१ कार्तिक २०७८, सोमबार

Oct 18, 2021

बुटवल । लुम्बिनी प्रदेशको रोल्पामा एम्बुलेन्स दुर्घटना हुँदा त्यसका चालकको घटना स्थलमै मृत्यु भएको छ । शनिबार बिहान रा १ च ७०५ नम्वरको एम्लुलेन्स रोल्पाको खोलाबाङ्गमा दुर्घटना हुँदा जिल्लाको माडी गाउँपालिका–६ कोर्चाबाङ्गका ३७वर्षिय ओमप्रकाश घर्तीको मृत्यु भएको हो ।

रोल्पाका प्रहरी प्रवक्ता प्रहरी निरीक्षक कृष्ण रानाका अनुसार भैरहवबाट कोर्चाबाङ्गमा शव पुराएर फर्किने क्रममा बिहान करिव ४ बजेतिर उक्त स्थानको सडकबाट झण्डै ६ सय मिटर तल एम्वुलेन्स खस्खा उनको मृत्यु भएको थियो । एम्बुलेन्समा सवार सोही स्थानका ३८ वर्षिय प्रिती प्रसाद पुन माथि नै हाम फालेर सामान्य घाइते भएका छन्।

Advertisement

Follow Us

प्रतिकृया दिनुहोस्

Flash News

दाङमा धानवालीमा पुगेको क्षतिको विवरण संङ्कलन हुँदै रुपन्देहीको समृद्धिका लागि सदैब प्रयत्नशिल रहनेछु : गृहमन्त्री खाँण बाढीले डाइभर्सन बगायो, पुर्व–पश्चिम राजमार्ग अवरुद्ध दुई दिनको वर्षाले धानबाली नष्ट, काटेर राखेका धान पनि खेतमै डुब्यो भित्र्याउने बेलाको रुपन्देहीको धानबालीमा वर्षाले क्षति, क्षतिको विवरण आउन बाँकी जेम्स बोन्डको सम्पत्ति सन्तानले नपाउने प्रकृतिसँग रमाउन सिद्धबाबाधाम मनकामनामा बस दुर्घटना : ३० घाइते, १० को अवस्था गम्भीर बजारमा गोलभेडाको मुल्य बढ्दा साना किसानको टनेलबाटै खोसाखोस सुविधा मात्रै लिएर बित्यो चार वर्ष, भूमिकाविहीन जिसस अभिषेक, दर्शन, मनिष र आयुष सम्मिलित यू–२३ टोलीकाे घोषणा हिन्दू मन्दिर तोडफोड, मुसलमानको ज्यादतीबिरुद्ध भोक हड्ताल घोषणा आईसीएफसी फाइनान्सको १०% बोनस सेयर र ४% नगद लाभांश घोषणा गुल्मी कारागारमा क्षमताभन्दा तेब्बर कैदीबन्दी : १० स्थायी दरबन्दी १ कर्मचारी श्रीमतीको लौरो प्रहारबाट श्रीमानको ज्यान गयो,श्रीमती गम्भिर घाइते रुपन्देही आउन लागेका गृहमन्त्री खाँण काठमाण्डौंमा रोकिए स्वदेश फर्कियो साफ उपविजेता नेपाली टोली पानीले खर कुहिएपछि किसान मर्कामा हिमाली भेगमा यसरी हुँदैछ बलिवुड चलचित्र उँचाईको छायांकन टी-ट्वान्टी विश्वकपमा आज पनि दुई खेल