९ कार्तिक २०७८, मंगलवार

Oct 26, 2021

बुटवल । लगातारकाे पानीले सिद्धार्थ राजमार्ग अन्तरगतकाे बुटवल पाल्पा सडकखण्ड अवरुद्ध रहेकाे छ। एक दर्जन स्थानमा पहिराे खसेकाेले अवरुद्ध सडकका धेरैजसाे स्थानका पहिराे फालेपनि अझै ३ स्थानकाे पहिराे हटाउन नसक्दा सडक खुल्न नसकेकाे जिल्ला ट्राफिक प्रहरी कार्यालय पाल्पाले जनाएकाे छ।

बुटवल पाल्पा सडक खण्डकाे गौडेपुल, डुम्रेमा पहिराे खसिरहेकाे ट्राफिक प्रहरी कार्यालयले जनाएकाे छ। पहिराे अझै नराेकिएकाेले पहिराे पन्छाउन गाह्राे भएपनि अब बढिमा ४ घण्टा सम्ममा एकतर्फि सञ्चालन गर्न सकिने प्रहरीले जनाएकाे छ । सडक अवरुद्ध हुँदा सैयाैँ यात्रु तथा सवारीसाधनहरु अलपत्र बनेका छन् ।

Advertisement

Follow Us

प्रतिकृया दिनुहोस्

Flash News

न्यायालयमा साँढेको जुधाइ, बाच्छाको मिचाइ राष्ट्रिय उद्योग व्यापार संगठन लुम्बिनीमा पराजुली रोहिणी देशकै पहिलो स्वास्थ्य बीमा संयोजन समिति गठन गर्ने स्थानीय तह थप ६६६ जनामा कोरोना संक्रमण, ११ जनाको मृत्यु सिभिल लघुवित्तले २० प्रतिशत लाभांश दिने आउने निर्वाचनपछि देश स्थिरता र विकासमा अघि बढ्छ : एमाले नेता पौडेल एशियन लाइफले घोषणा गर्‍यो नयाँ बोनसदर खान नपाएर आठ जनाको मृत्युदेखि ऋण तिर्न सन्तान बेच्दै अभिभावक भरतमणिलाई पूर्वयुवराज पारसले भने- फन्नी फन्नी किप इट अप नेपाल सेवा र विन लघुवित्तको एकीकृत कारोबार १५ कात्तिकदेखि सुरु हुने ६ महिनादेखि जब मोबाइल फोन आन्द्रामै अड्कियो… आज पनि ७८ अंकले उकालो लाग्यो नेप्से तिहार नजिकिएसँगै माला उन्दै वनमाला गरिब परिवारमा आत्महत्या दर बढी चीनमा फेरि लकडाउन, अत्यावश्यक कामबाहेक घर बाहिर ननिस्कन आदेश १५ न्यायाधीशको छलफल सकियो, प्रधानन्यायाधीशले राजीनामा दिनुपर्ने अडान कायमै सेनाले जाजरकोटमा बनायो रात पनि अवतरण गर्ने मिल्ने हेलिप्याड तीन तहकै निर्वाचनको तयारी थाल्न नेता कार्यकर्तालाई ओलीको निर्देशन सभामुख न्यायाधीश बने : ओली परमादेश त पाँचैजनाले गर्नुभएको थियो, किन एकजनाको राजीनामा माग्नुहुन्छ श्रीमान् ?: ओली