७ जेष्ठ २०७९, शनिबार

May 21, 2022

बुटवल । लगातारकाे पानीले सिद्धार्थ राजमार्ग अन्तरगतकाे बुटवल पाल्पा सडकखण्ड अवरुद्ध रहेकाे छ। एक दर्जन स्थानमा पहिराे खसेकाेले अवरुद्ध सडकका धेरैजसाे स्थानका पहिराे फालेपनि अझै ३ स्थानकाे पहिराे हटाउन नसक्दा सडक खुल्न नसकेकाे जिल्ला ट्राफिक प्रहरी कार्यालय पाल्पाले जनाएकाे छ।

बुटवल पाल्पा सडक खण्डकाे गौडेपुल, डुम्रेमा पहिराे खसिरहेकाे ट्राफिक प्रहरी कार्यालयले जनाएकाे छ। पहिराे अझै नराेकिएकाेले पहिराे पन्छाउन गाह्राे भएपनि अब बढिमा ४ घण्टा सम्ममा एकतर्फि सञ्चालन गर्न सकिने प्रहरीले जनाएकाे छ । सडक अवरुद्ध हुँदा सैयाैँ यात्रु तथा सवारीसाधनहरु अलपत्र बनेका छन् ।

Advertisement

प्रतिकृया दिनुहोस्

Flash News

मकवानपुर दुर्घटना अपडेट : मृतक संख्या चार पुग्यो भरतपुरमा रेनुले लिइन् ६६६६ मतान्तरको अग्रता मकवानपुरमा जिप दुर्घटना : तीन जनाको मृत्यु, पाँच जना घाइते भलवारी जेसीजद्वारा मुस्ताङको जन-नर्मल माध्यमिक विद्यालयलाई आर्थिक सहयोग पश्चिम नवलपरासीको बर्दघाटमा बस दुर्घटना, ३१ जना घाईते स्थापितलाई उछिनेर सिर्जना दोस्रो स्थानमा, बालेन अग्रस्थानमा नै ८ वर्ष अघि सौन्दर्य प्रतियोगीलाई बलात्कार गरेको आरोपमा मनोज पाण्डे पक्राउ जिल्ला समन्वय समिति गठनका लागि अर्घाखाँचीमा एमालेकाे स्पष्ट बहुमत रुपन्देहीको भैरहवाबाटै श्रम स्विकृति दिने तयारी काठमाडौंमा ५१ प्रतिशत मतगणना गर्न बाँकी, बालेनको निरन्तर अग्रता बुटवलको प्रमुखमा गठबन्धनबाट पाण्डे, उपप्रमुखमा एमालेकी अर्याल मनास्लु हिमालको वेसक्याम्पमा सेनाद्वारा सफाई अभियान शुरु, ४ हजार किलो बढी फोहर संकलन पदबहालीसँगै जनतालाई राहत भन्दै विद्युत महसुलमा छुट बालेन शाहले कटाए ३४ हजार मत, स्थापितसँगको मतान्तर १५ हजार बढी अमेरिकाको शिकागोमा बन्दुक हमला, कम्तीमा २ जनाको मृत्यु बलात्कारीलाई तत्काल कारबाही गर्न माग गर्दै काठमाडौंमा विरोध प्रदर्शन हेटौंडा उपमहानगरपालिका : एमाले ९, कांग्रेस ८, एस र माओवादी एक/एक वडामा विजयी डोटी बस दुर्घटना : १२ जना घाइते, ५ को अवस्था गम्भीर, बालक बेपत्ता उपमहानगरको पहिलो महिला मेयरमा इतिहास रचेकी लामा विद्यार्थीलाई यौन दुब्र्यवहार गर्ने गुल्मीका २ शिक्षक पक्राउ