१३ माघ २०७८, बिहीबार

Jan 27, 2022

बुटवल । नेपाली कांग्रेसको १४ औँ महाधिबेशन अन्र्तगत वडाको अधिबेशन आज देखि प्रारम्भ भएको छ । कांग्रेस सैनामैना नगरपालिका वडा नं. ७ मा भएको वडा अधिबेशनमा टिकाराम उप्रेतीसभापतिमा सर्वसम्मत चयन भएका छन् ।

Advertisement

अधिवेशनले उपसभापतिमा शिव प्रसाद पोख्रेल र लाल पुरी,सचिवमा ओम प्रकाश अर्याल,कृष्ण ज्ञवाली,सह सचिवमा शंकर प्रसाद बन्जाडे, रीता कुमारी अर्मजा र कोषाध्यक्षमा टामलाल न्यौपाने सर्वसम्मत चयन गरेको हो ।

यस्तै समितिको सदस्यमा रुद्र सापकोटा,रेशमराज पाण्डे,राम प्रसाद न्यौपाने,इन्द्रजित घर्ति,दधिराम पोख्रेल,नन्दराम पौडेल,विष्णु प्रसाद बन्जाडे,हिरा प्रसाद कोहरी,रुमा शर्मा बेल्बासे,लिलावती चौधरी,भुल्लु प्रसाद चौधरी,शर्मिला सुनार,विनोद यादव,पार्वती पन्त चयन भएका छन् ।

त्यसैगरी सो वडाबाट १६ जना क्षेत्रीय सदस्य पनि सर्वसम्मत चयन भएका छन् । जसमा क्षेत्रीय सदस्य नारायण खनाल,यम कमारी पन्त,मथुरा काफ्ले,खिमराज पोख्रेल,दिपक काउचा मगर,राजकुमार चौधरी,रामकिशन मल्लाह,यदुनाथ ज्ञवाली,किरण पौडेल,टिका कुमारी पुन,कृष्ण प्रसाद भट्टाराई,टिकाराम न्यौपाने,दामोदर ढकाल,सुरेश परियार,भिमसेन पुन र इन्दीरा गैरे रहेका हुन् ।

कार्यक्रम कांग्रेस वडा सभापति नारायण खनालको अध्यक्षता,पुर्व लुम्बिनी प्रदेश प्रत्याशी विष्णु पोख्रेल र नगर सहसचिब यदुनाथ ज्ञवालीको प्रमुख आतिथ्यतामा कार्यक्रम सम्पन्न भएको हो । सरस्वती माध्यमिक विद्यालयको हलमा भएको कार्यक्रम भने वडा सचिब सुवास पौडेलको सञ्चालन रहेको नव निर्वाचित उपसभापति शिव प्रसाद पोख्रेलले जानकारि दिए।

प्रतिकृया दिनुहोस्

Flash News

भिजिट भिसामा श्रम गन्तव्य मुलुक पुगेर पीडित बनेकाहरुको लागि ‘मार्सल टिम’ प्र्याङ्क भिडियो खिच्नेलाई अब कारबाही हुने दाङका २ सय ७ कुकुरको बन्ध्याकरण र रेविजविरुद्ध खोप क्रिकेट खेलाडीको बर्गीकरण : सन्दीपसहित पाँच जना ग्रेड ए मा,रुपन्देहीका भुर्तेल ग्रेड बी मा प्रदेश एकमा अन्तर्घात गर्नेहरुलाई एमालेले कारबाही गर्ने अछामको जनसंख्या साढे २८ हजारले घट्यो अनुमतिबिना सार्वजनिक स्थलमा फोटो,भिडियो खिच्न नपाइने तिनाउमा मृत भेटिएकी महिला सैनामैनाकी जित कुमारी घरेलु मैदानमा आर्मीलाई हराउँदै मनाङ फाइनलमा चिकित्सा शिक्षा आयोगका उपाध्यक्ष डा. गिरीमाथि ढुंगा प्रहार बुटवलको कालिकापथ वाइपास सडक : आधा अवधि सकिँदा २० प्रतिशत प्रगति तिलोत्तमाको डिङ्गरनगर र हरिहरपुरलाई जोड्न तिनाउ नदीमा पुल नेपालमा तीन करोड डोज खोप लगाइयो दिल्लीमा सप्ताहन्तको कर्फ्यू र जोरबिजोर व्यवस्था हट्यो थप ८ हजार १७ जनामा कोरोना संक्रमण, १५ जनाको मृत्यु कोरोना संक्रमणबाट मृत्यु हुनेको संख्या तीन पुग्यो काेराेना न्यूनीकरणका लागि जुम्लामा एकीकृत हेल्प डेस्क स्थापना स्थानीय तहको निर्वाचन : आयोग पदाधिकारीपछि कांग्रेसमा छलफल गर्दै प्रधानमन्त्री देउवा मन्त्री रेणु यादवविरुद्ध कारबाही गर्न कांग्रेस नेताको उजुरी सेजमा ‘शक्ति’ प्रर्दशन, कानून पालना गर्न नसके पछि मुद्दा