७ जेष्ठ २०७९, शनिबार

May 21, 2022

बुटवल । रुपन्देहीमा जब लिंक सम्बन्धि कार्य गर्ने संस्थाहरुको छाता संगठन ‘रुपन्देही जब लिंक संघ’को गठन भएको छ।

शनिबार रमेश लम्सालको संयोजकत्वमा बसेको संघको पहिलो भेलाले १२ सदस्यीय कार्यसमिति चयन गरेको छ। भेलाले अध्यक्षमा सुवास पाण्डे, उपाध्यक्षमा अविरल तिवारी, सचिबमा आयुष कंडेल, सहसचिवमा आशिका पोख्रेल, कोषाध्यक्षमा दिवस खनाल, सह–कोषाध्यक्षमा अस्मिता सापकोटा चयन भएका छन् । यस्तै सदस्यहरुमा दिपक केसी, नारायण पोख्रेल, दिपक लम्साल, सुरज पन्थ सरोज पौडेल, दिपक पराजुली चयन भएका छन् ।

जब लिंक संघ रुपन्देहीले रुपन्देही जिल्ला भरि रहेका त्यस्ता व्यवसायी र सामाजिक सेवालाई अगाडी बढाउने, रोजगार दाता तथा रोजगारीमा सहभागी हुने स्वरोजगारमा भएका युवाको लागि हक हित र संरक्षण गर्ने संघका सचिव आयुषा कंडेलले बताइन। संघमा हाल सम्म १५ वटा जब लिंकहरु आबद्ध रहेका छन्।

Advertisement

प्रतिकृया दिनुहोस्

Flash News

मकवानपुर दुर्घटना अपडेट : मृतक संख्या चार पुग्यो भरतपुरमा रेनुले लिइन् ६६६६ मतान्तरको अग्रता मकवानपुरमा जिप दुर्घटना : तीन जनाको मृत्यु, पाँच जना घाइते भलवारी जेसीजद्वारा मुस्ताङको जन-नर्मल माध्यमिक विद्यालयलाई आर्थिक सहयोग पश्चिम नवलपरासीको बर्दघाटमा बस दुर्घटना, ३१ जना घाईते स्थापितलाई उछिनेर सिर्जना दोस्रो स्थानमा, बालेन अग्रस्थानमा नै ८ वर्ष अघि सौन्दर्य प्रतियोगीलाई बलात्कार गरेको आरोपमा मनोज पाण्डे पक्राउ जिल्ला समन्वय समिति गठनका लागि अर्घाखाँचीमा एमालेकाे स्पष्ट बहुमत रुपन्देहीको भैरहवाबाटै श्रम स्विकृति दिने तयारी काठमाडौंमा ५१ प्रतिशत मतगणना गर्न बाँकी, बालेनको निरन्तर अग्रता बुटवलको प्रमुखमा गठबन्धनबाट पाण्डे, उपप्रमुखमा एमालेकी अर्याल मनास्लु हिमालको वेसक्याम्पमा सेनाद्वारा सफाई अभियान शुरु, ४ हजार किलो बढी फोहर संकलन पदबहालीसँगै जनतालाई राहत भन्दै विद्युत महसुलमा छुट बालेन शाहले कटाए ३४ हजार मत, स्थापितसँगको मतान्तर १५ हजार बढी अमेरिकाको शिकागोमा बन्दुक हमला, कम्तीमा २ जनाको मृत्यु बलात्कारीलाई तत्काल कारबाही गर्न माग गर्दै काठमाडौंमा विरोध प्रदर्शन हेटौंडा उपमहानगरपालिका : एमाले ९, कांग्रेस ८, एस र माओवादी एक/एक वडामा विजयी डोटी बस दुर्घटना : १२ जना घाइते, ५ को अवस्था गम्भीर, बालक बेपत्ता उपमहानगरको पहिलो महिला मेयरमा इतिहास रचेकी लामा विद्यार्थीलाई यौन दुब्र्यवहार गर्ने गुल्मीका २ शिक्षक पक्राउ