११ आश्विन २०७९, मंगलवार

Sep 27, 2022

दाङ । दाङमा प्रहरीले प्रतिबन्धित वन्यजन्तु चितुवाको छाला र कस्तुरीको बिनासहित ५ जनालाई पक्राउ गरेको छ । बाँकेको कोहलपुरबाट दाङतर्फ आउदै गरेको प्रदेश ३-०१-०२३ च ७६३८ नम्बरको कारलाई लमही नगरपालिका–९अमेलियामा चेकजाँच गर्ने क्रममा २ वटा साना र एउटा ठुलो गरी ३ वटा चितुवाको छालासहित तीन जनालाई प्रहरीले शनिवार पक्राउ गरेको हो ।

Advertisement

पक्राउ पर्नेमा बैतडी जिल्ला पाटन नगरपालिका–६ निवासी २० बर्षीय गाडी चालक विमल औजी, सोही ठाउँ निवासी २८ बर्षीय प्रदिपकुमार विक र सोही ठाउँ निवासी २० बर्षीय हेमन्त औजी रहेका जिल्ला प्रहरी कार्यालय दाङका प्रहरी प्रमुख एव प्रहरी उपरिक्षक सुरेन्द्र काफ्लेले जानकारी दिएका छन् ।

त्यसैगरी प्रहरीले प्रतिवन्धित कस्तुरीको बिना ओसारपसार तथा विक्रिवितरणमा सम्लग्न रहेको आरोपमा दुई जनालाई आइतवार घोराहीबाट पक्राउ गरेको छ । घोराही उपमहानगरपालिका–१५ सहिदगेट स्थीत ‘होटेल टुडे प्लाजा’को कोठा नं। २ मा लुकाईछिपाई राखेको अवस्थामा बिनासहित दुई जनालाई प्रहरीले पक्राउ गरेको प्रहरी प्रमुख काफ्लेले जानकारी दिएका छन् । उनका अनुसार पक्राउ पर्नेमा घोराही उपमहानगरपालिका–७ निवासी ३३ बर्षीय मोहन बुढा र प्युठान जिल्ला प्युठान नगरपालिका–१ निवासी २२ बर्षीय मदन केसी रहेका छन् ।

पक्राउ परेका ५ जनाका विषयमा थप अनुसन्धान भैरहेको र आवश्यक अनुसन्धान पछि वन डिभिजन कार्यालय दाङमा बरामद समानसहित उनीहरुलाई बुझाईने जिल्ला प्रहरी कार्यालय दाङका प्रहरी नायव उपरिक्षक एव प्रबक्ता मुकुन्दप्रसाद रिजालले जानकारी दिएका छन् ।

प्रतिकृया दिनुहोस्

Flash News

रोजगार र समृद्धिका लागि पर्यटन रोटरी डाउनटाउनको डेगु रोकथाम र सचेतना अभियान समानुपातिक बन्दसूचीमा भएका त्रुटिहरु परिमार्जन गरिनेछ : कांग्रेस कार्यकाल सकिँयाे तर सरकारी सम्पतिमाथिकाे सांसदकाे रजाँई अझै सकिएन नेप्सेमा १५ अंकको वृद्धि बसको ठक्करबाट २१ महिने बालकको मृत्यु डेंगु बिरामीको संख्या साढे २५ हजार नाघ्यो, हालसम्म ३२ जनाको मृत्यु निर्वाचन आचारसंहिता बुधबारदेखि लागू हुने सिलौटाले छातीमा प्रहार गरी श्रीमतीको हत्या वैकल्पिक राजनीतिक बारेको बहस ! आबेको अन्त्येष्टिअघि हजारौँ प्रदर्शनकारी विरोधमा उत्रिए अमेरिकी सहायकमन्त्री एलिजाबेथ भोलि नेपाल आउँदै लुम्बिनी प्रदेशमा पर्यटन प्रर्वद्धनका आधारहरु तीन घण्टादेखि बालुवाटारमा गठबन्धनको बैठक, सिट बाँडफाँट टुंग्याउने प्रयास दक्षिण कोरियाको असैनिकृत क्षेत्रको भ्रमण गर्दै ह्यारिस आश्रममै दशैँ राष्ट्रसंघमा परराष्ट्र सचिवले राखे युक्रेन, अफगानिस्तान, म्यानमार, लिबिया, सिरिया, प्यालेस्टाइन र यमनका विषयमा नेपालको स्पष्ट धारणा हरिकृष्ण कार्की बने कामु प्रधानन्यायाधीश ट्रयाक्टरबाट खसेर एकको मृत्यु मनास्लु हिमपहिराेः एक जनाको मृत्यु, १० को सकुशल उद्धार