५ कार्तिक २०७८, शुक्रबार

Oct 22, 2021

बुटवल । रुपन्देहीमा जब लिंक सम्बन्धि कार्य गर्ने संस्थाहरुको छाता संगठन ‘रुपन्देही जब लिंक संघ’को गठन भएको छ।

शनिबार रमेश लम्सालको संयोजकत्वमा बसेको संघको पहिलो भेलाले १२ सदस्यीय कार्यसमिति चयन गरेको छ। भेलाले अध्यक्षमा सुवास पाण्डे, उपाध्यक्षमा अविरल तिवारी, सचिबमा आयुष कंडेल, सहसचिवमा आशिका पोख्रेल, कोषाध्यक्षमा दिवस खनाल, सह–कोषाध्यक्षमा अस्मिता सापकोटा चयन भएका छन् । यस्तै सदस्यहरुमा दिपक केसी, नारायण पोख्रेल, दिपक लम्साल, सुरज पन्थ सरोज पौडेल, दिपक पराजुली चयन भएका छन् ।

जब लिंक संघ रुपन्देहीले रुपन्देही जिल्ला भरि रहेका त्यस्ता व्यवसायी र सामाजिक सेवालाई अगाडी बढाउने, रोजगार दाता तथा रोजगारीमा सहभागी हुने स्वरोजगारमा भएका युवाको लागि हक हित र संरक्षण गर्ने संघका सचिव आयुषा कंडेलले बताइन। संघमा हाल सम्म १५ वटा जब लिंकहरु आबद्ध रहेका छन्।

Advertisement

Follow Us

प्रतिकृया दिनुहोस्

Flash News

जिपलाइनमा रमाए पूर्वप्रधानमन्त्री प्रचण्ड उज्यालो लुम्बिनी प्रदेश निर्माणमा प्रयासरत : मन्त्री राना एमाले स्थायी कमिटीमा १० बुँदे कार्यदलले सुझाव प्रस्तुत गर्दै मन मोतीपुर घटनामा मारिएकालाई क्षतिपूर्तिको माग आफ्ना र पहुँचवाला सञ्चार गृहलाई मात्रै बजेट वितरण गरेकोप्रति प्रकाशन समाजद्वारा लुम्बिनी प्रदेश सरकारलाई ध्यानाकर्षण किसानको आँशु रोक, पीडामा मल्हम लगाऊ नेपालकै तेस्रो ठूलो विद्युत सवस्टेशनको परीक्षण सफल रुपन्देहीमा लाखौँको अबैध काठ बरामद चितवन घटनाले उब्जिएका प्रश्नहरु अदालती मिलापत्रमा विश्वास घट्यो कोभिडबाट १ लाख २० हजार स्वास्थ्यकर्मीको मृत्यु रामपुरको छाङ्दी झरनामा पर्यटकको आकर्षण सडक विस्तारः तनहुँ खण्डमा सात हजार रुख काटिने माटाका भाँडा बनाउने कुमालेलाई भ्याइनभ्याइ स्वास्थ्यकर्मीलाई कोभिडको खोप उपलब्ध गराउन विश्व स्वास्थ्य सगठनको आग्रह लयमा फर्किँदै बागलुङका पर्यटन व्यवसाय जुवाखालबाट पक्राउ परेका वडाअध्यक्ष छुटे दसैं सकियो, गाउँ रित्तियो विकास आयोजनाको प्राविधिक परीक्षणमा कर्मचारी र बजेटको अभाव