुङ