२१ आश्विन २०७९, शुक्रबार

Oct 7, 2022

बुटवल । लायन्स क्लब अफ बुुटवल सिद्धार्थको दोश्रो बोर्ड बैठक तथा जनरल बैठक सम्पन्न भएको छ । बैठकले बिभीन्न समाजिक कामहरुको समेत लिपीपद्ध गरेर वर्ष २०२१/२२ लाई सामाजिक काममा नमुुना क्लबको रुपमा बिकास गर्ने लायन भोजराज पोखे्रलले बताए ।

सोही अन्तर्गत क्लबका सदस्यहरुले एक घर एक कागती अभियान संचालन गर्दा बजारमा कागती किन्न नपर्ने भन्दै बिभिन्न ठाँउमा बृक्षारोपण गरेर संरक्षण नहुुनुु भन्दा उपयोगी कागती लगाउन सबैमा आग्रह गरे । सो बैठकमा लायन चाटर्ड प्रेसीडेन्ट श्रीकान्त सुुबेदीले सामाजीक कामको अभियानमा बुुटवल सिद्धार्थले आफ्नो कार्यकालमा कोभिडका बिचमा पनि बिभिन्न सामाजीक कार्य गर्न सफल रहेको बताउँदै सबै सहयोगीलाई धनयबाद दिए । क्लबले हुुने खानेले हुुंदा खानेलाई सहयोग गर्ने नै उद्धेश्य लिएर हामी सेवा गछौ भन्ने भाबना नै लायन्सको अभीयान रहेको समेत बताए ।

यस क्लबले आउदो भाद्र १२ गते रक्त संञ्चार केन्द्रमा रक्तदान कार्यक्रमको आयोजना सचीब राजु भारीको संयोजकत्वमा गर्ने निर्णय गरेको छ ।
बिगत एक महिनामा अनाथ आश्रममा क्लबले भोजन दानका कार्यक्रम समेत सम्पन्न गरीसकेको र आगामी दिनमा बिभीन्न सहयोगका कार्यक्रम गर्ने अभियानमा लागेको जनाएको छ । लायन्स क्लब अफ सिद्धार्थले सुर्यपुरामा एक अर्को क्लब स्पोन्सर गरेर समाजिक काममा हातेमालो गर्नलाई अभियान समेत चालेको र सो निर्णय बैठकमा पास भएको छ ।

Advertisement

प्रतिकृया दिनुहोस्

Flash News

मामाघर जाँदा खोलाले बगाएका बालकको शव फेला निरन्तर वर्षा हुन थालेपछि किसान चिन्तामा प्रचण्डले चितवन–३ छाडे, गोरखा–२ बाट निर्वाचन लड्ने एमाले लुम्बिनीमा ११ जिल्लाका उम्मेद्वारको टुङ्गो, यस्तो छ नामावली पश्चिम नवलपरासीमा निर्वाचन अधिकृतको कार्यालय एमाले दाङमा तीन मध्ये दुई महिला उम्मेदवार बाढी र पहिरोले गुल्मीमा ६ घरका २० जना विस्थापित प्युठानमा पहिरोले घर बगाउँदा ६ जना बेपत्ता राप्ती नदीको सतह उच्च, सुरक्षित स्थान जान आग्रह एमाले उम्मेदवार धमाधम सार्वजनिक हुँदै खोलामा बगेर महिला वेपत्ता यस्त छन् उम्मेद्वारले गर्नुपर्ने स्वघोषणा लेक लागेर श्रीमान्‌को मृत्यु, श्रीमती बेपत्ता महिला एसिया कप : पाकिस्तानद्वारा भारत पराजित ‘सम्भावना खाडीमा होइन, झाडीमा’ यस वर्षको नोबेल शान्ति पुरस्कार एक व्यक्ति र दुई संस्थालाई निरन्तर वर्षा, बाढी र पहिरो : सतर्क बनौं, सुरक्षित हौं फिफा वरीयतामा नेपालको सुधार गाउँघरमा सुनिन छाड्यो नगराको धुन भेरी नदीमा खतराको तह पार