९ कार्तिक २०७८, मंगलवार

Oct 26, 2021

बुटवल । लुम्बिनी प्रदेशको नवौँ अधिवेशन भदौ १ गते बस्ने भएको छ । प्रदेश प्रमुख अमिक शेरेचनले लुम्बिनी प्रदेशको नवौँ अधिवेशन भदौ १ गते दिउँसो १ बजेको लागि आह्वान गरेका हुन् ।

‘नेपालको संविधानको धारा १८३ को उपधारा (१) बमोजिम माननीय प्रदेश प्रमुख श्री अमिक शेरचनबाट लुम्बिनी प्रदेश सभाको नवौं अधिवेशन सम्वत् २०७८ साल भाद्र महिनाको १ गते मंगलबार दिनको १३:०० बजे प्रदेश सभा भवन, बुटवलमा बस्ने गरी आह्वान भएकोले प्रदेश सभा नियमावली, २०७४ को नियम ३ को उपनियम (१) बमोजिम माननीय सदस्यहरुको जानकारीको लागि यो सूचना प्रकाशित गरिएको छ ।’ – प्रदेश सभाका सचीव दुर्लभ कुमार पुनले जारी गरेको सूचनामा भनिएको छ ।

अधिबेशनमा नवनियुक्त मुख्यमन्त्री कुलप्रसाद केसीले विश्वासको मत लिने सम्भावना रहेको छ ।

Advertisement

Follow Us

प्रतिकृया दिनुहोस्

Flash News

प्रधानन्यायाधीशमात्र होइन पाँचै न्यायाधीशलाई कारबाही हुनुपर्छ : एमाले नेता बडाल कांग्रेस प्रधानन्यायाधीशको राजीनामा र महाभियोगको पक्षमा छैन : भट्टराई भिरबाट लडेर एक जनाको मृत्यु मुटुरोगी पार्वतीको पीडा : ६ लाख उपचार खर्च कहाँबाट ल्याउनु ? न्यायालयमा साँढेको जुधाइ, बाच्छाको मिचाइ राष्ट्रिय उद्योग व्यापार संगठन लुम्बिनीमा पराजुली रोहिणी देशकै पहिलो स्वास्थ्य बीमा संयोजन समिति गठन गर्ने स्थानीय तह थप ६६६ जनामा कोरोना संक्रमण, ११ जनाको मृत्यु सिभिल लघुवित्तले २० प्रतिशत लाभांश दिने आउने निर्वाचनपछि देश स्थिरता र विकासमा अघि बढ्छ : एमाले नेता पौडेल एशियन लाइफले घोषणा गर्‍यो नयाँ बोनसदर खान नपाएर आठ जनाको मृत्युदेखि ऋण तिर्न सन्तान बेच्दै अभिभावक भरतमणिलाई पूर्वयुवराज पारसले भने- फन्नी फन्नी किप इट अप नेपाल सेवा र विन लघुवित्तको एकीकृत कारोबार १५ कात्तिकदेखि सुरु हुने ६ महिनादेखि जब मोबाइल फोन आन्द्रामै अड्कियो… आज पनि ७८ अंकले उकालो लाग्यो नेप्से तिहार नजिकिएसँगै माला उन्दै वनमाला गरिब परिवारमा आत्महत्या दर बढी चीनमा फेरि लकडाउन, अत्यावश्यक कामबाहेक घर बाहिर ननिस्कन आदेश १५ न्यायाधीशको छलफल सकियो, प्रधानन्यायाधीशले राजीनामा दिनुपर्ने अडान कायमै