१३ माघ २०७८, बिहीबार

Jan 27, 2022

बुटवल । नेपालकै वृहत चेन सुपरमार्केट भाटभटेनी इटहरीमा पनि सञ्चालनमा आएको छ । काठमाण्डौंबाट सुरु भएको भाटभटेनीको यो १९ औं स्टोर हो । पूर्वी नेपालको शहर इटहरी चोकबाट करिब ४ किलोमिटर पश्चिम लविपुरमा सञ्चालनमा आएको उक्त १९औं स्टोर भाटभटेनीका स्टोरहरु मध्ये मात्रै नभई नेपालकै ठूलो सुपर मार्केट स्टोर भएको भाटभटेनीका अध्यक्ष मीनबहादुर गुरुङले दाबी गरेका छन्।

Advertisement

भाटभटेनीको १९ औं तथा नेपालका ठूलो सुपर मार्केट भवनको शनिबार एक समारोहका बीच शुभारम्भ भएको हो । अध्यक्ष गुरुङ,उनका परिवार,इटहरीका केही व्यसायिक,प्रशासनिक व्यक्तिहरुको सहभागितामा सुभारम्भ भएको हो । ३५ कट्ठा क्षेत्रफल भित्र निर्माण भएको स्टोरमा जमिन र निर्माणमा मात्रै २ अर्ब बढी लगानी रहेको भाटभटेनी सुपर मार्केटका व्यवस्थापक विनोद भट्टराईले बताए ।

३ वटा ब्लकमा निर्माण भएको स्टोर साढे तीन लाख स्क्वायर क्षेत्रफलमा रहेको छ । सबै ब्लक ७ तलाका रहेका छन् । ब्लकमा ग्रोसरीका परिकारसँगै विद्युतीय,बैंकिङ्ग,क्याफे,रेष्टूरेण्ट,पार्क,फर्निचर,मनोरञ्जन लगाएत सम्पूर्ण सामग्री तथा सेवाहरु उपलब्ध हुनेछन् । शुभारम्भको अवसरमा ग्राहकका लागि सबै सामग्रीहरुमा १० प्रतिशत छुट रहेको स्टोरका चिफ अप्रेशन म्यानेजर पानु पौडेलले जानकारी गराए ।
देशभर सेवा विस्तार गर्ने अभियानमा रहेको भाटभटेनीले इटहरी पछि हेटौंडामा २०औं स्टोरको शुभारम्भ गर्दैछ ।

देशमै यूरोपियन स्तरको मार्केटिङ शैली र सेवा प्रदान गरी स्वरोजगार प्रदान गर्ने लक्ष्यसहित भाटभटेनी अगाडि बढेको अध्यक्ष गुरुङले बताए । उनले भने ‘बद्लिँदो परिवेशमा एकै छानामुनी सबै सामग्री र सेवा प्रदान गर्नुका साथै स्वदेशमै धेरै जनालाई रोजगार बनाउने हाम्रो लक्ष्य रहेको छ ।

यस अभियान अन्तर्गत देशका विभिन्न शहरमा स्टोर विस्तार गरी करिब ५० हजारलाई रोजगार प्रदान गर्ने हाम्रो योजना रहेको छ।’ इटहरीसँगै हाल देशभर भाटभटेनीका १९ वटा स्टोर सञ्चालित छन् । स्टोरमा करिब १० हजार रोजगाररत छन् ।

प्रतिकृया दिनुहोस्

Flash News

भिजिट भिसामा श्रम गन्तव्य मुलुक पुगेर पीडित बनेकाहरुको लागि ‘मार्सल टिम’ प्र्याङ्क भिडियो खिच्नेलाई अब कारबाही हुने दाङका २ सय ७ कुकुरको बन्ध्याकरण र रेविजविरुद्ध खोप क्रिकेट खेलाडीको बर्गीकरण : सन्दीपसहित पाँच जना ग्रेड ए मा,रुपन्देहीका भुर्तेल ग्रेड बी मा प्रदेश एकमा अन्तर्घात गर्नेहरुलाई एमालेले कारबाही गर्ने अछामको जनसंख्या साढे २८ हजारले घट्यो अनुमतिबिना सार्वजनिक स्थलमा फोटो,भिडियो खिच्न नपाइने तिनाउमा मृत भेटिएकी महिला सैनामैनाकी जित कुमारी घरेलु मैदानमा आर्मीलाई हराउँदै मनाङ फाइनलमा चिकित्सा शिक्षा आयोगका उपाध्यक्ष डा. गिरीमाथि ढुंगा प्रहार बुटवलको कालिकापथ वाइपास सडक : आधा अवधि सकिँदा २० प्रतिशत प्रगति तिलोत्तमाको डिङ्गरनगर र हरिहरपुरलाई जोड्न तिनाउ नदीमा पुल नेपालमा तीन करोड डोज खोप लगाइयो दिल्लीमा सप्ताहन्तको कर्फ्यू र जोरबिजोर व्यवस्था हट्यो थप ८ हजार १७ जनामा कोरोना संक्रमण, १५ जनाको मृत्यु कोरोना संक्रमणबाट मृत्यु हुनेको संख्या तीन पुग्यो काेराेना न्यूनीकरणका लागि जुम्लामा एकीकृत हेल्प डेस्क स्थापना स्थानीय तहको निर्वाचन : आयोग पदाधिकारीपछि कांग्रेसमा छलफल गर्दै प्रधानमन्त्री देउवा मन्त्री रेणु यादवविरुद्ध कारबाही गर्न कांग्रेस नेताको उजुरी सेजमा ‘शक्ति’ प्रर्दशन, कानून पालना गर्न नसके पछि मुद्दा