ताजा अपडेट »

कांग्रेस महाधिबेशन : सैनामैना ७ सभापतिमा उप्रेती,उपसभापतिमा पोख्रेल

शनिबार, १९ भदौ २०७८, ०७ : ३४
2 Shares

बुटवल । नेपाली कांग्रेसको १४ औँ महाधिबेशन अन्र्तगत वडाको अधिबेशन आज देखि प्रारम्भ भएको छ । कांग्रेस सैनामैना नगरपालिका वडा नं. ७ मा भएको वडा अधिबेशनमा टिकाराम उप्रेतीसभापतिमा सर्वसम्मत चयन भएका छन् ।

अधिवेशनले उपसभापतिमा शिव प्रसाद पोख्रेल र लाल पुरी,सचिवमा ओम प्रकाश अर्याल,कृष्ण ज्ञवाली,सह सचिवमा शंकर प्रसाद बन्जाडे, रीता कुमारी अर्मजा र कोषाध्यक्षमा टामलाल न्यौपाने सर्वसम्मत चयन गरेको हो ।

यस्तै समितिको सदस्यमा रुद्र सापकोटा,रेशमराज पाण्डे,राम प्रसाद न्यौपाने,इन्द्रजित घर्ति,दधिराम पोख्रेल,नन्दराम पौडेल,विष्णु प्रसाद बन्जाडे,हिरा प्रसाद कोहरी,रुमा शर्मा बेल्बासे,लिलावती चौधरी,भुल्लु प्रसाद चौधरी,शर्मिला सुनार,विनोद यादव,पार्वती पन्त चयन भएका छन् ।

त्यसैगरी सो वडाबाट १६ जना क्षेत्रीय सदस्य पनि सर्वसम्मत चयन भएका छन् । जसमा क्षेत्रीय सदस्य नारायण खनाल,यम कमारी पन्त,मथुरा काफ्ले,खिमराज पोख्रेल,दिपक काउचा मगर,राजकुमार चौधरी,रामकिशन मल्लाह,यदुनाथ ज्ञवाली,किरण पौडेल,टिका कुमारी पुन,कृष्ण प्रसाद भट्टाराई,टिकाराम न्यौपाने,दामोदर ढकाल,सुरेश परियार,भिमसेन पुन र इन्दीरा गैरे रहेका हुन् ।

कार्यक्रम कांग्रेस वडा सभापति नारायण खनालको अध्यक्षता,पुर्व लुम्बिनी प्रदेश प्रत्याशी विष्णु पोख्रेल र नगर सहसचिब यदुनाथ ज्ञवालीको प्रमुख आतिथ्यतामा कार्यक्रम सम्पन्न भएको हो । सरस्वती माध्यमिक विद्यालयको हलमा भएको कार्यक्रम भने वडा सचिब सुवास पौडेलको सञ्चालन रहेको नव निर्वाचित उपसभापति शिव प्रसाद पोख्रेलले जानकारि दिए।

ग्लोबल आवाज
लेखकको बारेमा
ग्लोबल आवाज
ग्लोबल आवाज लुम्बिनी प्रदेशबाट प्रकाशित लोकप्रिय अनलाइन पत्रिका हो ।