९ आश्विन २०७९, आईतवार

Sep 25, 2022

बुटवल । नेपालकै वृहत चेन सुपरमार्केट भाटभटेनी इटहरीमा पनि सञ्चालनमा आएको छ । काठमाण्डौंबाट सुरु भएको भाटभटेनीको यो १९ औं स्टोर हो । पूर्वी नेपालको शहर इटहरी चोकबाट करिब ४ किलोमिटर पश्चिम लविपुरमा सञ्चालनमा आएको उक्त १९औं स्टोर भाटभटेनीका स्टोरहरु मध्ये मात्रै नभई नेपालकै ठूलो सुपर मार्केट स्टोर भएको भाटभटेनीका अध्यक्ष मीनबहादुर गुरुङले दाबी गरेका छन्।

Advertisement

भाटभटेनीको १९ औं तथा नेपालका ठूलो सुपर मार्केट भवनको शनिबार एक समारोहका बीच शुभारम्भ भएको हो । अध्यक्ष गुरुङ,उनका परिवार,इटहरीका केही व्यसायिक,प्रशासनिक व्यक्तिहरुको सहभागितामा सुभारम्भ भएको हो । ३५ कट्ठा क्षेत्रफल भित्र निर्माण भएको स्टोरमा जमिन र निर्माणमा मात्रै २ अर्ब बढी लगानी रहेको भाटभटेनी सुपर मार्केटका व्यवस्थापक विनोद भट्टराईले बताए ।

३ वटा ब्लकमा निर्माण भएको स्टोर साढे तीन लाख स्क्वायर क्षेत्रफलमा रहेको छ । सबै ब्लक ७ तलाका रहेका छन् । ब्लकमा ग्रोसरीका परिकारसँगै विद्युतीय,बैंकिङ्ग,क्याफे,रेष्टूरेण्ट,पार्क,फर्निचर,मनोरञ्जन लगाएत सम्पूर्ण सामग्री तथा सेवाहरु उपलब्ध हुनेछन् । शुभारम्भको अवसरमा ग्राहकका लागि सबै सामग्रीहरुमा १० प्रतिशत छुट रहेको स्टोरका चिफ अप्रेशन म्यानेजर पानु पौडेलले जानकारी गराए ।
देशभर सेवा विस्तार गर्ने अभियानमा रहेको भाटभटेनीले इटहरी पछि हेटौंडामा २०औं स्टोरको शुभारम्भ गर्दैछ ।

देशमै यूरोपियन स्तरको मार्केटिङ शैली र सेवा प्रदान गरी स्वरोजगार प्रदान गर्ने लक्ष्यसहित भाटभटेनी अगाडि बढेको अध्यक्ष गुरुङले बताए । उनले भने ‘बद्लिँदो परिवेशमा एकै छानामुनी सबै सामग्री र सेवा प्रदान गर्नुका साथै स्वदेशमै धेरै जनालाई रोजगार बनाउने हाम्रो लक्ष्य रहेको छ ।

यस अभियान अन्तर्गत देशका विभिन्न शहरमा स्टोर विस्तार गरी करिब ५० हजारलाई रोजगार प्रदान गर्ने हाम्रो योजना रहेको छ।’ इटहरीसँगै हाल देशभर भाटभटेनीका १९ वटा स्टोर सञ्चालित छन् । स्टोरमा करिब १० हजार रोजगाररत छन् ।

प्रतिकृया दिनुहोस्

Flash News

राजेन्द्र लिङ्देनकाे प्रस्ताव- संघ र स्थानीय सरकार बलियाे पाराैं, प्रदेश खारेज गराैं नेपालको आयात र निर्यात दुवै घट्यो, दुई महिनामा नेपालको वैदेशिक व्यापार घाटा २ खर्ब ४४ अर्ब सर्वोच्चले राष्ट्रपतिसँग माग्यो लिखित जवाफः विधेयक किन प्रमाणीकरण नगरेको ? अर्थमन्त्री शर्मा भन्छन्- कर्णालीकाे विकासमा कृर्षिकाे भूमिका महत्वपूर्ण छ जुवातास खेलिरहेको अवस्थामा छुट्टाछुट्टै स्थानबाट ३५ जना पक्राउ सिद्धार्थ बैंकको दसैं योजना : अनलाइन कारोबार गर्दा २० प्रतिशत क्यास ब्याक पाउने राष्ट्रपतिविरुद्धको रिट न्यायाधीश फुयालको इजलासमा शालनालसहित शिशुको शव भेटियो भरतलाई भाग्यको साथ: बज्रपातमा ३५ करोडको चिट्ठा बढ्यो भीड, बढेन व्यापार जिप चलाउँदै गरेका चालकलाई बोलाएर कुटपिट घट्यो सुनचाँदीको मूल्य डेंगु महामारी नियन्त्रण गर्न सरकारले विशेष ध्यान दिनुपर्छः सिंह केन्द्रीय बैंकले १२ अर्बको ट्रेजरी बिल जारी गर्ने तुलसीपुरमा मोटरसाइकलको ठक्करबाट पैदलयात्रीको मृत्यु ट्याक्सी र स्कुटर ठोक्किँदा एक जनाको मृत्यु दसैँमा दुर्गम क्षेत्रमा अत्यावश्यक खाद्यन्न अभाव हुन दिन्नौँ: खाद्य कम्पनी डलरको भाउ हालसम्मकै उच्च एमाले देशको ठूलो पार्टी बन्छ: अध्यक्ष ओली सकियो सोह्र श्राद्ध, पितृ विसर्जन गरिँदै