२० आश्विन २०७९, बिहीबार

Oct 6, 2022

काठमाडौँ । इटालियन सिरी ए अन्तर्गत युभेन्टस सिजनको पहिलो खेलमा बराबरीमा रोकिएको छ ।गएराती सम्पन्न खेलमा युभेन्टसलाई उडिनेसले २-२ गोलको बराबरीमा रोकेको हो ।पहलो हाफमा २-० ले अगाडी रहेको युभेन्टसले दोस्रो हाफमा दुई गोल खाएको थियो । 

Advertisement

खेलको अन्तिम मिनेटमा क्रिस्टियानो रोनाल्डोले गोल गरेपनि रेफ्रीले अफसाइड दिएपछि युभेन्टस जितबाट चुकेको थियो । यस खेलमा रोनाल्डो खेलको ५९औ मिनेटमा सबस्टिच्युटको रुपमा मैदानमा छिरेका थिए ।युभेन्टसका लागि खेलको तेस्रो मिनेटमा पाउलो डिबालाले गोलप गरेका थिए भने खेलको २३औ मिनेटमा जुआन कुआड्राडोले गोल गरेका थिए ।

त्यस्तै उडिनेसका लागि खेलको ५१औ मिनेटमा पेनाल्टीबाट रोबेर्टो पेरेय्राले गोल गरेका थिए भने खेलको ८३औ मिनेटमा जेरार्ड डेउलोफेउले गोल गरेका थिए ।

प्रतिकृया दिनुहोस्

Flash News

कसरी जुराइन्छ समुद्री आँधीको नाम ? आज पनि टीका लगाइँदै आजको मौसम: सुदूरपश्चिम, कर्णाली, लुम्बिनी र गण्डकी प्रदेशमा धेरै वर्षा हुने सन्दीप लामिछाने आज बिहान १० बजे काठमाडौँ आइपुग्ने रुपन्देहीकी युवा नेतृ २१ वर्षीया झरना चौधरीको दुर्घटनामा मृत्यु गुल्मीको मुसीकोटस्थित दरबार कोटको मेला (तस्वीरमा ) राम बन्न डराएका थिए प्रभास दशैं मनाउन मामाघर हिँडेका अर्घाखाँचीका १० वर्षीय समिरलाई खोलाले बगायो इन्टरनेट जडान गर्ने क्रममा २४ वर्षीय निलमको मृत्यु जीपको ठक्करबाट श्रीमानको मृत्यु, श्रीमती घाइते नेपाल थाइल्यान्डसंग पराजित तीन वर्षपछि टीका लगाउन पाउँदा कैदीबन्दी खुसी राष्ट्रपतिले लगाइदिइन् सर्वसाधारणलाई टीका आधुनिक घट्टले खुड्खुडीमा फेरियाे दैनिकी मिसाइल प्रक्षेपण असफल भएकोमा दक्षिण कोरियाले माग्यो माफी हिमपहिरोमा परी चार जनाको मृत्यु जसपाका केन्द्रदेखि नगरसम्मका नेताले गरे सामुहिक राजीनामा मांसाहारीबाट शाकाहारी बनेका यी हुन् बलिउड अभिनेता-अभिनेत्री नातिनीको स्याहार पाउने १०१ वर्षीय भाग्यमानी बाजे ! मधेशमा महिला हिंसा : घटनाकाे ग्राफ बढे पनि उजुरी बढेन