९ आश्विन २०७९, आईतवार

Sep 25, 2022

बुटवल । नेपाली कांग्रेसको १४ औँ महाधिबेशन अन्र्तगत वडाको अधिबेशन आज देखि प्रारम्भ भएको छ । कांग्रेस सैनामैना नगरपालिका वडा नं. ७ मा भएको वडा अधिबेशनमा टिकाराम उप्रेतीसभापतिमा सर्वसम्मत चयन भएका छन् ।

Advertisement

अधिवेशनले उपसभापतिमा शिव प्रसाद पोख्रेल र लाल पुरी,सचिवमा ओम प्रकाश अर्याल,कृष्ण ज्ञवाली,सह सचिवमा शंकर प्रसाद बन्जाडे, रीता कुमारी अर्मजा र कोषाध्यक्षमा टामलाल न्यौपाने सर्वसम्मत चयन गरेको हो ।

यस्तै समितिको सदस्यमा रुद्र सापकोटा,रेशमराज पाण्डे,राम प्रसाद न्यौपाने,इन्द्रजित घर्ति,दधिराम पोख्रेल,नन्दराम पौडेल,विष्णु प्रसाद बन्जाडे,हिरा प्रसाद कोहरी,रुमा शर्मा बेल्बासे,लिलावती चौधरी,भुल्लु प्रसाद चौधरी,शर्मिला सुनार,विनोद यादव,पार्वती पन्त चयन भएका छन् ।

त्यसैगरी सो वडाबाट १६ जना क्षेत्रीय सदस्य पनि सर्वसम्मत चयन भएका छन् । जसमा क्षेत्रीय सदस्य नारायण खनाल,यम कमारी पन्त,मथुरा काफ्ले,खिमराज पोख्रेल,दिपक काउचा मगर,राजकुमार चौधरी,रामकिशन मल्लाह,यदुनाथ ज्ञवाली,किरण पौडेल,टिका कुमारी पुन,कृष्ण प्रसाद भट्टाराई,टिकाराम न्यौपाने,दामोदर ढकाल,सुरेश परियार,भिमसेन पुन र इन्दीरा गैरे रहेका हुन् ।

कार्यक्रम कांग्रेस वडा सभापति नारायण खनालको अध्यक्षता,पुर्व लुम्बिनी प्रदेश प्रत्याशी विष्णु पोख्रेल र नगर सहसचिब यदुनाथ ज्ञवालीको प्रमुख आतिथ्यतामा कार्यक्रम सम्पन्न भएको हो । सरस्वती माध्यमिक विद्यालयको हलमा भएको कार्यक्रम भने वडा सचिब सुवास पौडेलको सञ्चालन रहेको नव निर्वाचित उपसभापति शिव प्रसाद पोख्रेलले जानकारि दिए।

प्रतिकृया दिनुहोस्

Flash News

सर्वोच्चले राष्ट्रपतिसँग माग्यो लिखित जवाफः विधेयक किन प्रमाणीकरण नगरेको ? अर्थमन्त्री शर्मा भन्छन्- कर्णालीकाे विकासमा कृर्षिकाे भूमिका महत्वपूर्ण छ जुवातास खेलिरहेको अवस्थामा छुट्टाछुट्टै स्थानबाट ३५ जना पक्राउ सिद्धार्थ बैंकको दसैं योजना : अनलाइन कारोबार गर्दा २० प्रतिशत क्यास ब्याक पाउने राष्ट्रपतिविरुद्धको रिट न्यायाधीश फुयालको इजलासमा शालनालसहित शिशुको शव भेटियो भरतलाई भाग्यको साथ: बज्रपातमा ३५ करोडको चिट्ठा बढ्यो भीड, बढेन व्यापार जिप चलाउँदै गरेका चालकलाई बोलाएर कुटपिट घट्यो सुनचाँदीको मूल्य डेंगु महामारी नियन्त्रण गर्न सरकारले विशेष ध्यान दिनुपर्छः सिंह केन्द्रीय बैंकले १२ अर्बको ट्रेजरी बिल जारी गर्ने तुलसीपुरमा मोटरसाइकलको ठक्करबाट पैदलयात्रीको मृत्यु ट्याक्सी र स्कुटर ठोक्किँदा एक जनाको मृत्यु दसैँमा दुर्गम क्षेत्रमा अत्यावश्यक खाद्यन्न अभाव हुन दिन्नौँ: खाद्य कम्पनी डलरको भाउ हालसम्मकै उच्च एमाले देशको ठूलो पार्टी बन्छ: अध्यक्ष ओली सकियो सोह्र श्राद्ध, पितृ विसर्जन गरिँदै उडानमा यात्रुले परिचरलाई कुटेपछि … अरिङ्गाल पोल्ने क्रममा एकको मृत्यु, पाँच जना घाइते