२४ मंसिर २०७९, शनिबार

Dec 10, 2022

बुटवल । लगातारकाे पानीले सिद्धार्थ राजमार्ग अन्तरगतकाे बुटवल पाल्पा सडकखण्ड अवरुद्ध रहेकाे छ। एक दर्जन स्थानमा पहिराे खसेकाेले अवरुद्ध सडकका धेरैजसाे स्थानका पहिराे फालेपनि अझै ३ स्थानकाे पहिराे हटाउन नसक्दा सडक खुल्न नसकेकाे जिल्ला ट्राफिक प्रहरी कार्यालय पाल्पाले जनाएकाे छ।

बुटवल पाल्पा सडक खण्डकाे गौडेपुल, डुम्रेमा पहिराे खसिरहेकाे ट्राफिक प्रहरी कार्यालयले जनाएकाे छ। पहिराे अझै नराेकिएकाेले पहिराे पन्छाउन गाह्राे भएपनि अब बढिमा ४ घण्टा सम्ममा एकतर्फि सञ्चालन गर्न सकिने प्रहरीले जनाएकाे छ । सडक अवरुद्ध हुँदा सैयाैँ यात्रु तथा सवारीसाधनहरु अलपत्र बनेका छन् ।

Advertisement

प्रतिकृया दिनुहोस्

Flash News

हाेराइन जिबिएस स्कुल ड्राइभरटाेलमा डान्स आइकन र ट्यालेन्ट हन्ट तिलोत्तमामा जारी प्रथम टोल स्तरीय सेभेनए साइड फुटबलमा आज फाइनल खेल हुँदै महिलासहित २७ जनालाई सार्वजनिक स्थलमा कोर्रा पाल्पामा भएको दुर्घटनामा रुपन्देहीका ३४ वर्षीय युवाको मृत्यु आज अन्तर्राष्ट्रिय मानव अधिकार दिवस सरकारमा सहभागी हुन रेशम चौधरीलाई रिहा गर्नुपर्ने नागरिक उन्मुक्ति पार्टीको सर्त राजधानीको विषयलाई लिएर राजनीति होइन प्रदेशसभाको निर्णय कार्यान्वयन गर्न सहयोग गर्नुहोस्: मुख्यमन्त्री केसी तिलोत्तमा मेला : कुस्तीमा नेपालकै पहलमान विजयी, शनिबारदेखि ब्याडमिन्टन प्रतियोगिता हुँदै राजनीतिले धरापमा पर्यो नेपालकको खेलकूद : केन्द्रिय उपाध्यक्ष श्रेष्ठ टरिगाउँ विमास्थलको डिपोमा हवाई इन्धन भरेको ६ महिनापछि रिफिल सेवा सञ्चालनको तयारी बुटवलमा सम्पन्न ११ औं एभरेष्ट वादविवादको उपाधि नव ज्योतिका पाठकलाई विश्वकपका अतिथिलाई खाना खुवाउँछन् नेपालका विनोद, धेरैको रोजाई माछा र तारेको आलु बुटवलको नरैनापुर विद्यालयमा शैक्षिक सुधारसँगै विद्यार्थीको आकर्षण तिलोत्तमा सहकारीद्वारा रक्तदान, ५२ यूनिट संकलन अन्तरविद्यालय क्रिकेटः लुम्बिनी र शान्ति नमूना फाइनलमा संसद सचिवालयको पत्र कार्यान्वयन नगर्न अन्तरिम आदेश राजनीतिक दलहरुले निर्वाचनमा महिलामाथि व्यापक विभेद् गरेः आयोग आर्थिक क्षेत्र चलायमान बनाउने नयाँ सरकारको पहिलो प्राथमिकता : गृहमन्त्री खाँण बुटवलमा पदक विजेता खेलाडीलाई सम्मान, पत्रकारद्वय पाण्डे र श्रेष्ठ पुरस्कृत बुटवलको ट्राफिक, ठेला, इरिक्सा र पार्किङ व्यवस्थापनको काम एकसाथ अघि बढ्ने