१७ असार २०७९, शुक्रबार

Jul 1, 2022

काठमाडौँ । क्रिस्टियानो रोनाल्डोको म्यानचेस्टर युनाइटेडको जर्सी बिक्रीले नयाँ किर्तिमान बनाएको छ ।मिडिया रिपोर्टका अनुसार रोनाल्डोको आइकोनिक जर्सी नम्बर ७ को बिक्रि म्यानचेस्टर युनाइटेडले रोनाल्डोसँग सम्झौता गरेको घोषणा गरेको १२ घण्टामा कीर्तिमानी बिक्रि भएको छ ।जर्सीको उत्पादक एडीडासले माग बमोजिम जर्सी पुर्याउन नसकेको मिडिया रिपोर्टमा उल्लेख छ ।

Advertisement

रोनाल्डोले उनको ७ नम्बर जर्सी लगाउने घोषणा गरेको १२ घण्टामा ३२.५ मिलियन पाउण्डको जर्सी बिक्रि भएको लभडसेल्स डटकमले उल्लेख गरेको छ । लभडसेल्स डटकमले बेलायतका करिब एक हजार अनलाइन जर्सी बेच्ने रिटेलरको डाटा अनुसार रिपोर्ट प्रकाशित गरेको छ । यस अवधिमा क्लबले २ लाख ९५ हजार जर्सी बेचेको थियो भने यस अवधिमा कुल ४ लाख ६ हजार २५० जर्सी बिक्रि भएको बताएको छ ।

यो प्रिमियर लिगमा कुनै बिक्रि भएको जर्सीको नयाँ किर्तिमान भएको बेलायती मिडियाले उल्लेख गरेका छन् ।तर जर्सीको व्यापक बिक्रि भएपनि यो रकम भने म्यानचेस्टर युनाइटेडले केबल १० प्रतिशतको हाराहारीमा पाउने विश्लेषकहरुले बताएका छन् । म्यानचेस्टर युनाइटेडले २०१४ मा १० बर्षका लागि ७५० मिलियन पाउण्डमा एडीडाससँग आफ्नो किट बिक्रि सम्झौता गरेको छ ।

त्यस्तै ८० देखि ११० पर्ने जर्सीबाट युनाइटेडले करिब ५ पाउण्ड मात्र पाउने बताइएको छ ।यद्यपी युनाइटेडलाई विश्वभर उसको ब्राण्डको मुल्य र लोकप्रियतामा भने व्यापक फाइदा भएको छ । यसबाट युनाइटेडले स्पोन्सरगर्ने ब्राण्डहरुबाट बढी रकम असुल्न सक्ने देखिएको छ ।  

प्रतिकृया दिनुहोस्

Flash News

ब्राउन सुगरसहित युवक र युवती पक्राउ लण्डन लगानी सम्मेलनः सन् २०३० सम्म ५ अन्तर्राष्ट्रिय विमानस्थल, १५ हजार मेघावटा बिजुली व्यवसायिक रुपमा उत्कृष्ट कृषि पशुपालन गरेका ४३ किसान पुरस्कृत विद्युत प्राधिकरणको लापरबाही : करेन्ट लागेर बालिकाको हात गुम्यो सरकारविरुद्ध राप्रपाको मसाल जुलुस [तस्बिरहरू] नेप्सेमा सामान्य अंकले गिरावट कानुनको परिपालना गराउन कानुनी शिक्षाको भूमिका अहम् : राष्ट्रपति भण्डारी टिकटक बनाउने क्रममा मोटरसाइकलले ठक्कर दिँदा एक बालिका घाइते महिला हिंसा नियन्त्रणका लागि विधि र प्रविधिको व्यवस्था गर्न सरकारसँग माग बुटवलमै छ मुलुकको ठूलो जर्मन प्रविधिको विद्युत उद्योग रविको पार्टी निर्वाचन आयोगमा दर्ता चट्याङ लागेर एक युवकको मृत्यु, दुई जना घाइते भारतमा संक्रमण बढ्दा पनि छैन् सीमानाकामा कडाई रवि लामिछानेको राष्ट्रिय स्वतन्त्र पार्टी दर्ता गर्ने निर्णय भएको छैन : आयोग पाल्पामा टिपर दुर्घटना, १ जना घाइते भुवन केसीलाई बोर्ड अध्यक्ष बन्न उमेर र शैक्षिक योग्यता बाधक बाढीले प्रभावित बारा निजगढको जनजीवन सामान्य बन्दै ‘दूरसञ्चार पूर्वाधारमा दोहोरो लगानीले उपभोक्तालाई आर्थिक बोझ’ नबिल बैंकमा सीईओको कार्यभार ढुंगानाले सम्हाले पाँच वर्षकी नाबालिकालाई जबर्जस्ती करणी गर्ने किशोर पक्राउ