२३ श्रावण २०७९, सोमबार

Aug 8, 2022

बुटवल । लुम्बिनी प्रदेशको रोल्पामा एम्बुलेन्स दुर्घटना हुँदा त्यसका चालकको घटना स्थलमै मृत्यु भएको छ । शनिबार बिहान रा १ च ७०५ नम्वरको एम्लुलेन्स रोल्पाको खोलाबाङ्गमा दुर्घटना हुँदा जिल्लाको माडी गाउँपालिका–६ कोर्चाबाङ्गका ३७वर्षिय ओमप्रकाश घर्तीको मृत्यु भएको हो ।

रोल्पाका प्रहरी प्रवक्ता प्रहरी निरीक्षक कृष्ण रानाका अनुसार भैरहवबाट कोर्चाबाङ्गमा शव पुराएर फर्किने क्रममा बिहान करिव ४ बजेतिर उक्त स्थानको सडकबाट झण्डै ६ सय मिटर तल एम्वुलेन्स खस्खा उनको मृत्यु भएको थियो । एम्बुलेन्समा सवार सोही स्थानका ३८ वर्षिय प्रिती प्रसाद पुन माथि नै हाम फालेर सामान्य घाइते भएका छन्।

Advertisement

प्रतिकृया दिनुहोस्

Flash News

नेपालमा एमबीबीएस अध्ययन गर्ने विदेशी विद्यार्थीको संख्या ६ गुणाले बढ्यो बुबाले जंगलमा छोडेकी १५ महिनाकी बच्चीको गयो ज्यान भारतीय पर्यटकमा कोरोना, नेपाल प्रवेश गर्न रोक नहरको बाध भत्किँदा दर्जनौँ घर डुबानमा, सयौं बिघा धानबाली नष्ट अपमानजनक शब्द राखी बनाइएका नागरिकता सच्याउन गृहमन्त्रालयको निर्देशन उपमेयरले ढुवानी नगर्दा चामल अभाव चौराहा-गोलपार्क सडकः भदौ मसान्तसम्म पिच गर्ने प्रतिबद्धता सरकारी मूल्याङ्कनमा कति छ दरबारमार्ग र न्यूरोडको जग्गाको भाऊ ? पार्टी बैठक सानेपामा मात्र गर्ने निर्णयबाट पछि हट्यो कांग्रेस, फेरि बालुवाटारमा बस्न थाले बैठक राष्ट्रियसभामा तीन प्रतिवेदन पेश थप ९३४ जनामा कोरोना, एकको मृत्यु फोहर व्यवस्थापन : सोचमा नै छ खोट बजेट भाषण अनुसार नै तलब वृद्धि हन्छ : अर्थमन्त्री शर्मा काँग्रेस नेताहरूकाे बैठकः सय सिट राखेर मात्र गठबन्धन गर्न सुझाव भोलि देशैभरका नासु बिदामा बस्ने पूर्व–पश्चिम लोकमार्गमा बस दुर्घटना, पाँच जना घाइते निर्मला प्रकरणमा मुछिएका दिलीपले युवतीलाई दुर्व्यवहार गरेको आरोप, अनुसन्धान जारी विश्वका लागि ताइवान किन यति महत्त्वपूर्ण छ ? गैरसांसदको कार्यकाल सकिएसँगै मन्त्री छान्न संसदीय दलको बैठक हेटौंडामा पाँच सवारीसाधन एक-अर्कासँग ठोक्किएपछि…