७ जेष्ठ २०७९, शनिबार

May 21, 2022

तस्वीर : विष्णु ज्ञावली

बुटवल । लगातारको वर्षाका कारण आइतबार विहानबाट अवरुद्ध रहेको बुटवल–पाल्पा सडकखण्ड आज नखुल्ने भएको छ । सडकखण्डका बीच–बीचमा पहिरो खस्दो सो सडक आइतबार बिहानैबाट अवरुद्ध भएको थियो ।

अन्य ठाउँको पहिरो हटाइसकिएको र डुम्रेमा झरेको पहिरो हटाउन धेरै समय लाग्ने भएकाले बुटवल–पाल्पा सडक आज सञ्चालनमा आउने सम्भावना कम रहेको लुम्बिनी प्रदेश ट्राफिक प्रहरी कार्यालय बुटवलका प्रवक्ता डिल्लीनारायण पाण्डेले बताए । ‘अहिले पनि पहिरो हटाउने काम भइरहेको छ ।’ ग्लोबल आवाजसँग कुराकानी गर्दै प्रवक्ता पाण्डेले भने ‘ डुम्रेमा झरेको पहिरो ठूलो भएकाले सडक आज नै सञ्चालनमा आउने सम्भावन निकै कम छ ।’

बिहान गएका सबै पहिरो हटाएर दिउँसो केही समय एकतर्फी रुपमा सडक सञ्चालनमा आएको थियो । तर, डुम्रेमा झरेको पहिरोका कारण सडक पुन अवरुद्ध भएको बताए ।

Advertisement

प्रतिकृया दिनुहोस्

Flash News

मकवानपुर दुर्घटना अपडेट : मृतक संख्या चार पुग्यो भरतपुरमा रेनुले लिइन् ६६६६ मतान्तरको अग्रता मकवानपुरमा जिप दुर्घटना : तीन जनाको मृत्यु, पाँच जना घाइते भलवारी जेसीजद्वारा मुस्ताङको जन-नर्मल माध्यमिक विद्यालयलाई आर्थिक सहयोग पश्चिम नवलपरासीको बर्दघाटमा बस दुर्घटना, ३१ जना घाईते स्थापितलाई उछिनेर सिर्जना दोस्रो स्थानमा, बालेन अग्रस्थानमा नै ८ वर्ष अघि सौन्दर्य प्रतियोगीलाई बलात्कार गरेको आरोपमा मनोज पाण्डे पक्राउ जिल्ला समन्वय समिति गठनका लागि अर्घाखाँचीमा एमालेकाे स्पष्ट बहुमत रुपन्देहीको भैरहवाबाटै श्रम स्विकृति दिने तयारी काठमाडौंमा ५१ प्रतिशत मतगणना गर्न बाँकी, बालेनको निरन्तर अग्रता बुटवलको प्रमुखमा गठबन्धनबाट पाण्डे, उपप्रमुखमा एमालेकी अर्याल मनास्लु हिमालको वेसक्याम्पमा सेनाद्वारा सफाई अभियान शुरु, ४ हजार किलो बढी फोहर संकलन पदबहालीसँगै जनतालाई राहत भन्दै विद्युत महसुलमा छुट बालेन शाहले कटाए ३४ हजार मत, स्थापितसँगको मतान्तर १५ हजार बढी अमेरिकाको शिकागोमा बन्दुक हमला, कम्तीमा २ जनाको मृत्यु बलात्कारीलाई तत्काल कारबाही गर्न माग गर्दै काठमाडौंमा विरोध प्रदर्शन हेटौंडा उपमहानगरपालिका : एमाले ९, कांग्रेस ८, एस र माओवादी एक/एक वडामा विजयी डोटी बस दुर्घटना : १२ जना घाइते, ५ को अवस्था गम्भीर, बालक बेपत्ता उपमहानगरको पहिलो महिला मेयरमा इतिहास रचेकी लामा विद्यार्थीलाई यौन दुब्र्यवहार गर्ने गुल्मीका २ शिक्षक पक्राउ