२० आश्विन २०७९, बिहीबार

Oct 6, 2022

बुटवल । रुपन्देहीमा प्रहरीले लागु पदार्थ कारोबार गरेको आरोपमा राेहिणी गाउँपालिका- ३ धकदइ बस्ने सन्ध्या मिश्रलाई लागु औषधसहित पक्राउ गरिएको छ ।

लागु पदार्थ कारोबार भइरहेको छ भन्ने गोप्य सुचनाको आधारमा बाटोमा हिडिरहेको अवस्थामा शंका लागी चेक जाँच गर्दा सन्ध्याको साथबाट लागु औषध फेला परेको रुपन्देहीका प्रहरी प्रवक्ता डिएसपी सत्यनारायण थापाले जानकारी दिए।

उनको साथमा प्लास्टीकको पुरियामा रहेको ६८ थान (७० ग्राम ५ सय मिलिग्राम) ब्राउन सुगर जस्तो धुलो पदार्थ फेला परेकाले पक्राउ गरि अनुसन्धान थालिएको थापाले बताए।

Advertisement

प्रतिकृया दिनुहोस्

Flash News

आज पनि टीका लगाइँदै आजको मौसम: सुदूरपश्चिम, कर्णाली, लुम्बिनी र गण्डकी प्रदेशमा धेरै वर्षा हुने सन्दीप लामिछाने आज बिहान १० बजे काठमाडौँ आइपुग्ने रुपन्देहीकी युवा नेतृ २१ वर्षीया झरना चौधरीको दुर्घटनामा मृत्यु गुल्मीको मुसीकोटस्थित दरबार कोटको मेला (तस्वीरमा ) राम बन्न डराएका थिए प्रभास दशैं मनाउन मामाघर हिँडेका अर्घाखाँचीका १० वर्षीय समिरलाई खोलाले बगायो इन्टरनेट जडान गर्ने क्रममा २४ वर्षीय निलमको मृत्यु जीपको ठक्करबाट श्रीमानको मृत्यु, श्रीमती घाइते नेपाल थाइल्यान्डसंग पराजित तीन वर्षपछि टीका लगाउन पाउँदा कैदीबन्दी खुसी राष्ट्रपतिले लगाइदिइन् सर्वसाधारणलाई टीका आधुनिक घट्टले खुड्खुडीमा फेरियाे दैनिकी मिसाइल प्रक्षेपण असफल भएकोमा दक्षिण कोरियाले माग्यो माफी हिमपहिरोमा परी चार जनाको मृत्यु जसपाका केन्द्रदेखि नगरसम्मका नेताले गरे सामुहिक राजीनामा मांसाहारीबाट शाकाहारी बनेका यी हुन् बलिउड अभिनेता-अभिनेत्री नातिनीको स्याहार पाउने १०१ वर्षीय भाग्यमानी बाजे ! मधेशमा महिला हिंसा : घटनाकाे ग्राफ बढे पनि उजुरी बढेन भगवती मन्दिरमा चढाइयो ६ सय ६९ राँगाको बलि