१५ मंसिर २०७९, बिहीबार

Dec 1, 2022

बुटवल । रुपन्देहीमा जब लिंक सम्बन्धि कार्य गर्ने संस्थाहरुको छाता संगठन ‘रुपन्देही जब लिंक संघ’को गठन भएको छ।

शनिबार रमेश लम्सालको संयोजकत्वमा बसेको संघको पहिलो भेलाले १२ सदस्यीय कार्यसमिति चयन गरेको छ। भेलाले अध्यक्षमा सुवास पाण्डे, उपाध्यक्षमा अविरल तिवारी, सचिबमा आयुष कंडेल, सहसचिवमा आशिका पोख्रेल, कोषाध्यक्षमा दिवस खनाल, सह–कोषाध्यक्षमा अस्मिता सापकोटा चयन भएका छन् । यस्तै सदस्यहरुमा दिपक केसी, नारायण पोख्रेल, दिपक लम्साल, सुरज पन्थ सरोज पौडेल, दिपक पराजुली चयन भएका छन् ।

जब लिंक संघ रुपन्देहीले रुपन्देही जिल्ला भरि रहेका त्यस्ता व्यवसायी र सामाजिक सेवालाई अगाडी बढाउने, रोजगार दाता तथा रोजगारीमा सहभागी हुने स्वरोजगारमा भएका युवाको लागि हक हित र संरक्षण गर्ने संघका सचिव आयुषा कंडेलले बताइन। संघमा हाल सम्म १५ वटा जब लिंकहरु आबद्ध रहेका छन्।

Advertisement

प्रतिकृया दिनुहोस्

Flash News

अब उनले मेरो फोन कहिल्यई उठाउने छैनन् ! सम्पादक कंडेलको स्मृतीमा दीप प्रज्वलन कांग्रेसमा संसदीय दलको नेता छान्न चुनाव हुने संकेत, गगन र विश्वप्रकाश अघि बढे रोटरीले बुटवलमा भित्र्यायो ग्लोबल ग्रान्टअन्तर्गत १० करोडका प्रोजेक्ट तिलोत्तमामा औधोगिक ब्यापार मेलाको तयारी पूरा, ३ सय स्टल सहभागी हुँदै विकासका कामहरुमा राजनीतिक रँग नदिन छत्रकाेट गाउँपालिकाका अध्यक्ष पाण्डेकाे आग्रह गृहमन्त्री खाणकै गृहजिल्ला रुपन्देहीमा कांग्रेस शुन्य, कार्यकर्ता असन्तुष्ट समानुपातिकतर्फ कसको कति मत ? भ्रष्टाचार आराेपमा दाङका तत्कालिन प्रमुख डिभिजनल इन्जिनियर विरुद्ध मुद्दा दायर स्याङ्जा २ र बाजुरामा पुनः मतदान नहुने, गणना सुरु गर्न आयोगको निर्देशन लुम्बिनीका कर्मचारी आन्दोलित : बुटवलबाट रातारात कुम्लो पारेर राजधानी सार्न हुँदैन कर्णाली सरकार गठनका लागि शक्ति केन्द्र धाउँदै नेताहरु अतिक्रमण गरेर बनाइएका संरचना ३५ दिनभित्र हटाऊ : उपत्यका विकास प्राधिकरण पोलियो खोपको तयारीमा रहेकाे प्रहरी ट्रकमा आत्मघाती हमला, ३ जनाको मृत्यु प्रत्यक्षतर्फ महिला निर्वाचित नहुँदा सुदूरपश्चिममा समानुपातिक कोटाबाट संसद छिर्न चाहने पुरुषलाई समस्या १६५ निर्वाचन क्षेत्रमा १६१ को अन्तिम नतिजा सार्वजनिक, हेर्नुहोस कहाँ कसले जिते ? स्याङ्जामा सुन्तला उत्पादन वृद्धि भएपछि किसान उत्साहित अरबाज खान र जर्जियाको ब्रेकअप सोलुखुम्बुका एक हजार परिवार बिजुलीविहीन चीनको आणविक हतियार सन् २०३५ सम्ममा तीन गुणा बढी: अमेरिका