९ कार्तिक २०७८, मंगलवार

Oct 26, 2021

एजेन्सी । स्पेनिस ला लिगा फुटबल आज (शुक्रबार) आजदेखि सुरु हुँदै छ । नयाँ सिजन २०२१/२२ अन्तर्गत पहिलो खेलमा भ्यालेन्सियाले घरेलु मैदानमा गेटाफेको सामना गर्नेछन् । खेल मेस्टाल्ला रंगशालामा नेपाली समय अनुसार राति १२ः४५ बजे शुरु हुनेछ । लिगको पहिलो दिन एक मात्र खेल हुनेछ ।

२० हजार दर्शकसहित पहिलो खेल हुन लागेको हो । जुन रंगशालाको ४० प्रतिशत हो । स्पेनमा कोरोना घट्दोदरमा रहेको कारण दर्शकलाई पवेश अनुमति दिइएको बताइएको छ ।  ला लिगा १७ वर्षपछि पहिलो पटक सुपर स्टार लिओनल मेस्सीबिना सञ्चालन हुँदैछ । बार्सिलोनाले आर्थिक अवस्थाका कारण मेस्सीसँग सम्झौता नविकरण गर्न सकेन । मेस्सी फ्रेन्च क्लब पेरिस सेन्ट जर्मेनमा आबद्ध भएका छन् । 

यसवर्ष ला लिगामा दर्शकको चासो कम हुने देखिन्छ । यसअघि सन् २०१८ मा पोर्चुगिज स्टार खेलाडी क्रिस्टियानो रोनाल्डोले रियल मड्रिड छोड्दा पनि ला लिगामा दर्शक ह्वात्तै घटेका थिए । यस वर्ष ला लिगामा युवा खेलाडीले उत्कृष्ट प्रदर्शन गर्ने अपेक्षा गरिएको छ । रियलका भेनिसिउस जुनियर, बार्सिलोनाका अन्सु फाती, बार्सिलोनाकै पेर्डीलगायत खेलाडीले लिगमा केही उत्साह देखाउने आश गरिएको छ ।

Advertisement

Follow Us

प्रतिकृया दिनुहोस्

Flash News

प्रधानन्यायाधीशमाथि महाभियोग लगाउने आधार छन्, तर माओवादीले सोचेको छैन: बिडारी प्रधानन्यायाधीशमात्र होइन पाँचै न्यायाधीशलाई कारबाही हुनुपर्छ : एमाले नेता बडाल कांग्रेस प्रधानन्यायाधीशको राजीनामा र महाभियोगको पक्षमा छैन : भट्टराई भिरबाट लडेर एक जनाको मृत्यु मुटुरोगी पार्वतीको पीडा : ६ लाख उपचार खर्च कहाँबाट ल्याउनु ? न्यायालयमा साँढेको जुधाइ, बाच्छाको मिचाइ राष्ट्रिय उद्योग व्यापार संगठन लुम्बिनीमा पराजुली रोहिणी देशकै पहिलो स्वास्थ्य बीमा संयोजन समिति गठन गर्ने स्थानीय तह थप ६६६ जनामा कोरोना संक्रमण, ११ जनाको मृत्यु सिभिल लघुवित्तले २० प्रतिशत लाभांश दिने आउने निर्वाचनपछि देश स्थिरता र विकासमा अघि बढ्छ : एमाले नेता पौडेल एशियन लाइफले घोषणा गर्‍यो नयाँ बोनसदर खान नपाएर आठ जनाको मृत्युदेखि ऋण तिर्न सन्तान बेच्दै अभिभावक भरतमणिलाई पूर्वयुवराज पारसले भने- फन्नी फन्नी किप इट अप नेपाल सेवा र विन लघुवित्तको एकीकृत कारोबार १५ कात्तिकदेखि सुरु हुने ६ महिनादेखि जब मोबाइल फोन आन्द्रामै अड्कियो… आज पनि ७८ अंकले उकालो लाग्यो नेप्से तिहार नजिकिएसँगै माला उन्दै वनमाला गरिब परिवारमा आत्महत्या दर बढी चीनमा फेरि लकडाउन, अत्यावश्यक कामबाहेक घर बाहिर ननिस्कन आदेश