२४ मंसिर २०७९, शनिबार

Dec 10, 2022

तस्वीर : विष्णु ज्ञावली

बुटवल । लगातारको वर्षाका कारण आइतबार विहानबाट अवरुद्ध रहेको बुटवल–पाल्पा सडकखण्ड आज नखुल्ने भएको छ । सडकखण्डका बीच–बीचमा पहिरो खस्दो सो सडक आइतबार बिहानैबाट अवरुद्ध भएको थियो ।

अन्य ठाउँको पहिरो हटाइसकिएको र डुम्रेमा झरेको पहिरो हटाउन धेरै समय लाग्ने भएकाले बुटवल–पाल्पा सडक आज सञ्चालनमा आउने सम्भावना कम रहेको लुम्बिनी प्रदेश ट्राफिक प्रहरी कार्यालय बुटवलका प्रवक्ता डिल्लीनारायण पाण्डेले बताए । ‘अहिले पनि पहिरो हटाउने काम भइरहेको छ ।’ ग्लोबल आवाजसँग कुराकानी गर्दै प्रवक्ता पाण्डेले भने ‘ डुम्रेमा झरेको पहिरो ठूलो भएकाले सडक आज नै सञ्चालनमा आउने सम्भावन निकै कम छ ।’

बिहान गएका सबै पहिरो हटाएर दिउँसो केही समय एकतर्फी रुपमा सडक सञ्चालनमा आएको थियो । तर, डुम्रेमा झरेको पहिरोका कारण सडक पुन अवरुद्ध भएको बताए ।

Advertisement

प्रतिकृया दिनुहोस्

Flash News

आज अन्तर्राष्ट्रिय मानव अधिकार दिवस सरकारमा सहभागी हुन रेशम चौधरीलाई रिहा गर्नुपर्ने नागरिक उन्मुक्ति पार्टीको सर्त राजधानीको विषयलाई लिएर राजनीति होइन प्रदेशसभाको निर्णय कार्यान्वयन गर्न सहयोग गर्नुहोस्: मुख्यमन्त्री केसी तिलोत्तमा मेला : कुस्तीमा नेपालकै पहलमान विजयी, शनिबारदेखि ब्याडमिन्टन प्रतियोगिता हुँदै राजनीतिले धरापमा पर्यो नेपालकको खेलकूद : केन्द्रिय उपाध्यक्ष श्रेष्ठ टरिगाउँ विमास्थलको डिपोमा हवाई इन्धन भरेको ६ महिनापछि रिफिल सेवा सञ्चालनको तयारी बुटवलमा सम्पन्न ११ औं एभरेष्ट वादविवादको उपाधि नव ज्योतिका पाठकलाई विश्वकपका अतिथिलाई खाना खुवाउँछन् नेपालका विनोद, धेरैको रोजाई माछा र तारेको आलु बुटवलको नरैनापुर विद्यालयमा शैक्षिक सुधारसँगै विद्यार्थीको आकर्षण तिलोत्तमा सहकारीद्वारा रक्तदान, ५२ यूनिट संकलन अन्तरविद्यालय क्रिकेटः लुम्बिनी र शान्ति नमूना फाइनलमा संसद सचिवालयको पत्र कार्यान्वयन नगर्न अन्तरिम आदेश राजनीतिक दलहरुले निर्वाचनमा महिलामाथि व्यापक विभेद् गरेः आयोग आर्थिक क्षेत्र चलायमान बनाउने नयाँ सरकारको पहिलो प्राथमिकता : गृहमन्त्री खाँण बुटवलमा पदक विजेता खेलाडीलाई सम्मान, पत्रकारद्वय पाण्डे र श्रेष्ठ पुरस्कृत बुटवलको ट्राफिक, ठेला, इरिक्सा र पार्किङ व्यवस्थापनको काम एकसाथ अघि बढ्ने कांग्रेस, एमाले र जसपाले शनिबार समानुपातिक सांसद छान्ने किसान च्याउ खेतीतर्फ आकर्षित सिनेमा हलले विश्वकप फुटबल देखाए कारबाही ठूलाे परिमाणकाे गाँजासहित पाँचजना पक्राउ