९ कार्तिक २०७८, मंगलवार

Oct 26, 2021

तस्वीर : विष्णु ज्ञावली

बुटवल । लगातारको वर्षाका कारण आइतबार विहानबाट अवरुद्ध रहेको बुटवल–पाल्पा सडकखण्ड आज नखुल्ने भएको छ । सडकखण्डका बीच–बीचमा पहिरो खस्दो सो सडक आइतबार बिहानैबाट अवरुद्ध भएको थियो ।

अन्य ठाउँको पहिरो हटाइसकिएको र डुम्रेमा झरेको पहिरो हटाउन धेरै समय लाग्ने भएकाले बुटवल–पाल्पा सडक आज सञ्चालनमा आउने सम्भावना कम रहेको लुम्बिनी प्रदेश ट्राफिक प्रहरी कार्यालय बुटवलका प्रवक्ता डिल्लीनारायण पाण्डेले बताए । ‘अहिले पनि पहिरो हटाउने काम भइरहेको छ ।’ ग्लोबल आवाजसँग कुराकानी गर्दै प्रवक्ता पाण्डेले भने ‘ डुम्रेमा झरेको पहिरो ठूलो भएकाले सडक आज नै सञ्चालनमा आउने सम्भावन निकै कम छ ।’

बिहान गएका सबै पहिरो हटाएर दिउँसो केही समय एकतर्फी रुपमा सडक सञ्चालनमा आएको थियो । तर, डुम्रेमा झरेको पहिरोका कारण सडक पुन अवरुद्ध भएको बताए ।

Advertisement

Follow Us

प्रतिकृया दिनुहोस्

Flash News

रोहिणी देशकै पहिलो स्वास्थ्य बीमा संयोजन समिति गठन गर्ने स्थानिय तह थप ६६६ जनामा कोरोना संक्रमण, ११ जनाको मृत्यु सिभिल लघुवित्तले २० प्रतिशत लाभांश दिने आउने निर्वाचनपछि देश स्थिरता र विकासमा अघि बढ्छ : एमाले नेता पौडेल एशियन लाइफले घोषणा गर्‍यो नयाँ बोनसदर खान नपाएर आठ जनाको मृत्युदेखि ऋण तिर्न सन्तान बेच्दै अभिभावक भरतमणिलाई पूर्वयुवराज पारसले भने- फन्नी फन्नी किप इट अप नेपाल सेवा र विन लघुवित्तको एकीकृत कारोबार १५ कात्तिकदेखि सुरु हुने ६ महिनादेखि जब मोबाइल फोन आन्द्रामै अड्कियो… आज पनि ७८ अंकले उकालो लाग्यो नेप्से तिहार नजिकिएसँगै माला उन्दै वनमाला गरिब परिवारमा आत्महत्या दर बढी चीनमा फेरि लकडाउन, अत्यावश्यक कामबाहेक घर बाहिर ननिस्कन आदेश १५ न्यायाधीशको छलफल सकियो, प्रधानन्यायाधीशले राजीनामा दिनुपर्ने अडान कायमै सेनाले जाजरकोटमा बनायो रात पनि अवतरण गर्ने मिल्ने हेलिप्याड तीन तहकै निर्वाचनको तयारी थाल्न नेता कार्यकर्तालाई ओलीको निर्देशन सभामुख न्यायाधीश बने : ओली परमादेश त पाँचैजनाले गर्नुभएको थियो, किन एकजनाको राजीनामा माग्नुहुन्छ श्रीमान् ?: ओली विवादका बीच जापानकी राजकुमारीद्धारा सर्वसाधारण युवकसँग बिवाह अर्घाखाँचीको झाडापखाला नियन्त्रण उन्मूख, पानी परीक्षणका लागि स्वास्थ्यकर्मी खयरभट्टीमा