१ कार्तिक २०७८, सोमबार

Oct 18, 2021

बुटवल। राेटर्‍याक्ट क्लब अफ सेन्ट्रल बुटवलले उद्यमशीलतामा युवा विषयक अन्तरक्रिया कार्यक्रम सम्पन्न गरेको छ । क्लबले अन्तराष्ट्रिय युवा दिवसको अवसर पारेर क्लबले उद्यमशीलतामा युवाहरूको सहभागिता तथा भूमिका विषयक अन्तरक्रिया कार्यक्रम सम्पन्न गरेको हो ।

Advertisement

क्लबको ९७ औ नियमित साधारण बैठकको सँगै क्लबले अन्तराष्ट्रिय युवा दिवसको समेत अवसर पारेर युवा उद्यमशीलताको विषयक अन्तरक्रिया गरको क्लबका जन सम्पर्क अधिकारी प्रेम प्रकाश श्रेष्ठले जानकारी दिए । अन्तरक्रिया कार्यक्रममा बोल्ने वक्ताहरूले बजारमा नयाँ उत्पादन भन्दा पनि उत्पादित बस्तुलाई बजारको माग तथा समायानुकुल फरक तरिकाबाट परिमार्जन गरेर उत्पादनमा जोडिनु पर्नेमा जोड दिए। 

कार्यक्रममा बोल्दै रोटरी क्लब अफ सेन्ट्रल बुटवलका युथ सर्भिस चियरपर्सन तथा रूपन्देही उद्योग संघका अध्यक्ष बाबुराम बोहराले उत्पादनको परम्परागत शैलीलाई परिवर्तन गर्दै उद्यमशीलतामा जोडिनु पर्नेमा जोड दिए। उनले वर्तमान सन्दर्भमा उद्यमशीलतामा लाग्न चाहने युवाहरूले उत्पादित बस्तुलाई बजारको माग तथा समायानुकुल परिमार्जन गरेर उत्पादन गर्ने सके सफल हुन सकिने धारणा राख्नु भयो । उद्यमशील बन्न चाहने युवाहरूको लागी रूपन्देही उद्योग संघले विभिन्न समयमा विभिन्न कार्यक्रमहरू सञ्चालन गर्दै आएको र सदैव सहयोग गर्ने उनको भनाई छ । 

कार्यक्रममा बोल्दै युवा उद्यमी मञ्च रूपन्देहीका अध्यक्ष प्रदिप शाक्यले युवाहरू परिवर्तनको संवाहक भएकोले युवाहरूले बजारको अवस्था अनुसार परम्परागत शैली भन्दा पनि नयाँ तरिकाबाट उत्पादनमा जोडिनु पर्ने बताए । उनले कोभिड सङ्क्रमणले बजारमा प्रभाव पारेको बताउनु भयो । राेटर्‍याक्ट क्लब अफ सेन्ट्रल बुटवलका अध्यक्ष प्रविण पाण्डेको अध्यक्षतामा भएको कार्यक्रमको सञ्चालन क्लबका सचिव विनीत कसौधनले गरेका थिए ।

Follow Us

प्रतिकृया दिनुहोस्

Flash News

बाढीले डाइभर्सन बगायो, पुर्व–पश्चिम राजमार्ग अवरुद्ध दुई दिनको वर्षाले धानबाली नष्ट, काटेर राखेका धान पनि खेतमै डुब्यो भित्र्याउने बेलाको रुपन्देहीको धानबालीमा वर्षाले क्षति, क्षतिको विवरण आउन बाँकी जेम्स बोन्डको सम्पत्ति सन्तानले नपाउने प्रकृतिसँग रमाउन सिद्धबाबाधाम मनकामनामा बस दुर्घटना : ३० घाइते, १० को अवस्था गम्भीर बजारमा गोलभेडाको मुल्य बढ्दा साना किसानको टनेलबाटै खोसाखोस सुविधा मात्रै लिएर बित्यो चार वर्ष, भूमिकाविहीन जिसस अभिषेक, दर्शन, मनिष र आयुष सम्मिलित यू–२३ टोलीकाे घोषणा हिन्दू मन्दिर तोडफोड, मुसलमानको ज्यादतीबिरुद्ध भोक हड्ताल घोषणा आईसीएफसी फाइनान्सको १०% बोनस सेयर र ४% नगद लाभांश घोषणा गुल्मी कारागारमा क्षमताभन्दा तेब्बर कैदीबन्दी : १० स्थायी दरबन्दी १ कर्मचारी श्रीमतीको लौरो प्रहारबाट श्रीमानको ज्यान गयो,श्रीमती गम्भिर घाइते रुपन्देही आउन लागेका गृहमन्त्री खाँण काठमाण्डौंमा रोकिए स्वदेश फर्कियो साफ उपविजेता नेपाली टोली पानीले खर कुहिएपछि किसान मर्कामा हिमाली भेगमा यसरी हुँदैछ बलिवुड चलचित्र उँचाईको छायांकन टी-ट्वान्टी विश्वकपमा आज पनि दुई खेल सुकाएको खर पानीले कुहिएपछि किसान मर्कामा नेपाली युवकको मलेसियामा मृत्यु