११ आश्विन २०७८, सोमबार

Sep 27, 2021

बुटवल । नेपाली कांग्रेसको १४ औँ महाधिबेशन अन्र्तगत वडाको अधिबेशन आज देखि प्रारम्भ भएको छ । कांग्रेस सैनामैना नगरपालिका वडा नं. ७ मा भएको वडा अधिबेशनमा टिकाराम उप्रेतीसभापतिमा सर्वसम्मत चयन भएका छन् ।

Advertisement

अधिवेशनले उपसभापतिमा शिव प्रसाद पोख्रेल र लाल पुरी,सचिवमा ओम प्रकाश अर्याल,कृष्ण ज्ञवाली,सह सचिवमा शंकर प्रसाद बन्जाडे, रीता कुमारी अर्मजा र कोषाध्यक्षमा टामलाल न्यौपाने सर्वसम्मत चयन गरेको हो ।

यस्तै समितिको सदस्यमा रुद्र सापकोटा,रेशमराज पाण्डे,राम प्रसाद न्यौपाने,इन्द्रजित घर्ति,दधिराम पोख्रेल,नन्दराम पौडेल,विष्णु प्रसाद बन्जाडे,हिरा प्रसाद कोहरी,रुमा शर्मा बेल्बासे,लिलावती चौधरी,भुल्लु प्रसाद चौधरी,शर्मिला सुनार,विनोद यादव,पार्वती पन्त चयन भएका छन् ।

त्यसैगरी सो वडाबाट १६ जना क्षेत्रीय सदस्य पनि सर्वसम्मत चयन भएका छन् । जसमा क्षेत्रीय सदस्य नारायण खनाल,यम कमारी पन्त,मथुरा काफ्ले,खिमराज पोख्रेल,दिपक काउचा मगर,राजकुमार चौधरी,रामकिशन मल्लाह,यदुनाथ ज्ञवाली,किरण पौडेल,टिका कुमारी पुन,कृष्ण प्रसाद भट्टाराई,टिकाराम न्यौपाने,दामोदर ढकाल,सुरेश परियार,भिमसेन पुन र इन्दीरा गैरे रहेका हुन् ।

कार्यक्रम कांग्रेस वडा सभापति नारायण खनालको अध्यक्षता,पुर्व लुम्बिनी प्रदेश प्रत्याशी विष्णु पोख्रेल र नगर सहसचिब यदुनाथ ज्ञवालीको प्रमुख आतिथ्यतामा कार्यक्रम सम्पन्न भएको हो । सरस्वती माध्यमिक विद्यालयको हलमा भएको कार्यक्रम भने वडा सचिब सुवास पौडेलको सञ्चालन रहेको नव निर्वाचित उपसभापति शिव प्रसाद पोख्रेलले जानकारि दिए।

Follow Us

प्रतिकृया दिनुहोस्

Flash News

एमाले विधान महाधिवेशनको तयारी पूरा कांग्रेसको स्थानीय नेतृत्व : अधिकांश युवा र जनप्रतिनिधि नेपाल-भारत सीमा बन्द हुँदा पर्यटन क्षेत्र मारमा राजनीतिक दलसम्बन्धी अध्यादेश खारेज पर्वतीय पर्यटनको प्रवर्द्धनमा पर्वतारोहण संघको सहयोग महत्वपूर्णः प्रधानमन्त्री देउवा तोकिएकै समयमा कांग्रेसको महाधिवेशन हुन्छ : नेता लेखक समावेशी विकासमा विश्व बैंकको जोड सम्झँदा कहाली लाग्ने १४ जनाले दर्दनाक ज्यान गुमाएका ७ घटना बीपी कोइराला राष्ट्रिय पुरस्कार स्थापना गर्ने सरकारको निर्णय गोरखापत्र संस्थानको कार्यकारी अध्यक्षमा सुवेदी भारतीय सहित तीनको शङ्कास्पद मृत्यु प्रदेश-१ मा थपिए ३२७ मा संक्रमित, ४ जनाको मृत्यु सुदूरपश्चिम प्रदेशमा थप ४० जनामा कोरोना संक्रमण, एकको मृत्यु जितिया पर्वको अवसरमा सार्वजनिक विदा भैरहवास्थित भिम अस्पतालका स्वास्थ्यकर्मी पुन: आन्दोलनमा रुपन्देहीका पर्यटन व्यवसायीद्वारा २४ घण्टा व्यवसाय सञ्चालन गर्न पाउनुपर्ने माग पत्रकार पन्त सम्मानित ५० लाख धरौटीमा छुटे शर्मा नेप्सेमा उच्च अङ्कको गिरावट, कारोबार रकम समेत घट्यो पर्यटकको आगमनले उत्साहित हुँदै व्यवसायी