२४ मंसिर २०७९, शनिबार

Dec 10, 2022

भैरहवा । राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी (राप्रपा) जिल्ला कार्यसमिति रुपन्देहीको पदस्थापना कार्यक्रम बिहीबार भैरहवामा सम्पन्न भएको छ । कार्यक्रममा राप्रपा जिल्ला कार्यसमितिका पदाधिकारी, सदस्य तथा सल्लाहकारहरुलाई पदस्थापना गराइएको छ ।

Advertisement

पार्टीको वैशाख ४ गते सम्पन्न रुपन्देही जिल्ला अधिवेशनले सागर प्रताप राणाको अध्यक्षतामा सर्वसम्मत निर्वाचित गरेको ४१ सदस्यीय कार्यसमितिलाई पदस्थापना गराइएको राप्रपा रुपन्देहीका उपाध्यक्ष अजय कुमार गुप्ताले बताए ।

राप्रपा रुपन्देहीले बिहीबार पदाधिकारी, सदस्य, सल्लाहकार समेत मनोनित गरेको छ । पार्टीको जिल्ला वरिष्ठ नेतामा चन्द्रशेखर पाण्डेय, उपाध्यक्षमा अजय कुमार गुप्ता, पदमा थापा, कोषाध्यक्षमा राजेश ढकाल, प्रवक्तामा पुनाराम पोखरेल, अधिवक्ता दिलिप कुमार मल्लिक, सह–सचिवमा कृष्ण गुरुङ, रफिक शाहलाई मनोनित गरिएको छ ।

त्यस्तै जिल्ला सदस्यमा लक्ष्मण पन्थी, शिव प्रसाद चौधरी, उमापति बरई, सूर्य बहादुर कार्की, राजन भुसाल र श्री सापकोटा रहेका छन् । त्यसै गरी सल्लाहकार समिति संयोजकमा कृष्ण प्रसाद भण्डारी, सदस्यमा सुग्रिम प्रसाद त्रिपाठी, अब्दुर रौफ, मधुसुधन सिंह र शेर बहादुर गौतम रहेका छन् ।

राप्रपा रुपन्देहीका अध्यक्ष सागर प्रताप राणाको अध्यक्षता, वरिष्ठ नेता तथा पूर्वमन्त्री दिपक बोहराको प्रमुख आतिथ्यता, पूर्व गृहमन्त्री तथा पार्टीका केन्द्रीय कार्यसम्पादन समिति सदस्य निरञ्जन थापा, लुम्बिनी प्रदेश अध्यक्ष प्रदीप उदय, केन्द्रीय कार्यसम्पादन समिति सदस्यद्वय कैलाश गुरुङ, ताहिर अलीको विशिष्ट आतिथ्यतामा कार्यक्रम सम्पन्न भएको थियो । कार्यक्रमको सञ्चालन राप्रपाका युवा नेता शंकर खत्रीले गरेका थिए ।

कार्यक्रमममा नेकपा एमाले, नेपाली कांग्रेस परित्याग गरी एक दर्जन नेता कार्यकर्ता राप्रपामा प्रवेश गरेको पार्टीका रुपन्देही जिल्ला उपाध्यक्ष अजय कुमार गुप्ताले जानकारी दिए ।

प्रतिकृया दिनुहोस्

Flash News

हाेराइन जिबिएस स्कुल ड्राइभरटाेलमा डान्स आइकन र ट्यालेन्ट हन्ट तिलोत्तमामा जारी प्रथम टोल स्तरीय सेभेनए साइड फुटबलमा आज फाइनल खेल हुँदै महिलासहित २७ जनालाई सार्वजनिक स्थलमा कोर्रा पाल्पामा भएको दुर्घटनामा रुपन्देहीका ३४ वर्षीय युवाको मृत्यु आज अन्तर्राष्ट्रिय मानव अधिकार दिवस सरकारमा सहभागी हुन रेशम चौधरीलाई रिहा गर्नुपर्ने नागरिक उन्मुक्ति पार्टीको सर्त राजधानीको विषयलाई लिएर राजनीति होइन प्रदेशसभाको निर्णय कार्यान्वयन गर्न सहयोग गर्नुहोस्: मुख्यमन्त्री केसी तिलोत्तमा मेला : कुस्तीमा नेपालकै पहलमान विजयी, शनिबारदेखि ब्याडमिन्टन प्रतियोगिता हुँदै राजनीतिले धरापमा पर्यो नेपालकको खेलकूद : केन्द्रिय उपाध्यक्ष श्रेष्ठ टरिगाउँ विमास्थलको डिपोमा हवाई इन्धन भरेको ६ महिनापछि रिफिल सेवा सञ्चालनको तयारी बुटवलमा सम्पन्न ११ औं एभरेष्ट वादविवादको उपाधि नव ज्योतिका पाठकलाई विश्वकपका अतिथिलाई खाना खुवाउँछन् नेपालका विनोद, धेरैको रोजाई माछा र तारेको आलु बुटवलको नरैनापुर विद्यालयमा शैक्षिक सुधारसँगै विद्यार्थीको आकर्षण तिलोत्तमा सहकारीद्वारा रक्तदान, ५२ यूनिट संकलन अन्तरविद्यालय क्रिकेटः लुम्बिनी र शान्ति नमूना फाइनलमा संसद सचिवालयको पत्र कार्यान्वयन नगर्न अन्तरिम आदेश राजनीतिक दलहरुले निर्वाचनमा महिलामाथि व्यापक विभेद् गरेः आयोग आर्थिक क्षेत्र चलायमान बनाउने नयाँ सरकारको पहिलो प्राथमिकता : गृहमन्त्री खाँण बुटवलमा पदक विजेता खेलाडीलाई सम्मान, पत्रकारद्वय पाण्डे र श्रेष्ठ पुरस्कृत बुटवलको ट्राफिक, ठेला, इरिक्सा र पार्किङ व्यवस्थापनको काम एकसाथ अघि बढ्ने